Sari la conținut

Roberta - Discretie si Profesionalism! - 0720.266.023 Telefon,sms sau WhatsApp


Postări Recomandate

  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

La sfarsit de ianuarie am vizitat-o pe Roberta in locatia cunoscuta, dupa o programare facuta pe yahoo.

locatia: centrala. Locuri de parcare din plin vis-a-vis la piata volanta. Portar neintruziv. Puteti sa va ignorati complet sau sa afisati o privire cu subinteles, cum doriti. Apartament curat. Pat confortabil cu oglinda foarte bine pozitionata pentru voyerul din voi.Baie curata si dotata corespunzator (inclusiv papuci)

Roberta: Slim. Smart. O atitudine rezervata la inceput pana se dezleaga vorbele si incepe conversatia cum trebuir. GFE =10 daca faceti click. Done that.

Servicii: oral si normal, protejate ambele (alegerea amandorura)

Durata: o ora trecuta fix. Sa fi fost un pic mai mult, imi cer scuze dar ne-am luat cu vorba.

Pret: 300 lei lasati la plecare pe o masuta.

Pentru Roberta on top, Roberta vazuta in oglinda in timp ce e penetrata pe la spate, Roberta cu limba-n pasarica (limba mea, pasarica ei), Roberta cu ea-n gura (cred ca stiti la ce ma refer), Roberta pofticioasa, juriul, format din mine si prietenii mei imaginari, noteaza experienta cu 10.

Pentru discutiile de dinainte si de dupa, un pic cam mult prea intime pentru a fi devoalate aici, acelasi juriu noteaza GFE cu 10.

Pentru detalii suplimentare (ce face si ce nu) trebuie sa traiti experienta si sa o contactati personal pe ea.

Sper ca recenzia, lacunara cum e, sa va fie cat de cat de folos.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Ti-am spus ca o sa ajungi la Top.

Esti o fata foarte finuta. Felicitari.

Scuze de offtopic

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...