Sari la conținut

un nou '' cuibusor '' de feteee ... telefon 0756665551


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

in ziarul local  Desteptarea

de astazi , 22-08-2014

am gasit un anunt incitant

'' Domnisoare elegante , 

oferim masaj de relaxare ,

body si erotic intr un cadru intim si discret . 

Tel. 0756665551 ''

 

astept recenziile voastre :)

sau poate ajung eu inaintea voastra la ele   :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

astazi am vizitat  ''caprioara ''

note 

aspect caprioara : nota 8+  , e tanara , are 22 de ani , 171- 173 cm  , cu parul lung vopsit blond la baza saten , greutate cred ca 

in jur de 55  - 57 de kg , sanii nr 2 - 3 , cu un pic de aripioare la solduri , nu m a deranjat ... , simpatica la chip , buze senzuale de culoarea fragilor  , carne tare ...

atitudine caprioara : nota 8+ , vesela , cu zambetul pe buze 

sex oral : nota 7+ , a fost neprotejat , cu incercari de DT , chiar a reusit DT ... ( in timpul actiunii am intrebat o daca accepta si CIM , a spus ca , costa in plus 100 de lei si am ramas la 150 de lei normal protejat + oral neprotejat fara CIM )

sex normal : nota 9+ , se implica , accepta orice pozitie , nu comenteaza

GFE : nota  8 , nu accepta FK , dar in rest a avut  tentative de a se purta cu mine ca si cum eram prietenul ei

halatul : 150 de lei , oral neprotejat + normal protejat , durata cam 1 ora si 10 - 20 de minute door to door 

aspect locatie : nota 8+ , e un apartament in spatele rest. Miorita  , apartamentul  ok din punctul meu de vedere , cu baie cu apa calda ... proaspat renovat si mobilat 

 

minusuri :

- mai multa atentie la epilare din partea ei , mai ales pe picioare ...  se simtea la mana perisorii ...

- nu a facut dus nici inainte ( a spus ca facuse dimineata cand s a trezit ) nici la  finalul  actiunii , eu nu am simtit nici un miros suspect 

- lipsa papucilor la baie ( eu am facut dus si inainte de actiune si dupa ) si ar fi fost bineveniti niste papuci ...

- controlatul ceasului ei de mana  destul de des ... ( desi am intrebat inainte de a incepe si a spus ca  nu e limita de timp ... )

- telefonul ei a fost setat pe vibratii ( la un moment dat fiind asezat pe o suprafata lucioasa a facut poc de sus pana joc pe parchet  :)  ) dar totusi l am auzit  din camera de actiune si a sunat de multe ori , de vreo 2 sau 3 ori  , nu a rezistat si s a dus in camera unde il avea si a raspuns la apeluri ... )

- lipsa unui cearceaf pe pat ( actiunea s a desfasurat direct pe patura , nu am simtit mirosuri suspecte  sau alte ... )

- un pic mai multa grija din partea ei la faptul ca pielea ei nu e foarte matasoasa si tenul ei si pe tot corpul are eruptie / acnee specifica unei pubertati intarziate 

 

plusuri 

- atitudinea ei ... mi a placut , se implica , saruta pe corp , musca usor partenerul , sarutari pe gat , in ureche , e vie ...  il trage in ea ... , e activa ... nu sta ca o bucata de carne si oase 

- tineretea ei 

- am primit prosop curat , nefolosit si uscat 

- buna dispozitie specifica varstei  ...

- nu e rece in relatia cu cel de langa ea , in timpul actiunii s a infierbantat si ea , s a umezit natural 

 

momentan era singura in locatie , spunea ca mai are o colega dar era plecata ...

 

oferta ei , inainte de a incepe actiunea a fost

100 de lei normal protejat 

150 de lei oral neprotejat + normal protejat

normalul a fost in diferite pozitii ... 

