Sari la conținut

Rosso Salon - 0731166245


Postări Recomandate

Ceva mai multe detali implica si sex sau doar masaj erotic????Si ceva de tali cu preturile ar fii util sa stie omul la ce sa se astepte

cred ca este cel mai tare salon de masaj din oltenia! super loc' date=' super fete si super atmosfera... preturile sunt la fel de super...insa merita si ultimul leu![/quote']
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
cred ca este cel mai tare salon de masaj din oltenia! super loc' date=' super fete si super atmosfera... preturile sunt la fel de super...insa merita si ultimul leu![/quote']@alexgo19 Asteptam o recenzie completa despre vizita la acest salon pana maine. Mersi.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

okay pana da el o recenzie o sa dau eu. am fost de doua ori, in decembrie cand inca nu aveau site dar aveau o promotie si aveai totu la jumatate de pret. am platit undeva la 100 sau 150 lei o ora cu o fata nud. nu mai tin minte cum le cheama pe fete, dar de ambele dati cand am fost, erau aceleasi doua fete si mi-am ales una din ele. ideea e ca nici eu nu mi-am facut programarea prea devreme. era ceva de moment, sunam si le ziceam ca ajung in juma d ora.si nu aveau foarte multe fete.prima data a fost o fata cam slabuta, cu sanii cam mici, dar o atitudine super tare si super deschisa. a inceput cu un masaj normal cu ulei, intai pe spate, dup-aia pe piept si apoi pe penis. s-a frecat cu tot corpu, inclusiv cu zonele ei intime si chiar se vedea ca tipa incearca sa isi faca treaba. era prima data cand ma duceam la un salon de masaj erotic, deci nu pot avea termen de comparatie. la sex nu stiu daca se baga. adica am zis eu la un moment dat "esti atat de buna, ti-as trage-o" sau ceva de genu si ea a zis ca nu se poate. mai mult nici eu nu am insistat. accepta FK si degete inauntru, dar nu m-a lasat sa-i fac sex oral si nici ea mie. chiar mi-a placut mult tipa si a meritat toti banii. finalizarea pe sani si dupa ce am terminat mi-a zis ca mai avem cateva minute, daca mai vreau sa mai stam de vorba sau ceva. si la sfarsit ai posibilitatea sa faci dus (singur :D) )cealalta tipa, era cam plinuta, avea sanii mari intradevar, dar lasati. ca prestatie a fost sub prima. nu m-a lasat sa ii bag degetele nicaieri si nici fk-u nu a fost cine stie ce. ma avertiza imediat si p un ton cam urat daca eram pe aproape de a face ceva "nepermis", spre deosebire de prima care imi spunea pe un ton dragut ca nu se poate.in principiu isi merita banii si sunt curios daca vreunu din voi a avut ocazia sa faca si sex. si daca da, il rog sa spuna cu ce fata a fost, adica cum o chema si cum a procedat ca sa se ajunga si la sex

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa incercarea esuata cu Monica(pe care am postat-o la rubrica ei),ajung la Rosso Salon.Inca de la receptie am fost primit ok,invitat sa iau loc pe canapea ,m-a intrebat daca servesc o apa,suc,cafea,un vin ceva...apoi apar fetele (pe rand care mai de care)amabile,neobosite ,imi prezinta ofertele cu preturile.Am ales o ora cu o fata nud,200 ron(s-a oferit un bonus de 10-15 minute in plus),in privinta fetelor care erau 3nu a fost nevoie sa stau prea mult pe ganduri si am ales-o pe cea blonda1.70 , 55kg,sani mici.Am urcat la etaj unde iti da posibilitatea sa alegi camera , te intreaba de dus, apoi te invita sa te dezbraci si ea pregateste ambianta(pune muzica,aprinde betisoare parfumate)...se dezbraca si ea si te invita la un taras pe coate in pat .....incepe cu masaj pe picioare,apoi urca pe spate,apoi pe piept si apoi pe ala micu(nu accepta FK, nu accepta sa o atingi in zone intime).Se freaca putin cu sanii pe ala micu apoi cu pasarica (cu partea raschetata) deci oarecum dureros si finalzarea se accepta pe corpul ei in fine iti trebuie ceva ca sa termini. Fata isi da toata silinta,destul de vorbareata dar ca prestatie ma asteptam la mai mult sau mai bine.Per total ca salon nota 10 ca prestatie si experienta undeva pe la 7 cu indulgenta

Link spre comentariu

Deci observ niste diferente importante.Ar fi bine sa postati descrierile exacte ale fetelor sau si numele lor pentru ca observ ca una accepta FK si degete inauntru, alte doua nu.Deci citesc ca blonda de 1.70m nu face astea. Si sa inteleg ca tot ce se practica acolo este masaj si handjob... In nici un chip blowjob?200 mi se pare cam mult. Iar la 80 lei doar 15 minute nu stiu ce as putea obtine. Parca imi si imaginez fetitele alea obisnuite numai cu sume de 150 si 200 ca ar trata mai rece pe cineva care ar plati doar 80 lei.

