Sari la conținut

Masaj erotic krisztina 0755512875


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

BAKKFITY daca e sa vb .pe aia dreapta ultima noastra intalnire nu prea ai ce comenta pt,ca a fost DOAR UN MASAJ DE RELAXARE !executat in lenjerie intima nu a fost masaj erotic .pt.ca ai insistat sa te primesc eu nu am vrut  din motive personale si am zis ca daca vrei pot sa te primesc la masaj de relaxare. Unde nu prea are ce sa fie senzual pt ca este UN SIMPLU MASAJ! astea fiind spuse v-as ruga sa nu im mai poluati topicul ca v-am inteles parerea si eu si altii ca NU este o comunitate de retardati si daca nu aveti altceva nou sa mai spuneti despre serviciile  mea lasati-o balta  v-a multumesc pt. implicare si sustinere unde este cazul , DA m-am schimbat  poate , nu in bine sau in rau ,dar asta de multe ori depinde si de interlocutor ,ca eu de atatia ani v-am daruit nu doar masaj si erotism ci de nenumarate ori pt foatre multi  dintre voi si mult suflet si omenie ( lucru care nu poate fii platit cu bani) nu sunt o sfanta se stie , dar iubesc oamenii asta pot spune cu mana pe inima si inca sper sa existe si oameni normali .V-A imbratisez cu drag pe toti chiar si pe aia care nu prea ma iubiti si va doresc tot ce a ce im doriti :laugh2 . :kiss2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Desi m-am decis sa nu mai "poluez"topicul tau dar pentru corectitudine, asa cum stii, trebuie sa clarific ca pe mine m-a derajat modul brusc in care te-ai schimbat fata de mine ,eu care iti eram ca un amic pana atunci deodata nu mai vroiai sa-mi faci masaj erotic cu toate ca eu am ramas acelasi client fidel care am fost pana atunci.

Aici intervine "etica" acestei "meserii".Aici nu e vorba de imi place sau nu , clientul e client si e binevenit pana plateste. Si chiar daca am unele probleme nu sunt vreun lepros. Atat mai adaug , si de  acum incolo ma retrag  definitiv de pe acest topic

Sa auzim numai de bine dragi curvari!€

Link spre comentariu

Vreau sa te intreb daca te deplasezi sau sa fiu mai explicit : o sa ajung in Sinaia joi 4 feb. si as dori daca se poate sa vii pentru o noapte, sa o petrecem impreuna. Locatia este de 5 stele si are absolut tot confortul pentru a petrece la un mod placut acea noapte. Multumesc. Daca ai yahoo messenger iti pot da mai multe detalii.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...