Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sa va fie ... inima :)Va provoc la o discutie despre ce va doriti sa gasiti la un salon de masaj erotic. Si nu ma refer la raspunsul "sex" ca asta nu ne ajuta cu nimic, m-as bucura sa imi spuneti ce contreaza pentru voi, ce ati cautat si nu ati prea gasit, ce v-ar face sa reveniti cu placere la o maseuza sau la un salon?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna sa va fie ... inima :)Va provoc la o discutie despre ce va doriti sa gasiti la un salon de masaj erotic. Si nu ma refer la raspunsul "sex" ca asta nu ne ajuta cu nimic' date=' m-as bucura sa imi spuneti ce contreaza pentru voi, ce ati cautat si nu ati prea gasit, ce v-ar face sa reveniti cu placere la o maseuza sau la un salon?[/quote']Mie imi place la sex mai mult preludiul cu toate elementele sale decat actul de penetrare in sine. Pe scurt, masajul sa fie realmente senzual, cu atingeri generoase reciproce. Prefer de departe saloanele la care am libertatea sa ating unde vreau, cu ce vreau, evident fara sa ajung la penetrari, dar nici departe de ele :) Prefer saloanele la care politica oficiala este "fara sex", am mai multa satisfactie decat la cele la care sexul e felul principal.Imi place sa merg la maseuze care ma maseaza foarte senzual, si apoi ma lasa sa explorez rezonabil cu mainile si cu limba oriunde vreau fara exagerari, adica fara penetrari prea adanci. Imi place de asemenea sa fac placere fetelor, si de aceea le prefer pe acelea care intra in joc si se simt relaxate cu mine, chiar daca stiu ca nu se va finaliza prin penetrare.O intrebare pentru tine, pentru ca pari patron/patroana. De cele mai multe ori merg la saloane "fara act sexual" si nu caut sex, nu-l cer explicit, dar nici nu-l refuz daca simt ca e dorit. Am auzit comentarii de la fete ca nu sunt nici ele din fier si ca s-au saturat de vibrator :( Pe de alta parte erau pur si simplu inghetate de frica sa nu le tradez ca au facut sex cu mine (am intotdeauna prezervativ la mine), de frica ca vor fi date afara.De ce au unele saloane politica asta asa de restrictiva referitor la sarut si la sex? E o chestiune legala cumva?
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Cred eu ca serviciile GF (girlfriend experience) sunt binevenite si la saloanele de masaj care nu ofera si servicii sexuale si vor incepe (daca nu au inceput deja) sa faca diferenta intre saloane asa cum fac diferenta intre damele de companie. Din cauza concurentei probabil pe termen lung saloanele de masaj erotic vor disparea daca nu se vor adapta cerintelor clientilor si nu vor oferi tandrete,sarutari,mangaieri (GF intr-un cuvant).

De ce au unele saloane politica asta asa de restrictiva referitor la sarut si la sex? E o chestiune legala cumva?
Dupa studii amanuntite din manuale de criminalistica de la academia de politie alexandru ioan cuza si discutii cu niste prietrene care sunt avocate in buc verdictul a fost ca se pot oferi si servicii sexuale patite intr-un cadru legal fara nici o problema :hooray

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna sa va fie ... inima :)Va provoc la o discutie despre ce va doriti sa gasiti la un salon de masaj erotic. Si nu ma refer la raspunsul "sex" ca asta nu ne ajuta cu nimic' date=' m-as bucura sa imi spuneti ce contreaza pentru voi, ce ati cautat si nu ati prea gasit, ce v-ar face sa reveniti cu placere la o maseuza sau la un salon?[/quote']Mie imi place la sex mai mult preludiul cu toate elementele sale decat actul de penetrare in sine. Pe scurt, masajul sa fie realmente senzual, cu atingeri generoase reciproce. Prefer de departe saloanele la care am libertatea sa ating unde vreau, cu ce vreau, evident fara sa ajung la penetrari, dar nici departe de ele :rolleyes: Prefer saloanele la care politica oficiala este "fara sex", am mai multa satisfactie decat la cele la care sexul e felul principal.Imi place sa merg la maseuze care ma maseaza foarte senzual, si apoi ma lasa sa explorez rezonabil cu mainile si cu limba oriunde vreau fara exagerari, adica fara penetrari prea adanci. Imi place de asemenea sa fac placere fetelor, si de aceea le prefer pe acelea care intra in joc si se simt relaxate cu mine, chiar daca stiu ca nu se va finaliza prin penetrare.O intrebare pentru tine, pentru ca pari patron/patroana. De cele mai multe ori merg la saloane "fara act sexual" si nu caut sex, nu-l cer explicit, dar nici nu-l refuz daca simt ca e dorit. Am auzit comentarii de la fete ca nu sunt nici ele din fier si ca s-au saturat de vibrator :) Pe de alta parte erau pur si simplu inghetate de frica sa nu le tradez ca au facut sex cu mine (am intotdeauna prezervativ la mine), de frica ca vor fi date afara.De ce au unele saloane politica asta asa de restrictiva referitor la sarut si la sex? E o chestiune legala cumva?