Link spre comentariu

Depinde foarte mult de tine, cum arati, cum te comporti si cum cotizezi, desigur.Iti pot spune din proprie experienta ca se poate. Deci pana la urma merge si FK si finger. Dar ideea este ca nu se ridica mult peste medie. Sunt aceleasi fete de acum un an (plus/minus 2). Doua dintre ele, Alice (Oana), satena cu sani mai mari si bruneta (nu retin numele, dar e singura) fac asta si acasa. BJ inclus.Pentru Craiova preturile sunt destul de mari.Dar putea fi si mai rau! :rolleyes:

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -454
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH
Depinde foarte mult de tine' date=' cum arati, cum te comporti si cum cotizezi, desigur.Iti pot spune din proprie experienta ca se poate. Deci pana la urma merge si FK si finger. Dar ideea este ca nu se ridica mult peste medie. Sunt aceleasi fete de acum un an (plus/minus 2). Doua dintre ele, Alice (Oana), satena cu sani mai mari si bruneta (nu retin numele, dar e singura) fac asta si acasa. BJ inclus.Pentru Craiova preturile sunt destul de mari.Dar putea fi si mai rau! :D[/quote']David ai cumva un nr de telefon de la fata/fetele care fac asta si acasa. Il poti posta aici sau imi poti da un pm.
Link spre comentariu
Are colega ei. Masaj ca la salon' date=' e undeva la 100 ron (pentru ca nu mai ia comision). Pentru altceva, in cazul meu a fost oral, mai ia 100 ron.NU va entuziasmati prea tare, nu e ceva extraordinar.P.S Nu face normal.[/quote']postati si voi un nr de telefon si cateva detalii.. ce e cu atatea secrete
Link spre comentariu
Vizitator nosemantes
Reputație: 0

David iti raman recunoscator daca ma ajuti si pe mine cu numarul ala de telefon si ceva detalii pe PM. Nu pot sa iti scriu PM. Multumesc.

Link spre comentariu
roaga-l pe david poate te ajuta si pe tine:D
Salutare, nu poti sa ne povestesti nici cat pentru o impresie sa ne dam si noi seama daca merita si cum decurge treaba?eu unul sunt curios si as vrea sa aflu detaliile si chiar nr de tel dar nu merge PM.Multumesc anticipat!
Link spre comentariu

PM-ul se activeaza doar cand ai un anumit nr de posturi, rank sau rep.Din cauza asta nu puteti trimite.Recomandarea mea e sa mergeti la salon, cereti la Alice si de acolo va descurcati. Ii cereti nr, ii spuneti ca vreti si private, etc.Daca ii face placere va invita ea singura.Nu il pot da la toata lumea, cred ca intelegeti de ce. E vorba de discretie si un circuit inchis.Multumesc pentru intelegere.

Link spre comentariu
Vizitator nosemantes
Reputație: 0
PM-ul se activeaza doar cand ai un anumit nr de posturi' date=' rank sau rep.Din cauza asta nu puteti trimite.Recomandarea mea e sa mergeti la salon, cereti la Alice si de acolo va descurcati. Ii cereti nr, ii spuneti ca vreti si private, etc.Daca ii face placere va invita ea singura.Nu il pot da la toata lumea, cred ca intelegeti de ce. E vorba de discretie si un circuit inchis.Multumesc pentru intelegere.[/quote']OK :) Inteleg.
Link spre comentariu
PM-ul se activeaza doar cand ai un anumit nr de posturi' date=' rank sau rep.Din cauza asta nu puteti trimite.Recomandarea mea e sa mergeti la salon, cereti la Alice si de acolo va descurcati. Ii cereti nr, ii spuneti ca vreti si private, etc.Daca ii face placere va invita ea singura.Nu il pot da la toata lumea, cred ca intelegeti de ce. E vorba de discretie si un circuit inchis.Multumesc pentru intelegere.[/quote']idee e ca nu mai lucreaza la salon, am avut numarul ei si l-am pierdut, mare pacat, dar odata ce nu mai lucreaza la salon cred k poate fi facut public, as dori sa o revad
Link spre comentariu

fetele de acolo nu isi dau nr. (exceptia a facut-o Alice). Stiu asta pentru ca am fost acolo de cel putin 10 ori, la Alice, Julia(blonda bucuresteanca, mi-a facut cel mai tare masaj;)) si au mai fost doua dar nu le retin numele si oricum au disparut rapid din peisaj. Acum lucreaza acolo doar doua fete: -Julia care e pe la 20-22 de ani(mi-a zis dar nu mai retin), arata bine, corp ferm, fata rotunda si putin umflata(!) dar e dragutica per total. La masaj se descurca binisor, dar asta numai pt ca mie imi place asa mai tare si ea nu are forta necesara:)) - Fata 2, la care i-am uitat numele, are 27-28 ani, bruneta si slaba. Din pacate nu pot sa spun mai mult pt ca nu am fost la ea niciodata..pur si simplu nu m-a atras.Ce am mai aflat de la domana de acolo e ca se va intoarce Maria (de pe site, ea e bruneta cu trandafirul). Cand mi-am facut planuri pt ea am aflat ca plecase, dar un amic i-a facut un review bun.In principiu recomand locul celor care vor relaxare si care nu vor simti nevoia sa-si taie venele din cauza ca nu le-o pot trage maseuzelor:p Totusi am avut parte si de experiente ciudate in care una dintre fete era la ciclu si se tot oprea din masaj sa isi fixeze ob-ul...bleah! Si alta data am avut surpriza sa imi gasesc maseuza racita cobza astfel ca muzica de relaxare a fost acompaniata de sunetul "duios" si "melodios" al mucilor trasi pe nas...Preturile s-au modificat acum de sarbatori. Mi-au luat doar 150 pt o ora masaj nud, fata de 200 cat era pana acum.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...