Sari la conținut

Corina 0728317669


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai pulix...pentru unul normal care intra din cand in cand si iti citeste postarile, esti absolut penibil. Ai nenumarate interventii pe toate topicele, dar ABSOLUT nicio informatie. Te fute pe tine grija de testosteronul meu, cand ar trebui sa te preocupe prostia ta fara margini.

Iti repet, tu esti doar un spirit de turma, nu ai nici macar talentul de a face offtopic cum sunt cativa pe aici. Nu ai nici macar propriile cuvinte si te marginesti in folosi niste cuvinte luate de la altii...

Inainte de a cataloga pe cineva, uita-te bine in oglinda si poate poate o sa intelegi cat de penibil esti.

 

In curand vei deveni VIP member pe un site de curve si curvari....desi cred ca nu stii cum arata o pizda in realitate. Iar pula si coaie vezi doar la altii, altfel te-ai duce dracu si ai mai si fute, nu doar sa comentezi degeaba pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ete na, acuma cica vrei recenzii. Pai in pana mea, pana acum nu ai facut decat offtopic si aici, dar si oriunde altundeva. Si acum te preocupa ca asta este topicul unei fete??? Bai nene...cata prostie si ipocrizie la un loc...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ete na, acuma cica vrei recenzii. Pai in pana mea, pana acum nu ai facut decat offtopic si aici, dar si oriunde altundeva. Si acum te preocupa ca asta este topicul unei fete??? Bai nene...cata prostie si ipocrizie la un loc...

 +1

te sustin in tot ceea ce zici.

si acum sa revenim: a mai dat cineva de corina?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hormi si After1 bat la usa unui bordel. Pestele deschide, ii cantareste din ochi si-i intreaba:

- Ce vreti, ba?

- No, nu va suparati, am vrea sa futem si noi ceva!

- Cati bani aveti?

- 50 de lei.

- De banii astia puteti sa va futeti intre voi!!!

Dupa o jumatate de ora cei doi bat din nou la usa.

- Iar ati venit?

- No, amu' om venit sa platim...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce glume de cacat ai in tine. Este adevarat ca esti frustrat ca nu rade nimeni la glumele tale? Nu-ti iese bai nenicule nimic, esti sec, fara substanta, fara esenta. Gol. Trist.

Solutia: franghie si sapun. Nu o sa ne fie dor de tine, stai linistit.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:offtopic  un admin online? serios luati niste masuri.

matrix da-mi ma saracule un cont iban sa iti trimit niste bani sa te duci sa te descarci si tu.

uita-te dracu ca nu rade nimeni la glumele tale.potoleste-te..ai ajuns vip.nu mai e nevoie sa faci spam pe topicul unor fete.gata ai 1000 postari iti ajunge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...