Sari la conținut

CriSSu... pe la voi?


crissu

Postări Recomandate

Am ajuns in Oradea...stau pe strada Doina, ma gasiti pana miercuri 3 septembrie la numarul 0742660339.

Va astept ca in poza de mai jos:

attachicon.gif005.JPG

 

 Program disponibil intre orele 9-21

 

  Ce cati mai acolo ? Ca mie mi-ai zis ca te duci la soacra-mea. :D 

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Sezi cool si fii hot, tu crezi ca asa usor ii a scrie o recenzie la CriSSu? Inainte de toate tre sa-i fac o vizita ca nu pot scrie asa din burta. Problema-i ca sta prea putin si fix saptamana asta am niste "probleme" de rezolvat si radaru-i dupa revizie si "bate" bine. :D Poate la urmatoarea vizita... CriSSu mai vii? :D Promit ca daca pot iar te astept in gara. :*

Link spre comentariu
  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

 

 As veni si eu la Oradea cu Crisuu. Am peste 30 de ani, par blond, 480 de kg si sanii mai mari ca ai ei. Nu fut si nici nu ma fut, dar daca puneti inca 10 lei peste tariful ei, as sta cu drag prin carciumi alaturi de voi.

   Puteti sa considerati acei 10 lei un fel de taxa de timbru.

 

Ioooooiiii Gaboantza, si concentratia de horinca pe la cat bate ?   :laugh2  :laugh2 Ca daca ramane sub 10 la mie, nu ti se suspenda permisul auto :P

Link spre comentariu

Ioooooiiii Gaboantza, si concentratia de horinca pe la cat bate ?   :laugh2  :laugh2 Ca daca ramane sub 10 la mie, nu ti se suspenda permisul auto :P

 

  Ultima data a ramas sub 10 la mie ca a blatuit-o Lubric cu vreo 500 de grame de apa . Zgarcit!  :laugh2

Link spre comentariu

Sezi cool si fii hot, tu crezi ca asa usor ii a scrie o recenzie la CriSSu? Inainte de toate tre sa-i fac o vizita ca nu pot scrie asa din burta. Problema-i ca sta prea putin si fix saptamana asta am niste "probleme" de rezolvat si radaru-i dupa revizie si "bate" bine. :D Poate la urmatoarea vizita... CriSSu mai vii? :D Promit ca daca pot iar te astept in gara. :*

 

  Poi la ce patratele ai tu pe burta.... daca aveam si eu ca tine, iesea recenzia singura.  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...