Sari la conținut

Fetite piata nord


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

salutare futaciosilor..deci am ajuns si eu in sfarsit in tara...si se pare ca in weekend va ca nu prea lucreaza lumea..am incercat si  la roxy maya deeea etc...dar nimic din pacate...si pana la urma imi zice un prieten de un salon de masaj erotic situat langa piata nord pe mioritei..ok zis si facut ma duc la destinatie erau 2 fete una de 18 ani blonduta sani mai micuti dar jucausi un fundulet super smecher iar cealalta bruneta putin mai durdulie sa zic asa ( nu va ganditi cand zic durdulie ca e grasa) sani frumusei fundulet oleak mai bombat frumoasa la fata

Acum vine randu sa aleg.eu aleg bruneta dar din pacate ea trebuia sa plece deci am ramas cu blonduta, intram in camera ambianta placuta o saltea pe jos si am zis sa incepem cu un masaj...deja cand a inceput sa faca masaju deja dupa 5 min erou era in picioare am zis sa trecem mai departe...e face doar protejat si oral si normal....a inceput cu un oral deep super timp de vreo 10 min si apoi am trecut la actiune...a inceput ea deasupra apoi am luat-o oleak doggy style si atunci am terminat...cam am stat pe tusa :))) deci door to door a fost cam 40min....doar ca nu mi-a placut ca nu se implica deloc...nu zambeste nu vorbeste..pur si simplu nush pt mine asta conteaza deci implicare 0...:( sper ca nu am omis ceva

 

locatie : 9

fata : 9

oral : 10 pacat ca nu face si neprotejat

normal : sa zicem un 6 implicare deloc

asa ca am sa astept sa treaca weekendu si sa ma duc pe la roxy

 

spor la pizde :D

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

salutare futaciosilor..deci am ajuns si eu in sfarsit in tara...si se pare ca in weekend va ca nu prea lucreaza lumea..am incercat si  la roxy maya deeea etc...dar nimic din pacate...si pana la urma imi zice un prieten de un salon de masaj erotic situat langa piata nord pe mioritei..ok zis si facut ma duc la destinatie erau 2 fete una de 18 ani blonduta sani mai micuti dar jucausi un fundulet super smecher iar cealalta bruneta putin mai durdulie sa zic asa ( nu va ganditi cand zic durdulie ca e grasa) sani frumusei fundulet oleak mai bombat frumoasa la fata

Acum vine randu sa aleg.eu aleg bruneta dar din pacate ea trebuia sa plece deci am ramas cu blonduta, intram in camera ambianta placuta o saltea pe jos si am zis sa incepem cu un masaj...deja cand a inceput sa faca masaju deja dupa 5 min erou era in picioare am zis sa trecem mai departe...e face doar protejat si oral si normal....a inceput cu un oral deep super timp de vreo 10 min si apoi am trecut la actiune...a inceput ea deasupra apoi am luat-o oleak doggy style si atunci am terminat...cam am stat pe tusa :))) deci door to door a fost cam 40min....doar ca nu mi-a placut ca nu se implica deloc...nu zambeste nu vorbeste..pur si simplu nush pt mine asta conteaza deci implicare 0... :( sper ca nu am omis ceva

 

locatie : 9

fata : 9

oral : 10 pacat ca nu face si neprotejat

normal : sa zicem un 6 implicare deloc

asa ca am sa astept sa treaca weekendu si sa ma duc pe la roxy

 

spor la pizde :D

 

Multumesc mult pentru recenzie 

mi a fost folositoare  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...