Sari la conținut

tepare coposu


Postări Recomandate

Tocmai ce ma intepai din nou la acelasi cuib din coposu ...

Luat anunt din AT sunat...confirmat poze reale( o domsoara blonda),anal,oral cu finalizare.

Ajuns la fata locului 2 fete una de etnie buna rau si una de la care mi- am luat teapa in trecut.Aleg fata de etnie care imi ia banii si ma trimite la dus.Se duce si ea ...( sa se uite in oglinda cred ...)

Actiunea: incepe cu un oral protejat cu un balonas din cele mai ieftine cam un minut dupa care se intoarce hai bag-o.....incerc dar fara lubrifiant nu intra....ma chinui...moare soldatelul...( in acest timp am incercat sa bag un deget dar m-a lovit un miros frate...cred ca de aia a murit soldatelul)...imi face un masaj cu un ulei ieftin...ma spal si imi spune ca...gata

Gata ce?am platit o ora stau o ora...urmeaza o cearta ...vine o colega sa ne calmeze care imi spune ca banii inapoi nu ii mai vad dar sa mai fac o finalizare...(ceream jumatate din bani inapoi daca m-a trimis acasa dupa 15 min...am platit o ora)..in sfarsitbo pune sa-mi mai faca o finalizare.suge un pic si hai daca poti...ma concentrez si o fut in pizda mirositoare 2-3 min imi dau drumu' si gata ...

Fata- frumoasa foc,de etnie nota8

Sani - medii drepti nelasati nota 8

Normal- miros puternic...nota 1

Anal- la tel face..la fata locului nu nota0

Oral- laba cu niste buze pe cap...nota 1

Platit 150 lei pt o ora o/N/A dar dat afara cu show-cearta dupa 25 min...nu face anal...ca ai vb cu colega si poate ea dar nu e in locatie..

Poze false..

De evitat clar

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa teapa asta am inceput sa ma documentez si eu mult mai temeinic pe acest forum.

 

Am fost si eu incantat de poza cu domnisoara blonda si am sunat imediat... am stabilit programarea si de cand m-am suit in taxi si pana am ajuns(cam 20 de minute drumul) m-a sunat de 3 ori sa ma intrebe pe unde sunt si daca mai vin.Desi mi-a dat de banuit asta, m-a mancat in cur sa nu renunt si sa merg pana acolo.. Iar acolo am gasit 2 tiganci fotbaliste (una era imbracata la un trening finut ,din ala din Castani, banuiesc). Am plecat si cum nu aveam niciun backup la ora aia(sambata pe la pranz), m-am oprit direct la un salon de masaj, doar sa nu ma intorc cu coaiele umflate acasa..

 

Recomand promovare la "top tepe" daca se poate :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

.( in acest timp am incercat sa bag un deget dar m-a lovit un miros frate.....ma concentrez si o fut in pizda mirositoare 2-3 min imi dau drumu' si gata ...

Si totusi ai mai ramas sa futi.Plecam instant de acolo

P.S imi pare rau ca ai luat teapa

  • Like 1
Link spre comentariu

valeo, on 09 Aug 2014 - 23:30, said:snapback.png

.( in acest timp am incercat sa bag un deget dar m-a lovit un miros frate.....ma concentrez si o fut in pizda mirositoare 2-3 min imi dau drumu' si gata ...

Si totusi ai mai ramas sa futi.Plecam instant de acolo

P.S imi pare rau ca ai luat teapa

 

Da bautura si outele prea umflate ma imping cateodata la a face unele lucruri necugetate...Ma bucur doar ca nu am luat nimic.

Si mie imi pare rau de teapa dar am postat aici in speranta ca voi diminua numarul celor care isi vor lua teapa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...