Sari la conținut

Pana la urma avem pe cineva in orasul asta sau nu?


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Pana la urma cand i se scoala lu gogu avem unde sa il ducem sa se linisteasca? Fata de alte orase buzaul este mort in domeniul asta... desi... daca te duci prin atlantis sau prin alte locuri... cu o bere ai dat-o repede pe spate pe una... 

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Ma gandesc sa fac o vizita si in orasul vostru. Dar ptr asta vreau sa vad cati sunt interesati de o posibila venire a mea. :)

TE ASTEPTAM SA VII O SA FIE MULTI INTERESATI DE TN DACA VII E MULT PANA SE DUCE VORBA CA A VENIT O FATA NOUA SI BUNA SI O SA AI CLIENTI DESTUI ;)

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Pana voi hot perioada in care voi veni , ma voi interesa de cazare

sa ne anunti si pe noi si acuma depinde cat vrei sa stai prin bz ca poti sa iti iei o garsoniera ceva ca sunt destule sau daca vii mai rar la hotel sau sunt si garsoniere care se inchiriaza in regim hotelier

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Da ca si cand va fi sa vin voi anunta public mai inainte si mai mult de max 1 sapt nu voi putea sta. Oricum buzaul e destul de aproape de braila si daca ma voi simti bine la voi , ma voi reintoarce, asa cum am facut si la galati.

Link spre comentariu
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!

Dadada sper ca nu o iei de la capat cu abureala si aici....daca minti ca si la FCS e clar.....sunt cu ochii pe tine......sper ca nu o plasezi pe Laura21 si aici.....

 

PS: Daca iti faci topic pt tine e ok.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Pana voi anunta venirea mea acolo , ptr cei care doresc mai multe detalii despre mine pot gasi pe blogul meu personal din semnatura mea. In momentul in care voi anunta perioada cu venirea mea voi scrie si serviciile si tarifele mele aici.

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 

buna Tatiana. Si din parte mea vei avea o vizita ptr ca in bz-ul nostru nu prea gasim fethe ca tn :-p asa ca te asteptam cu nerabdare sa ajungi pe meleagurile buzoiene. O seara placuta si asteptam sa ajungi cat mai repede.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Vad ca se mai intampla sa fie neseriozitate cand e vb de a inchiria o locatie iar proprietarii sa nu mai raspunda. Daca voi pati si eu asa ceva ca masura de urgenta sa nu stau in drum va trebui sa aleg o pensiune sau hotel. In ce hotel sau pensiune ati dori sa ma vizitati daca voi pati ca colega mea si nu voi gasi nimic particular? Intreb ptr ca trebuie sa imi iau o masura de siguranta daca nu mi se va mai raspunde la tel sau nu voi gasi nimic liber.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Mai astept pareri si de la alte persoane referitor la ce hotel ati prefera sa ma vizitati in cazul in care nu voi gasi ceva particular , liber.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Da amândouă locațiile sunt ok , la Vali e ok ca e mai in oraș , la nova , cel de lângă Rompetrol am mai auzit ca au ceva probleme cu apa calda . Si poate iei in calcul sa stai pana sâmbăta inclusiv sa ajung si eu in oraș acum fiind plecat din localitate si mai mereu in cursul săptămânii , serviciul bată-l vina

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Sfat: Ai grija ca in cele 2 locatii sunt deja fete care activeaza si au si pesti.....sa nu intri in "conflicte".

 

PS: mai bine o locatie mai discreta decat cele renumite pt asa ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...