Eu asa cred ca e legala, sexul place tuturor :)
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
mai mult GFE din partea fetelor :)
Asta da' date=' si eu mi-as dori din partea clientilor la fel :)[/quote']cand o sa fim noi clientii platiti poate o sa existe mai mult gfe din partea noastra =)) pana atunci ar trebui sa existe la fete.
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Salutare, n-am mai fost de multisor pe aici dar trebuie sa-mi dau cu parerea:1. Intrebarea are un raspuns foarte simplu: alaturi de masaj fetele pot oferi tot ceea ce leagal e permis. Plaja e colosala si parca 40% este procentul din Inernet plin cu detalii de acest gen. Clientii vor alege in functie de bani si preferinte. Problema este calitatea fetelor. De multe ori nici masajul nu-l cunosc si de aici vin multe voci argumentate si zic ca n-au ce cauta la saloane pentru o "laba" de 2-3-400 ron. De ex, degeaba pui doua fete sa faca un masaj dublu cand ele sunt alese conform gustului estetic al clientului si in realitate una lucraza de 5 ani si una de 2 zile, sau tocmai ieri s-au certat si aproape se urasc...nu e chimie intre ele si eu vin apoi si zic ca am fost tepuit. Nu e tocmai usor lucrul cu oamenii mai ales pe zona asta, dar cred ca orientarea ta, Ramina, inainte de a diversifica oferta este de a perfectiona deja ceea ce se ofera.2. E delicata treaba cu sexul, insa eu chiar sunt convins ca anumite d-re, mai ales in conditiile in care intalnesc intre clienti niste domni chiar domni, pe parcursul sedintei, ele nefiind de piatra cum zicea colegul, vor sa mearga mai departe. Nefortate de client ci doar luate de valul momentului. Vine imediat blocajul datorat regulilor stricte si face praf momentul. Aveti fete vechi, in care aveti incredere, care pot fi trecute la profesioniste si aici se poate aduce niste gri in granita asta de alb-negru.3. Ramina, daca citesti macar 10% din forumul asta iti faci o idee si nu mai pui astfel de intrebari. Stiu ca e unealta de marketing si fiecare post iti face promovare salonului. Dar ca sa cresti realmente, forumul baietilor este cel mai tare studiu pe care pe strada nu-l obtii nici cu milioane de EUR. Stii ca stiu ce zic: pe strada oamenii nu vor fi la fel de sinceri. Daca ai puterea sa discuti sincer cu fetele tale si sa afli de la ele ce au mai cerut clientii(in afara de sex) o sa vezi ca e simplu. 4. Dupa 6 luni pe forumul asta, daca eram femeie, imi deschideam un salon de GFE. Sa mor daca nu asa il numeam. 5 fete cu IQ-ul peste medie, dezinvolte si citite, cu taxa de acces minim 100 EUR. Sunt convins ca sub 5% solicitau sex direct fetelor. Iar daca vor sex isi dau intalnire in alta zi in afara locatiei. Atentie, nu toti cauta GFE, dar se pare ca este cel mai cerut alaturi de sexul anal, din cate inteleg eu in ultimii ani. Si asta pentru ca avem o tara plina de fete frumoase, dar 95% sunt cu IQ-ul, educatia si prezenta de spirit a unui poster. Documentati-va in zona japonezilor de acum 20 de ani si a damelor "doar de conversatie din baruri". Acesta e trend-ul in societatea noastra. Nu e nimic nou sau neinventat. 5. Inchid, dupa ce m-am dat psiholog atatea randuri. Lumea cauta in primul rand sex si forme ale acestuia. Sunt procente covarsitoare dintre clientii vostri care cauta sex si nu revin deoarece se ofera doar masaj. Teoretic, pe termen lung, veti ramane doar cu cei noi in bransa care nu stiu ce faceti acolo si cu cei care isi doresc o femeie dar parca nu vor sa mearga pana la capat. Evident, o mica felie dintre barbati considera suficienta descarcarea prin genul acesta de act erotic. Dar pana la a ajunge la nivelul notorietatii de "masaj erotic" mai e cale lunga si saloanele am impresia ca pierd teren continuu. Concluzie, da o bere la admini sa tina forumul sus si citeste-l ca pe biblie! Si mie un suc caci am obosit si am scris atat :PMasaj placut!