Sari la conținut

Larisa21 in vizita la Focsani - 0747458688


Postări Recomandate

Joi sau vineri ajung în oraș și sper sa ma bucur de Larisa.

Doar o observație pana atunci. Lenea e cucoana mare la noi în oraș... Ce agitație era pe aici săptămână trecută și acum... Toți stau pitiți. Dar nu e de mirare. Mereu a fost asa..... Ciupeala și atât. Bravo Focșani.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu cred ca e de acord Larisa dar ar fi interesant sa ne spună cam cati oaspeți a avut pana acum în cele 2 zile. Clar ar fi majoritatea persoane care au aflat de aici. Ca nu aveau de unde. Și am ști cum stam la lașitate, comoditate......

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

La articolul lasitate stati f bine, am vb eu cu Larisa si in 2 zile a avut desule vizite, chiar si eu ma miram ca nimeni nu sa incumetat sa scrie o recenzie. Aici e singurul loc unde are anunt ptr focsani si se poate verifica f usor.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Oameni buni, daca faceti programari la Larisa am rugamintea sa vi le si respectati, daca nu sunteti siguri ca ajungeti nu mai faceti programari, sau daca nu mai puteti ajunge dupa ce ati facut programarea, anulati-o din timp. Larisa este f dezgustata de atitudinea voastra. La cate mi-a spus, din ce a intampinat la voi acolo, deja eu ma gandesc daca sa va mai fac vizita sau nu. 

 

Pacat, fata a venit cu f multe asteptari dar.... e mai mult plina de nervi decat multumita. :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Prin cate a trecut colega mea decizia e deja luata, sunt alte orase care ma asteapta cu bratele deschise fara sa creeze dezamagiri. Imi pare rau ptr ea ca a trebuit sa treaca prin atatea si ma simt vinovata ca fara a venit la insistentele mele. Nu trebuia sa insist sa vina, trebuia sa o las sa isi ia singura decizia

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Oricand cu cea mai mare placere. Sper sa fiu inteleasa ca nu imi pot permite ptr 2 sau 3 persoane interesate sa vin si sa trec prin ce a trecut colega mea.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Pai... ce pot sa spun, din ce am vb cu ea la tel  mia spus ca s-a lovit de f multe programari neonorate, la tel le spunea serviciile si preturile iar la fata locului negociau la sange, altii spuneau una la tel si in timpul actiunii incercau sa faca altceva fata de ce erau intelesi. Cand o sa fiu fata in fata cu ea o sa vb mai multe cu ea si o sa aflu ce sa intamplat acolo si voi scrie aici ce s-a intamplat mai concret.

Link spre comentariu
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!

Tatiana...esti matroana s-au avocata ?...ca nu inteleg......dc nu scrie Larisa?.....pe Larisa nu a rugat-o nimeni sa mearga la Fcs....asa ca mai ia o pauza si scutestene de vrajeli ieftine.....daca nu are clienti la fcs sa schimbe orasul....nu o tine nimeni cu forta.

 

PS: probabil daca merita si oferea servicii cu un raport pret/calitate bun....sigur era cautata.....asa ca.....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

haideti sa va spun despre aceasta larissa ca tot veni vorba ! 

am sunat-o am zis sa vad macar cum arata, tu fiind dama de companie cum sugerezi si aici ca iei 100 ron pe o finalizare, te imbraci si tu intr-o lenjerie intima ca sa atragi clientul, pe niste tocuri sa fii buna nu ? cand am ajuns la ea era in chiloti si in sutien... nu ca nu m-ar atrage dar totusi nu ? o intreb si cica nu a venit pregatita domle, pai tu vii sa iei bani dar sa oferi nu a ? stii e o vorba... ca sa fii respectata, respecta la randul tau... nu mai spun de un tupeu dinala , de cartier ! 

se pare ca de aia "ai si multi clienti" draga mea larissa, asa ca nu te mai plange la prietena ta tatiana ca stii destul de bine de ce nu ai ! 

