Sari la conținut

Vizitator gfe-finder

Postări Recomandate

Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

Gasit anuntul  pe net  http://www.ziarmm.ro/anunturi/masaj_erotic_companie_intima_72304.html,am sunat sa ma interesez.E valabila,locatia in spate la VAnatorul si pescarul,B-dul Unirii. Tipa activeaza si la salonul de masaj din zona.E bruneta,par lung,ochi albastri,inaltime in jur de 160 de cm...prezenta placuta,politicoasa,se pare,ca are experienta in comunicarea cu oamenii. Ofera masaj cu finalizare orala si normala,toate protejat. NO gfe,fara FK,fara cunni si degete in pussy.Asadar,am zis,sa vedem...achit,si de aici in colo  cam multe dezamagiri.Se dezbraca tipa...contituie medie,plinuta usor,bronzata frumos,sani medii,moi,si burtica cam mare,si se pare,dupa nastere...chiar cezariana,judecand dupa  ce se vede pe abdomen. Merg la dus,apa cam rece ,dupa ceva timp calduta...,fara gel de dus,un sapun ce era pe acolo,in rest,baie spatioasa,curata,simpla.Intru iar in camera,ma pofteste peste un pat(de fapt 2 paturi de marime medie lipite),si ma roaga sa ma pun pe burta,sa fac a un masaj de relaxare...pune uleiuil,si incepe un masaj,nici prea ,nici preaa,nimic special,as zice eu.Oricum,dupa un timp ma intorc...si se freaca cu sanii,coprul..etc,masaj body-erotic,dar nimic de spart gura targului...dupa care pune prezervativul,si incepe un oral cam...mecanic,si ajutat des de mana,dupa care lady on top,unde am muncit eu mai mult,si am terminat,destul de repede.Mers la baie,iar dus,ea s-a retras la o tigara in bucatarie,am revenit amandoiui...a cam tras din nas  ca voiam si a 2 a,zicea ca e greu,dar am zis,macar sa incercam...asadar,nu e dispusa sa munceasca mai deloc:P  Oricum,iar masaj usor,,p,....si cand se uita la cutia de reervative,zice ca nu mai are...poanta veche,pt cei care nu de azi de ieri merg la fetite:D Adica face totul protejat,dar nu are prez...ca poate scapa cu o laba,ca la masaj...doar ca nu se astepta,sa am eu la mine:D Cu chiu cu vai,o monteaza,plictisita,si  cere,sa vin eu deasupra,cat ea privea televizorul,asadar,participare nu va asteptati de la ea,am pompat intr-o vreme,si cand sa schimbam pozitia,se da jos din pat,ca nu mai poate...adica,eu muncesc,si ea nu poate!!!! M-a enervat deja,ca a zis,ca ramane pe data viitoare,asa ca...i-am zis,ce i-am zis...nu dur,dar ca nu are  nimic in comuncu ce face,si doar  va face clienti  nemultutmiti,desi  tot repeta,ca eu sunt primul....ma cam indoiesc,doar ca prea putini isi spun naduful direct,ca si mine,prefera lamentarile pe net:D Zicea,ca e din Cluj,si activeaza la masaj erotic,de aici obiceiurile ei.Oricum,nu mi-a trecut ora,mai aveam 20 de minute,dar m-am imbnracat,si am plecat.   Asadar,masaj sa zic un 7,oral cam 6 spre 5,normal...4,fara nimic,miscari,contre..sta doar ca o papusa gonflabila,asteptand,sa te termini,si cam atat.Aspectul ce o salveaza as zice,un 8,pt ca e ingrijita,desi burta o trage rau de tot la aspecty.Locatie 8,apa calda cand si cum,fara gel de dus,minimum nencasr.Mai activeaza si alte fete sunt 3 camere,nu am vazut pe nimeni....Scorul,200 de roni...zic,o oferta  sub mediocra pt Baia-MAre.Cine vrea pe banii proprii sa incerce.....mult noroc.Eu am sa o evit de la o posta!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Nu mai raspunde la numarul din anunt , intra casuta . Sa fie sarbatorile cauza ? daca o reintalniti careva avand alt numar , va rog sa spuneti . vreau sa mai merg la ea. Are un piercing la buza , e bruneta , si zice ca este din Cluj.

Link spre comentariu

  • Oras:sighet
  • Oras:sighet

Fratilor incercati sa o evitati fata asta nu are nici o treaba cu ceia ce face sincer ma asteptam la mai mult din partea ei la bani astai intradevar mai sunt 2 fete cu ea una am vazuto e blonda cam la 165 cam plinuta dar locatia a schimbato avuma e pe Traian langa Las Vegas ca o nota sa nu fiu rau ca aspect ei i dau un 7

oral 3

Implicare 0

Decartat 200

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...