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare' date=' n-am mai fost de multisor pe aici dar trebuie sa-mi dau cu parerea:1. Intrebarea are un raspuns foarte simplu: alaturi de masaj fetele pot oferi tot ceea ce leagal e permis. Plaja e colosala si parca 40% este procentul din Inernet plin cu detalii de acest gen. Clientii vor alege in functie de bani si preferinte. Problema este calitatea fetelor. De multe ori nici masajul nu-l cunosc si de aici vin multe voci argumentate si zic ca n-au ce cauta la saloane pentru o "laba" de 2-3-400 ron. De ex, degeaba pui doua fete sa faca un masaj dublu cand ele sunt alese conform gustului estetic al clientului si in realitate una lucraza de 5 ani si una de 2 zile, sau tocmai ieri s-au certat si aproape se urasc...nu e chimie intre ele si eu vin apoi si zic ca am fost tepuit. Nu e tocmai usor lucrul cu oamenii mai ales pe zona asta, dar cred ca orientarea ta, Ramina, inainte de a diversifica oferta este de a perfectiona deja ceea ce se ofera.2. E delicata treaba cu sexul, insa eu chiar sunt convins ca anumite d-re, mai ales in conditiile in care intalnesc intre clienti niste domni chiar domni, pe parcursul sedintei, ele nefiind de piatra cum zicea colegul, vor sa mearga mai departe. Nefortate de client ci doar luate de valul momentului. Vine imediat blocajul datorat regulilor stricte si face praf momentul. Aveti fete vechi, in care aveti incredere, care pot fi trecute la profesioniste si aici se poate aduce niste gri in granita asta de alb-negru.3. Ramina, daca citesti macar 10% din forumul asta iti faci o idee si nu mai pui astfel de intrebari. Stiu ca e unealta de marketing si fiecare post iti face promovare salonului. Dar ca sa cresti realmente, forumul baietilor este cel mai tare studiu pe care pe strada nu-l obtii nici cu milioane de EUR. Stii ca stiu ce zic: pe strada oamenii nu vor fi la fel de sinceri. Daca ai puterea sa discuti sincer cu fetele tale si sa afli de la ele ce au mai cerut clientii(in afara de sex) o sa vezi ca e simplu. 4. Dupa 6 luni pe forumul asta, daca eram femeie, imi deschideam un salon de GFE. Sa mor daca nu asa il numeam. 5 fete cu IQ-ul peste medie, dezinvolte si citite, cu taxa de acces minim 100 EUR. Sunt convins ca sub 5% solicitau sex direct fetelor. Iar daca vor sex isi dau intalnire in alta zi in afara locatiei. Atentie, nu toti cauta GFE, dar se pare ca este cel mai cerut alaturi de sexul anal, din cate inteleg eu in ultimii ani. Si asta pentru ca avem o tara plina de fete frumoase, dar 95% sunt cu IQ-ul, educatia si prezenta de spirit a unui poster. Documentati-va in zona japonezilor de acum 20 de ani si a damelor "doar de conversatie din baruri". Acesta e trend-ul in societatea noastra. Nu e nimic nou sau neinventat. 5. Inchid, dupa ce m-am dat psiholog atatea randuri. Lumea cauta in primul rand sex si forme ale acestuia. Sunt procente covarsitoare dintre clientii vostri care cauta sex si nu revin deoarece se ofera doar masaj. Teoretic, pe termen lung, veti ramane doar cu cei noi in bransa care nu stiu ce faceti acolo si cu cei care isi doresc o femeie dar parca nu vor sa mearga pana la capat. Evident, o mica felie dintre barbati considera suficienta descarcarea prin genul acesta de act erotic. Dar pana la a ajunge la nivelul notorietatii de "masaj erotic" mai e cale lunga si saloanele am impresia ca pierd teren continuu. Concluzie, da o bere la admini sa tina forumul sus si citeste-l ca pe biblie! Si mie un suc caci am obosit si am scris atat :PMasaj placut![/quote']Iti multumesc, de asta si sunt aici, sa inteleg si sa ... aplic :D
Link spre comentariu
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland
