Sari la conținut

CriSSu... pe la voi?


crissu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bihorenii care stiu sa rasfete femeia, m-au facut sa revin...si o sa-mi faca placere sa revin de cate ori voi avea timp suficient la dispozitie!

 

Te pup(sub buric) Adi, ca esti unul din bihorenii pe care ii indragesc...multumesc pentru primire!

 

Va sarut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In aceasta seara va parasesc orasul cu regret...la un moment dat poate ne revedem...pana atunci multi pupici dulci pentru timpul frumos petrecut impreuna si pentru discretie... sunteti minunati!

 

:hihat    :*         :bye

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin in vizita in luna august pe la inceput...zona in apropiere de Mall-ul Crisu...mai multe detalii le primiti la telefon...

Pentru cei care nu ma cunosc...mai jos sunt majoritatea detaliilor:

67709-badge-.png

Sunt satena, 31 ani, 48 kg, 1,60m, sanii mici!

 

Aerul conditionat...bonus necesar!

 

Pentru companie intima variantele sunt:
 

-sex oral protejat(neprotejat doar daca parul in zona intima e tuns/epilat...sau observ vre-o alta problema...)
-sex normal (protejat)
 

Doar la ora (1-2fin.)= 200lei

 

Dusul necesar (acasa sau la mine) la zona intima (si funduletzul).
 

-NU PENTRU: deplasari, negocieri, programari (nu mai mult de 10 min, e suficient), uro, anal (aniligus), duminica, nr privat.

post-111295-0-67156200-1438083960_thumb.jpg

post-111295-0-55248500-1438084194_thumb.jpg

post-111295-0-18759000-1438084341_thumb.jpg

post-111295-0-11961300-1438084414_thumb.jpg

post-111295-0-36210900-1438084603_thumb.jpg

post-111295-0-84294400-1438084854_thumb.jpg

post-111295-0-11100200-1438084935_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CriSSu, scuze pentru offtopic, as vrea sa stiu daca accepti sarutari si le "intretii"? ;)

 

Ar exista ca posibilitate...mai depinde si de chimie, comportament...dar nu-ti pot spune un categoric: DA!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

P.S. Ce inseamna pentru tine "luna august pe la inceput"? Numarul de telefon e acelasi ca in Constanta? Scuze pentru postarea dubla, dar nu pot edita.

O sa anunt data exacta in curand...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incepand de maine, pentru o saptamana, sunt in Oradea!

Programul debuteaza cu ora 9 dimineata...si sunt disponbila pana spre ora 8 seara...noaptea nu.

Zona...in apropierea Mall-ului Crisul, locatia este dotata cu tot necesarul... astept apelurile cu maxim 10 minute inainte de a ne vedea...va pup dulce pe toti!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se intampla sa fi cu treaba prin oras...treci prin zona...si realizezi ca si ai timp liber...

Nu fi rautacios cu mine...ma refeream strict la programari (daca le poti numi asa....tinand cont de durata scurta)...

Se poate intampla din cauza amandurora...cand programarea e facuta cu mai mult timp inainte...sa intervina probleme care duc la anularea intalnirii...eu doresc sa nu fiu in situatia de mai sus din vina mea...si nici sa astept o programare...care a ''uitat'' sa anunte ca nu ajunge...

Sper ca n-am spus ceva care sa nu fie clar...iti doresc o noapte frumoasa si incitanta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata, frumoasa Cristina! Cum te-ai odihnit? Sper ca esti vesela si zambitoare, asa cum sti tu sa fii mereu!

Cum as putea sa nu fiu...revad prieteni...petrecem timpul placut...putina distractie...putina munca(tot placuta)...iar zambete...putin mai multe!!!

 

 

 

 

ID mess: eueudoareueu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi a fost grozav(si nu stiu cum se numeste)...n-am profitat forte tare de el...a fost doar cat sa ma simt grozav pe durata intregii nopti...si nu ma dor nici picioarele-DANS!!!- nici capul...profit sa va multumesc inca odata pentru intalnirea grozava de ieri! Va pup dulce pe fiecare!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...