 

in timpul actiunii , am intrebat o de anal  ...daca a incercat vreodata , a spus ca o doare 

am achitat inainte de actiune 150 de lei 

 

DE REVENIT ?  DA , VOI REVENI 

DACA RECOMAND ?  DA , RECOMAND 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

- nu a facut dus nici inainte ( a spus ca facuse dimineata cand s a trezit ) nici la  finalul  actiunii , eu nu am simtit nici un miros suspect 

 

- lipsa unui cearceaf pe pat ( actiunea s a desfasurat direct pe patura , nu am simtit mirosuri suspecte  sau alte ... )

 

oi fi eu nebun .....

 

 

DAR CE DRAQ E ASA DE GREU SA FACI DUS INAINTE SAU DUPA ???    

 

SI CAT MAMA DRACULUI COSTA UN CEARCEAF ...  ??

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost si eu saptamana trecuta la aceasta fata. Locatia undeva in spate la restaurantul Miorita. Fata arata destul de bine, blonda cu corp frumos. Facut dus (lipsa papuci) apoi a inceput cu un oral nep cu tendinte de deep urmat de normal protejat in dif pozitii.

Note

Fata 8 simpatica, vesela, comunicativa si jucausa

Oral 8 cu incercari de deep si atentie la zonele adiacente

Np 8 accepta orice pozitie si da contre

Fk 9 intretinut de niste buze senzuale

Locatia 7 destul de intunecoasa, fara papuci la dus si cam rece

Halatul 150 pt o ora de Oral si normal protejat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost si eu saptamana trecuta la aceasta fata. Locatia undeva in spate la restaurantul Miorita. Fata arata destul de bine, blonda cu corp frumos. Facut dus (lipsa papuci) apoi a inceput cu un oral nep cu tendinte de deep urmat de normal protejat in dif pozitii.

Note

Fata 8 simpatica, vesela, comunicativa si jucausa

Oral 8 cu incercari de deep si atentie la zonele adiacente

Np 8 accepta orice pozitie si da contre

Fk 9 intretinut de niste buze senzuale

Locatia 7 destul de intunecoasa, fara papuci la dus si cam rece

Halatul 150 pt o ora de Oral si normal protejat

 

O mica completare :

eu am fost la ea de 2 ori 

si in ambele dati , s a intamplat , tipa , cred ca e cam sarita de pe fix , are momente cand tipa / racneste  fara motiv  ...

ma gandeam ca vor veni vecinii sa vada  cine pe cine '' strange de gat ''

 

si inca un amanunt 

nu ii place sa se epileze , are '' mararul '' mare , tepos  si pe fese si pe picioare 

nu ii place sa se duseze inainte si dupa '' actiune ''

 

eu , nu recomand 

 

pentru comportamentul deviant ... ( nu am inteles deloc ce e cu tipetele acelea ) + ca e o mincinoasa  patologica 

la prima intalnire , am intrebat o ... mai ai vreo colega ?  ... ea : da , mai am dar e plecata 

la a doua intalnire , o intreb : spune ai ca mai ai o colega  ...  ea :  nu am avut niciodata o colega ...

 

cred ca are probleme cu capul / creierul ...

 

ps : vad ca e in continuare activa , are anunt in ziarul Desteptarea de astazi , 27.01.2015

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Pe titulara de nr de telefon din titlul topicului

am vizitat o si eu .

 

Dar 

datorita comportamentului / atitudinii ei 

Nu am ramas .

Nu stie sa se poarte cu oamenii .

Senzatia mea a fost in cele 5 - 10 minute cat am stat de vorba fata 

in fata , in locatia ei , un ap. la parterul unui bloc in spatele rest. Miorita 

ca tipa are probleme de perceptie a realitatii ...

Are niste aere si niste fite ... 

Cand am fost eu la ea , am stat de vorba , cam la distanta de 1 metru aprox.  dar  mirosea parca nu facuse dus de zile ...

E adevarat ca , spunea ea ceva , are o problema cu instalatia de gaze a apartamentului ,

dar intr o asemnea situatia , intrerupi activitatea ...

