Sari la conținut

Salon Masaj Erotic sau Striptis?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cele mai mari tepare la valcea sunt ,gasit in oferta valcea niste anunturi cu fete,sunat la un anunt imi raspunde o tipa ,zice ca e 150 RON ora la hotel ,VIP sau Malia .sunat la celalat numar ,aici scria ca e o blonda ,la celalalt era o bruneta ,cand colo ce sa vezi ,raspunde si imi zice direct : dar ce faci frate ,le iei la rand numerele de telefon ,ma bufneste rasul si-i spun duduiei sirenoaica ca sunt ca sa imi fac o parere si dupa aleg ce vreau eu ,zice ca da are mai multe numere ca are mai multe fete ,i-am zis un ``OK `` mare de tot si-am inchis .

Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Da,cu Violeta am fost.Am facut o recenzie la momentul respectiv. Legat de ce spune bogdan3000,are dreptate.Si eu m-am pacalit de multe ori cu fete care isi tot schimbau numerele de telefon.Gasiti numerele in postarile mele.3 dintre ele stau la Dovali,in C65 parca.Daca va cheama acolo va recomand sa refuzati.este o cocina,nu casa, si mai au si peste care sta in bucatarie.Eu am intrat,am  vazut si am plecat repejor.

Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

:) era clasica adresa printre taximetristi pe timpuri.. ce e drept, pe timpuri activa acolo Claudia :D era micuta, avea sanii usor obositi dar stia meserie..

evitato totusi zona,e cam intunecata si nici dracu nu garanteaza lipsa surprizelor..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...