Salutare' date=' n-am mai fost de multisor pe aici dar trebuie sa-mi dau cu parerea:1. Intrebarea are un raspuns foarte simplu: alaturi de masaj fetele pot oferi tot ceea ce leagal e permis. Plaja e colosala si parca 40% este procentul din Inernet plin cu detalii de acest gen. Clientii vor alege in functie de bani si preferinte. Problema este calitatea fetelor. De multe ori nici masajul nu-l cunosc si de aici vin multe voci argumentate si zic ca n-au ce cauta la saloane pentru o "laba" de 2-3-400 ron. De ex, degeaba pui doua fete sa faca un masaj dublu cand ele sunt alese conform gustului estetic al clientului si in realitate una lucraza de 5 ani si una de 2 zile, sau tocmai ieri s-au certat si aproape se urasc...nu e chimie intre ele si eu vin apoi si zic ca am fost tepuit. Nu e tocmai usor lucrul cu oamenii mai ales pe zona asta, dar cred ca orientarea ta, Ramina, inainte de a diversifica oferta este de a perfectiona deja ceea ce se ofera.2. E delicata treaba cu sexul, insa eu chiar sunt convins ca anumite d-re, mai ales in conditiile in care intalnesc intre clienti niste domni chiar domni, pe parcursul sedintei, ele nefiind de piatra cum zicea colegul, vor sa mearga mai departe. Nefortate de client ci doar luate de valul momentului. Vine imediat blocajul datorat regulilor stricte si face praf momentul. Aveti fete vechi, in care aveti incredere, care pot fi trecute la profesioniste si aici se poate aduce niste gri in granita asta de alb-negru.3. Ramina, daca citesti macar 10% din forumul asta iti faci o idee si nu mai pui astfel de intrebari. Stiu ca e unealta de marketing si fiecare post iti face promovare salonului. Dar ca sa cresti realmente, forumul baietilor este cel mai tare studiu pe care pe strada nu-l obtii nici cu milioane de EUR. Stii ca stiu ce zic: pe strada oamenii nu vor fi la fel de sinceri. Daca ai puterea sa discuti sincer cu fetele tale si sa afli de la ele ce au mai cerut clientii(in afara de sex) o sa vezi ca e simplu. 4. Dupa 6 luni pe forumul asta, daca eram femeie, imi deschideam un salon de GFE. Sa mor daca nu asa il numeam. 5 fete cu IQ-ul peste medie, dezinvolte si citite, cu taxa de acces minim 100 EUR. Sunt convins ca sub 5% solicitau sex direct fetelor. Iar daca vor sex isi dau intalnire in alta zi in afara locatiei. Atentie, nu toti cauta GFE, dar se pare ca este cel mai cerut alaturi de sexul anal, din cate inteleg eu in ultimii ani. Si asta pentru ca avem o tara plina de fete frumoase, dar 95% sunt cu IQ-ul, educatia si prezenta de spirit a unui poster. Documentati-va in zona japonezilor de acum 20 de ani si a damelor "doar de conversatie din baruri". Acesta e trend-ul in societatea noastra. Nu e nimic nou sau neinventat. 5. Inchid, dupa ce m-am dat psiholog atatea randuri. Lumea cauta in primul rand sex si forme ale acestuia. Sunt procente covarsitoare dintre clientii vostri care cauta sex si nu revin deoarece se ofera doar masaj. Teoretic, pe termen lung, veti ramane doar cu cei noi in bransa care nu stiu ce faceti acolo si cu cei care isi doresc o femeie dar parca nu vor sa mearga pana la capat. Evident, o mica felie dintre barbati considera suficienta descarcarea prin genul acesta de act erotic. Dar pana la a ajunge la nivelul notorietatii de "masaj erotic" mai e cale lunga si saloanele am impresia ca pierd teren continuu. Concluzie, da o bere la admini sa tina forumul sus si citeste-l ca pe biblie! Si mie un suc caci am obosit si am scris atat :PMasaj placut![/quote']Iti multumesc, de asta si sunt aici, sa inteleg si sa ... aplic :D
Sunt de parere ca ceea ce a scris Gaijin trebuie printat si pus pe perete in fiecare office de salon de masaj care activeaza pe forum si nu numai.Stima.
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Citind ce au scris antescriitori mei si revenind la intrebarea Raminei Nirvana.....ce isi doresc barbatii de la un masaj erotic? sau de ce prefera unii barbati masajul erotic unui contact sexual grabit doar pt a descarca niste puiet si a scapa de "incarcatura". Pai caut in adancul sufletului meu si purced a scrie. Cred ca noi barbatii cautam lucrurile pe care le-am pierdut acasa dupa atata timp de relatie ce se erodeaza usurel dar cu siguranta continuu. Adica...atingerile usoare ce iti trezesc simturile si electrizeaza corpul, mangaierile senzuale care iti clocotesc sangele, privirele ce se contopesc in saruturi incontrolabil de nesatioase si peste toate astea sa o vezi pe ea vibrand de placere, contopindu-se cu tine fara prejudecati sau oprelisti impuse. Asa ca sa imi spuneti confrati si tu scumpa Nirvana unde gasim asa ceva?