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Tatiana...esti matroana s-au avocata ?...ca nu inteleg......dc nu scrie Larisa?.....pe Larisa nu a rugat-o nimeni sa mearga la Fcs....asa ca mai ia o pauza si scutestene de vrajeli ieftine.....daca nu are clienti la fcs sa schimbe orasul....nu o tine nimeni cu forta.

 

PS: probabil daca merita si oferea servicii cu un raport pret/calitate bun....sigur era cautata.....asa ca.....

Nu sunt nici matroana ei si nici avocata ei, fata nu are cont si nici nu isi face ca dupa telefon e mai greu de intrat , de aceea ma rugat pe mine sa ai postez anuntul si sa anunt orice schimbare.. Si daca citeai mai sus in postarile mele , mai bine, vedeai ca nu am scris ca fata nu a avut clienti. Din contra chiar am scris ca a fost destul de ocupata, dar e dezamagita de atitudinea celor de acolo. Eu nu am facut decat sa scriu ce mi-a spus ea si nimic mai mult.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

haideti sa va spun despre aceasta larissa ca tot veni vorba ! 

am sunat-o am zis sa vad macar cum arata, tu fiind dama de companie cum sugerezi si aici ca iei 100 ron pe o finalizare, te imbraci si tu intr-o lenjerie intima ca sa atragi clientul, pe niste tocuri sa fii buna nu ? cand am ajuns la ea era in chiloti si in sutien... nu ca nu m-ar atrage dar totusi nu ? o intreb si cica nu a venit pregatita domle, pai tu vii sa iei bani dar sa oferi nu a ? stii e o vorba... ca sa fii respectata, respecta la randul tau... nu mai spun de un tupeu dinala , de cartier ! 

se pare ca de aia "ai si multi clienti" draga mea larissa, asa ca nu te mai plange la prietena ta tatiana ca stii destul de bine de ce nu ai ! 

Acelasi raspuns ca si mai sus, ti-l dau si tie. Fata nu sa plans la mine ca nu a avut clienti, din contra a avut destui, a deranjat-o doar atitudinea celor care au vizitat-o. 

 

Si apropo de faza ca a intampinat clientii in sutien si chilot, pai la caldurile care au fost cum vrei sa intampine, crezi ca mai rezisti sa pui lenjerii intime de nailon cand afara mori de cald si in casa se face sauna daca nu e un ventilator sau aer conditionat? Ia arunca-ti ochii pe recenziile mele de pe gl si ai sa vezi ca si la mine sa scris ca am primit clientii in sutien si chilot, iar daca am stat asa , doar din cauza caldurii. Daca tu crezi ca lenjeria e mai importanta ca atitudinea de primire si serviciile .... atunci.... no coment.....

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Larisa aseara pe la 18:30.Am sunat-o pe numarul din titlu,mi-a dat detalii despre locatie si am ajuns destul de usor.

Cand am ajuns ma astepta intr-o lenjerie intima destul de ok si am ramas placut surprins de aspectul ei,arata mult mai bine ca in poze(fata si corp).Locatia este destul de ok,curata,aer conditionat,baie ok,apa calda,gel de dus,tot ce trebuie.

Am ales o ora,i-am lasat banii,am mers la baie pt o scurta reimprospatare si am trecut la actiune.

A inceput cu un ON destul de ok,lent,apoi am trecut la np cu lady on top continuat cu misionar,pozitie in care am si finalizat.

Mers din nou la baie,discutat cu Larisa una alta si am trecut la al doilea nr.A inceput tot la fel cu ON bun,apoi trecut din nou la np cu lady on top,schimbat in doggystyle continuat cateva minute dar fiind dupa tura de noapte si nedormit nu am reusit sa finalizez oricat am incercat.

Note:

Locatie:8,curata,aer conditionat,un pat destul de mare,baie ok cu tot ce trebuie

Aspect fizic:8

ON:8

NP:8

GFE:9

modalitate de contact:numarul din titlu

Halatul:150 ron

Per total a fost o experienta placuta,chiar m-am simtit bine in compania ei si sper sa mai ajung la ea

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...