Sari la conținut

Ana 0762 486 966


Postări Recomandate

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Salut!

Numar luat din ziarul local, abia azi am reusit sa dau de ea, o cheama Ana, e din Bucuresti, sau cel putin asa sustine ea, cam 1.60 inaltime si 50-55 kg, bruneta, creata, creola. Locatia pe Independentei in Zona Cupidon, nu cred ca e regim hotelier deoarece erau multe poze si o gramada de lucruri imprastiate. In principiu face tot, mai putin anal.

Am ales o ora cu 2 finalizari si bine am facut. A inceput cu un oral neprotejat senzational, cu saliva multa, lins de oo si tot ce se poate, dupa care am trecut la normal, am schimbat lady on top si misionar si am terminat la oral cu CIM. In pauza ne-am reimprospatat pe rand la baie, am socializat putin si am trecut la treaba care a constat doar in oral, in pat si la urma eu in picioare langa pat. Am finalizat intens, cel mai bun oral de pana acum, iar tipa a continuat oralul si cateva zeci de secunde dupa ejaculare, abia apoi a mers la baie sa decarteze. Am plecat cu genunchii tremurand, noroc ca era liftul functional...

Locatie: 8

Oral: 10 ( cel mai bun de pana acum)

Normal: 9 ( se umezeste natural, geme, se atinge pe sani in timp ce pompezi....)

Halatul 150 lei ora cu 2 finalizari, iar o finalizare e 100.

Spor!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Am fost si eu la tipa din topic.

Am luat tel din ziarul local....sunat, stabilit detalii la tel.

Ajuns in locatie am gasit o tipa destul de ok...draguta, am fost servit cu un pahar de apa apoi am socializat 10 min dupa care la igienizat. Actiunea s-a desfasurat in 2 runde...un oral destul de bun ......igienizare.....pauza 15 min apoi al doilea nr in diferite pozitii.....se pare ca-i place poz capra.

Locatia: 7

Oral: 8.5

Anal: Nu

Normal: 9

Halatu: 150

De revenit: da din lipsa de altceva mai bun

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Hai ca mai revin si eu , sunat la nr din titlu , programat , numai are locatie deci am mers la vila geo , ok , deci fata face un oral bestial , neprotejat cu Deep finalizare in gura , ruperi de ritm ok , ce sa mai , am observat ca nu baga in seama părțile adiacente dar compensează cu tehnica , eu am fost satisfăcut , deci recomand . Normal nu am încercat ca oricât sa chinuit ea nu a mai reușit sa i-l trezească pe gogu. Am rămas cu un oral la care m-a voi duce si a 2 a oară . Fata mai e de găsit vreo 4 zile in Focsani apoi pleacă la București , dar mai revine din cand in cand . Prestează oral np , normal protejat , cim, cof , fără anal si fk .

Locatia 8

Oral 9 10 era dacă baga in seama si zonele adiacentev

Normal : nu știu

Halat 150 ora + hotel

 

Fata e draguta , 1,60 aprox , 50-55 kg, sâni medii, bruneta , curată .

 

Si câteva poze luate după secțiunea București , confirm ca sunt reale dar puțin cam vechi nu e mare diferența de ce e acum

post-123430-0-87470500-1410372791_thumb.jpg

post-123430-0-81500100-1410372799_thumb.jpg

post-123430-0-04710800-1410372810_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Caută Cristina Dristor si te lămurești acolo , pozele sunt reale pentru ca seamănă wtf ! Si am fost la ea si personalul e discret la vila geo , chestia e ca mai e lume acolo si trebuie sa fi atent cand intri cand ieși .

 

PS Căutati si pe Google nr de telefon si mai găsiți si alte informații care va ajuta

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

am avut onoarea sa o intilnesc...concluzia?daca era pe...focsani, merita trecuta la TOP.

Intilnirea...in locatia mea proprie.Pozele de mai sus nu sunt relevante,dar...seamana,ca particularitate are un tatuaj pe umarul drept : o stea.

Foarte volubila,nu se grabeste deloc.Inceput cu un oral neprot,deep,fara atentie cu zonele adiacente,dar compenseaza cu o tehnica buna.nota-9.

Trecut la normal prot cu ea deasupra(nu e poz ei preferata),te poti bucura in voie de sinii ei mari(cam 4) pe care te lasa sa ii mozolesti pina te ineci.Urmeaza capra-poz ei preferata,unde geme fals,dar se umez natural.Finalizare glorioasa in gurita , oralul continuind cu soldateii in cavit bucala.

note?normal 9,atitudine 10.anal-nu face,corp 9,ai pe ce pune mana.

un nr-100,o ora-150.

activeaza intr-adevar la capitala acum fiind in trecere.

Numai bine va doresc.

  • Like 3
Link spre comentariu

Intr-adevar e in oras, dar da dovada de neseriozitate.....

Mai exact, am sunat pe la 12 si am facut programare la ora 4.

La ora 2 am revenit cu un telefon si am intrebat-o daca putem amana programarea pentru 5, ea spunand ca e in regula.

De la 4 jumatate, pana la 5 jumatate am sunat de mai multe ori, dar nu mi-a raspuns.....

Putea sa ma anunte si sa-mi spuna ca a intervenit ceva in programul ei, dar probabil nu are nevoie de bani.....

Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Salut! Azi am vizitat-o pe Ana după ce am sunat-o pe la 12. Am ajuns la locația de pe Independentei lângă Cupidon, am urcat, am intrat la dus după ce mi-a înmânat un prosop curat luat de pe uscătorul de rufe și imediat după mine a intrat si ea. Ca si mențiune s-a mai împlinit fata de cum o știam dar nimic deranjant. Am stat la socializare cateva minute si am intrat in camera de acțiune. Am ales 2 finalizari, ambele oral neprotejat, la care excelează. Nu mai dau detalii ca nu s-a schimbat nimic major, oricum după mine face cel mai bun oral din oraș.

Locatie: 8

Aspect: 8

Oral: 9+

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...