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

in primul rand buna tuturor, in special Raminei, vad ca ne tot intalnim in categoria subiecte de interes personal:).apoi, daca tot cautati la masaj firi joviale, deshise, fk si cunnilingus, strict masaj si fete cu o igiena exemplara..va asteptam sa ne vizitati.cred ca suntem cam ceea ce cautati.0730468168

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
in primul rand buna tuturor' date=' in special Raminei, vad ca ne tot intalnim in categoria subiecte de interes personal:).apoi, daca tot cautati la masaj firi joviale, deshise, fk si cunnilingus, strict masaj si fete cu o igiena exemplara..va asteptam sa ne vizitati.cred ca suntem cam ceea ce cautati.0730468168[/quote']Inca putin si vin si eu :D)
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)
Am o idee ... unii ar spune ca e traznita dar eu cred in idei :)Gaijin' date=' daca te invit intr-o zi la noi si le strang pe fete la o "sezatoare" - sa le povestesti live despre ce asteapta un client de la ele - ne onorezi? [/quote']Buna Ramina, Multumesc de invitatie. Fetele de la tine ar trebui sa aiba in job description citirea forumului, sic!...ma rog, a sectiunilor care le pot imbunatati prestatia si automat, castigul lor si implicit al tau.(Nu intru des pe forum dar il apreciez total pentru ca pare a strange destula sinceritate sub protectia anonimatului) Ceea ce a scris mai sus confratele petrepetre02 suna sincer si plauzibil si are reverberatii si in sinele multor barbati insurati, sunt sigur. Nu cred ca fetele m-ar crede pe mine pe cuvant, dar cred ca fetele ar incepe sa inteleaga daca ar parcurge cateva sectiuni si ne-ar crede pe noi toti. Eventual apare unul de scrie dar iata, sunt inca 2-3 care confirma ca sunt de acord. Eventual discuti cu sefii forumului, programezi o sesiune deschisa de vreo 2 zile in care ele intra activ si discuta cu baietii. Eu reprezint doar un procent de cota de piata din segmentul tau tinta, asa ca trebuie sa inviti un grup:)) Am fost la voi de 2 ori, si pot sa-ti spun pe privat, uneori, direct lucruri bune si rele, evident, plecand de sub zodia subiectivismului si a minimei experiente la voi:)sa ne masam placut!
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Stimabililor, Iata inca un exemplu la care subscriu: barbati atrasi realmente de femei cu IQ. Vezi Ramina, omu' nu stie cum arati si s-ar da la un masaj cu tine:)(ma refer la afirmatiile lui petrepetre02). Sunt si eu in aceeasi categorie, recunosc:). Chiar la Nirvana, am citit pe forum aici sau chiar pe forumul site-ului, nu mai stiu, faptul ca multi erau atrasi de don'shoara de la secretariat/receptie/hostess sau cum s-o numi. Si pentru ca e isteata si dezinvolta, nu e nici urata, si tot asa...Si care mai e si fructul oprit. Ramina, vezi, inca o lectie buna de la forum.Alo, adminilor, eu zic sa o taxati pe Ramina cu un masaj, un pachet de Kent, un sampon pe spate, ceva...ca prea beneficiaza gratuit!:)Sa fiti si sa masati bine!

Link spre comentariu

Ce imi doresc eu de la masaj? As vrea sa fie chiar masaj erotic nu frecangeala 5 minute. Ar trebui sa fie facut de o domnisoara cu sani mari (numarul 4 minim) si o finalizare orala. Sincer ar fi o experienta pe care chiar as vrea sa o incerc intr-o zi. Poate imi dati ceva recomandari cu preturi unde gasesc asa ceva pentru ca vreau sa ma duc la fix nu sa imi iau 5 tepe pana gasesc ceva ok. Ma gandesc la - o anume- escorta de pe forumul asta dar nu sunt foarte sigur inca.PS: daca se poate sa ma maseze o blonda sau o roscata ar fi perfect!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Ramina eu inca nu am primit raspuns referitor la salonul in care prestezi tu ca as veni urgent de bucuros si evident platitor a nu se intelege altceva. Daca nu se poate scrie atunci un mesaj pe private?
Eu lucrez la Nirvana, cam 3 saptamani pe luna si la Body Touch (Sibiu) o saptamana. Cat despre ce povestiti voi ca va doriti de la o maseuza, va rog nu va opriti, noi chiar citim si discutam intre noi despre asta.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...