Sari la conținut

Tanara studenta


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ce stiti despre afata din anuntul asta:

 

Tanara, studenta, draguta, fac masaj de relaxare la domiciliul clientului ori la hotel.Doar pentru persoane serioase si educate. 0766542948 Pret 50 lei sedinta(50 min). Poza este reala si recenta.

 

 

post-87964-0-45465600-1408364368_thumb.jpg

post-87964-0-01523100-1408364369_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

acu are alt numar de telefon:

 

Tanara, studenta, draguta, fac masaj de relaxare la domiciliul clientului ori la hotel.Doar pentru persoane serioase si educate. Pret 50 lei sedinta(50 min). Poza este reala si recenta.0763013440

 

si eu incerc sa dau de ea.

 

Spor la futut!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

intrebarea ar fi la ce pret ar fi serviciile "extra" sau si pretul e in functie de client....macar sa nu ceara 200 euro...ar daca cere 50 lei pe un masaj, ma gandesc ca nu ar fi sump si restul serviciilor

 

poza sigur e reala ?

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Neros tind sa cred ca da.

 

"Caut un domn serios si pedant, .... Poza reala, si recenta nu mai intrebati, 100% e poza mea.
Tel: 0763013440. " - in anuntul asta e exact poza din topic

 

http://www.publi24.ro/anunturi/diverse/anunt/studenta/7b0d6c717b6d6453.html

 

 

Ieri avea un anunt in care era langa o masina, imbracata cu bikini si sutien, nu i se vedea fata dar presupun ca tot ea era, era o bruneta care arata bine (deci nu era grasa). Anuntul era acelasi, cel cu domn pedant.

Nu l-am mai gasit azi anuntul respectiv.

Link spre comentariu
  • Oras:Lugoj
  • Oras:Lugoj

Cand o tipa care face masaj de "relaxare" isi pune poze la anunt, si in special poze in chiloti e clar ca face si servicii extra. Pretul, poate sa fie al pietei, citeam mai devreme un coleg care a fost la masaj cu 40de lei si a dat 100 pe extra. Chestia nasoala e ca nu are locatie. Daca e sa mai adaugi si pretul pe camera de hotel,sa dai si extra, mai bine mergi la sigur la una de top.

Link spre comentariu
  • Oras:Banatean transefart in Oltenia
  • Oras:Banatean transefart in Oltenia

Ofer masaj de relaxare la domiciliu clientului
50min la pretul de 50lei
Salut sunt în oras, sunt disponibila, sunt aici ptr voii să vă fac să va simţiţi bine, degajatii si relaxatii total
Rog seriozitate. Mltumesc mult.

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/masaj-de-relaxare/7b0d6d73706a6450.html

 

Am incercat la noul nr de telefon fara succes, poate sunteti voi mai norocosi!

 

post-105621-0-60288100-1409991393_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

bai fratilor, sincer, nu va inteleg! fata asta o avut anunt de hotel si dup-aia si-a pus anunturi mai discrete. probabil ca nu mai vrea sau ceva s-a intamplat, credeti ca daca o haituiti de pe forum, brusc o sa va raspunda? :)))))

nu au niciun sens replicile astea din moment ce ea a ales sa fie foarte discreta. nici macar nu avem o recenzie..parca alergam dupa himere, pardon sirene :))))

tot ce pot sa va zic e ca fata exista cel putin cand avea anunturile de hotel. am vb eu cu ea, dar nu m-am intalnit cu ea fiindca isi schimbase "pretul"

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Bahhhh...da cum cautati nod in papura..vrei toata povestea??

cand mi a raspuns am intrebat daca e valabil anuntul..a zis ca da si ca face doar masaj la domiciliul clientului ca ea nu are...am intrebat daca ar fi ok sa iau o camera la o pensiune ce a..a zis ca accepta...am intrebat in ce zona sta ca sa stiu pe unde sa caut pensiune..atunci mi a zis traian si ca nu stie sa imi recomande ceva..dar sa revin cu un telefon cand am locatie...

multumit domnu???

observ ca multi sunt pe aici pentru a baga de vina ..nu pentru a imbogatii baza de date

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...