Inca o chestie , tipa are un ceas la mana ( nimic anormal ) ,

din primul minut cand am intrat la ea , in cele  10 -15 minute  cat am stat de vorba cu ea ,

cred ca si a verificat cat arata ceasul  , ce ora este de vreo 20 de ori , prin acest comportament am simtit , ca vrea sa ma dea afara din ap. ( atitudine foarte  naspa din partea ei ) .

 

Voi cei care ati fost la ea , sigur ati ramas ?

Sau am  '' prins o '' eu intr o zi naspa a ei .

Nu voi reveni niciodata la ea .

Eu personal , NU RECOMAND  .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

oi fi eu nebun .....

 

 

DAR CE DRAQ E ASA DE GREU SA FACI DUS INAINTE SAU DUPA ???    

 

SI CAT MAMA DRACULUI COSTA UN CEARCEAF ...  ??

 

5 -10 euro ?  :)

 

Da le idei , la fete ...

 

poate pe viitor , fetele pun taxa separata de '' halatul '' pentru ele si taxa pentru cearceaf ...   :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

FRATILOR,

 

din ceea ce spuneti mai sus,cred ca este vorba de o tipa pe care am luat-o acum 2 ani din P.Neamt si am fost cu ea toata noaptea la un motel la iesirea din oras spre Roman cam 5-6 km,nu-mi aduc aminte numele.

Si ea era blonda asa cum mentionati mai sus,doar ca atunci avea o fetita de vreo 3-4 ani,imi aratase pozele cu ea pe telefonul .

Ce anume m-a facut sa fac asocierea intre ce doua??...va spun imediat...

Toate bune si frumoase,o chem la telefon in urma unui anunt de pe net,o iau de acasa din fata blocului,se urca in masina,stabilim unde mergem,nu spune nimik de bani.

Ajungem la motel,iau o camera-80ron-urcam,imi spune ca vrea sa bea ceva sicobor cu ea jos in restaurant.Zice ca vrea sa stea pe terasa la aer...nu obiectez,dar ma asez cu spatele la strada,deoarece imi era frica sa nu ma recunoasca cineva.Comand o sticla de vin-ca asta voia sa bea si o da gata in 20 min.

Ok imi zic,sper sa mai faca treaba dupa ce urcam...si mergem in camera ne dezbracam si ne futem cam o jumate' de ora.Cand am terminat ingura ei,a inghitit si razand imi spune ca doar

 are si ea nevoie de vitamine din cand in cand...

La un moment dat cade  ganduri si incepe sa urle din toate uterile....REPRODUC:

 

VREAU UN CUTZIT...VREAU SA VAD ROSHU....VREAU SA VAD CURGAND SANGE....VREAU SA TAI CARNEA SA IASA SANGELE...

 

Atunci am incercat sa o linistesc spunandu-i ca  mai sunt persoane in celelalte camere si le deranjam,dar voia sa iasa pe balcon sa urle,,spunea ca ea vrea sa le spuna tuturor ca este o curva ordinara....

OK..ii trece nebunia pana la urma,spune ca vrea sa coboare sa mai bea o sticla de vin,ma ofr sa ii aduc eu una..o bea cam intr-o ora,adoarme bustean,timp in care imi strang lucrurile si o sterg frumos acasa-se facuse 2 noaptea intre timp-ca ma cam luacu frica,nu aveam curaj sa adorm langa dementa.

Dimineatza primesc mesaj pe la vreo 10.30 de la ea ca sa ma arda Dzeu. ca nu i-am dat banii...ca am lasat-o fara bani in afara orasului la motel..s.a.m.d....numai blesteme si injuraturi

 

Mi-a trimis o multime de mesaje asemanatoare cam vreo 2 saptamani dar noroc ca nu stau in tara si a vit vremea sa ma intorc de unde am venit..asa ca am aruncat cartela si odata cu ea si nr. ei de tel.

Dar cred ca este vb de aceeasi persoana din descrierile de mai sus.

 

DE EVITAT CATEGORIC.....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...