Sari la conținut

Adelina - 0743577789


Vizitator putzulica

Postări Recomandate

cu Adelina am fost si eu tot la Hotel Majestic ne-am dat intalnire...sa fiu sincer cand a aparut la usa camerei dupa vreo 20-30 minute intarziere am vrut sa renunt so trimit acasa...este cam plinuta imbracata vulgara , fustita , cizme albe...., chiar si mirosea putin...dar cum deja aveam pula sculata...am poftito in camera..., am invitato sa faca dush, iam decartat 150 ron ca asa neam inteles ptr oral si normal.... si am trecut la treaba.Oralul bineinteles executat cu subsemnatul in picioare ea stand in sezut pe pat( asa ca trebuie sa aveti picioarele odihnite)....... a avut ceva tentative de deep.........ca nota ce sa zic un 7 tras de par.....nici la normal nu a excelat deloc fiind cam larga la pasarica...am executat diverse pozitii cea mai buna fiind pe la spate iar eu iam dato intro parte(in diagonala sa zicem) ca sa simt ceva....pozitia misionarului nu o recomand datorita panoramei asupra burtii ......atentie incearca sa va grabeasca inventand tot felul de motive... ba ca nu mai poate ca este obosita, ba ca o doare.....ca avut o zi grea..incearca sa te faca numai cu mana(cel putin asaa incercat la mine...fara sperante insa)..totul a durat 30-40 minutele eu fiind unul care isi da drumul mai greu la primul numar....iar cu ea sincer a trebuit sami pun imaginatia la contributia sa gasesc pozitii excitante..chiar in unele momente sa inchid ochii sami imaginez ca fac sex cu altcineva.... .Cum spuneam dupa 30-40 minutele miam dat drumul pe fundul ei lasand "lichidul albicios" sa se scurga spre pasarica asta ptr placerea mea vizuala... Revenind la note dupa cum am spus la oral un 7 tras de par , normal 7....comportament sa zicem la fel 7...il alte cuvinte daca nu aveti ce fute...merge.....dar dupa parerea mea nu merita 150 ron ptr 1 ora...In incheiere as vre sa va urez succes la futut..si sper ca mam facut inteles acesta fiind primul meu post....pe curand;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...