Sari la conținut

0773367672 Pustoaica zona Militari


Postări Recomandate

  • Oras:..
  • Oras:..

Problema cu zona, din punctul meu de vedere, este ca sunt multi dubiosi pe acolo. Am fost mai demult la tine si nu stiam cum sa intru in bloc sa nu ma vada nimeni :)) se cam hlbau la mine. E un cartier cam riscant. Gasesti chirie la pret bun si in alte zone ale Berceni-ului, mult mai in regula. 

In primul rand deja fac renovari,si ce diferenta este intre cabina de dus si dusul prins jos de chiuveta?! Tot apa calda sau rece curge! Este adevarat ca este garsoniera un pic mai mica dar nu am colega si e normal sa stau intr-o garsoniera micuta pentru ca nu imi trebuie mai mult pentru ca daca ar fi nu mi-ai plati tu 100 de lei pe zi ca sa stau eu in lux exagerat! Aici platesc mai putin si nici nu sunt 100 de concurente in zona si platesc si mai putin,cu vecini care stau in zona blocului nu ai treaba ei doar beau bere si discuta eu nu discut cu ei dar daca vrei poti bea o bere cu ei si barfesti ce conditi am eu...dar dar pentru mine sunt ok

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:..
  • Oras:..

Ma pufneste rasul la cum se exprima si gandeste fatuca. Cum adica, ia 200 de lei pt serviciile ei totale si nu poate sa plateasca niste amarati de 100 lei chirie pe zi?? Mari mincinoase sunt...

Ea cere, dar probabil ca nu are clienti pentru care sa ofere banii astia...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ea cere, dar probabil ca nu are clienti pentru care sa ofere banii astia...

În condiţiile de acolo nici n-ar putea să aibă prea mulţi clienţi la sume mai mari de 60-100 lei. Ce e drept sună atractiv ce oferă, dar nu e ceea ce trebuie să fie pentru oamenii mai sofisticaţi şi cu dare de mână. Bărbaţii vor fete fată care să se preteze la perversităţi, dar să fie rafinate şi să ofere condiţii de maximă curăţenie. La ea nici prosop curat nu găseşti.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Dupa vreo 30 de minute, probabil vazand ca nu am initiativa, a preluat`o ea, incepand sa ma sarute pe gat(o zona sensibila pt mine...zici ca`s fata  :laugh2)

Experienta mea:

 

Am sunat si`am intrebat daca`i libera, raspunsul fiind afirmativ si afland ca locatia ar fi in zona C`tin Brancoveanu, ramanand s`o sun din nou cand ajung, estimand durata drumului la un 25 de minute(mare greseala). Un dus rapid, imbracat, parfumat, mers la florarie pt a cumpara un buchet de flori(eu nu merg fara) si hop in taxi. Deja trecusera 15 minute. Sunat iar pentru a intreba unde mai exact pe Brancoveanu(la cererea taximetristului, dorind sa stie pe unde o ia) si dandu`i impresia ca am ajuns deja pe Brancoveanu, mi`a dat indicatii suplimentare, urmand sa revin cu un telefon cand sunt la benzinaria indicata. Stiind ca va mai dura, i`am trimis un sms, informand`o ca de fapt n`am ajuns inca pe Brancoveanu, ci taximetristul m`a intrebat unde mai exact, and so on. Adaugand si un "Dar nu te enerva. De venit, sunt deja pe drum.". Na... Vazand`o mai agresiva asa pe aici, am zis ca poate o scot din sarite :P Nu s`a intamplat. M`a sunat ea, dandu`mi adresa exacta unde sa vin, daca sunt cu taxiul si intrebandu`ma unde sunt(sa`si faca o idee cat ar mai dura), eu spunandu`i ca`s in zona celeilalte Corina(coryna44), Mircea Voda si adaugand "Nu mai dureaza mult, ca vad ca`i liber pe aici". Mare greseala... Uitasem complet de dezastroasa intersectie de la intrarea pe Giurgiului  :laugh2 In fine... Am coborat din taxi si intrigat ca nu vad nici un bloc pe acolo, am sunat iar, afland ca am mancat un numar din adresa si ca ma aflu la coltul opus al strazii :D Am luat`o pe jos, spunandu`i, iar "Nu te enerva!", ceea ce n`a facut... Mi`a spus doar ca "M`am pregatit si te astept si eu si pisica si nu mai apari", pe un ton glumet :P Ajuns la numarul bun, da`i si incearca sa identifici numarul blocului... Am cam intampinat o lipsa totala de cooperare si chiar ceva aroganta din partea unei colorate din zona, la cererea de indicatii catre blocul x, dar am gasit pana la urma. Am sunat`o iar, pentru a primi si numarul apartamentului si etajul, spunandu`i "Cred ca e numarul bun... Blocul e sigur numarul x, dar nu are si alt numar scris." A spus ca ma asteapta`n usa si asa vedem daca am nimerit bine  :laugh2 Inca de la distanta, vazandu`i doar fata, am fost placut surprins, asteptandu`ma sa gasesc o domnisoara mai "agresiva", insa am zarit o domnisoara foarte draguta, zambitoare si cu ochelari faini, ce`i dadeau o alura super sexy dar in acelasi timp inocenta. M`a intampinat intr`o lenjerie intima rosie si pantofi cu toc negri(uf... tocurile astea... au ce au fetele astea cu pantofii cu toc inalt :P). Ea mi`a dat impresia ca s`ar scuza pentru ochelari, insa i`am spus ca n`are de ce. In fond si la urma urmei, si eu port si chiar imi plac mai mult "ochelaristele" :D I`am inmanat florile, multumindu`mi repetat si chiar fiind surprinsa(probabil e obisnuita cu "ciobani" ce nu stiu ca la o fata tre` sa te duci cu cel putin o floare...). Nediscutand in prealabil la telefon, i`am mentionat atunci ca din toate servicile ei, ma intereseaza partea cu "romantica" si nimic altceva. I`am cerut eu sa`mi mentioneze "cadoul" pt 2 ore, constatand ca`i sociabila si i`am inmanat, impreuna cu un bonus "ca te`am tinut atat..."(Eu aproximasem 25 de minute si am ajuns dupa o ora + telefoanele de pe traseu, in cadrul carora, tin sa mentionez, a fost foarte amabila si prietenoasa). M`a intrebat daca vreau ceva de baut, cerandu`i "ce serveste si ea", oferindu`mi un pahar de Pepsi Twist si ne`am asezat pe pat, incepand sa discutam. Pisica nu mi`a dat batai de cap, chiar eu cautand sa ma mai joc cu ea, ocazional. Dupa vreo 30 de minute, probabil vazand ca nu am initiativa, a preluat`o ea, incepand sa ma sarute pe gat(o zona sensibila pt mine...zici ca`s fata  :laugh2), plimbandu`si "gherutele" pe sub camasa mea, pe spate si abdomen. Am zis s`o ajut si mi`am dat camasa jos, ea incepand sa ma sarute pe toata partea superioara a corpului. Foarte fain si chiar am apreciat initiativa, mie venindu`mi greeeeu :)) Ajunsi la partea de FK, nu sunt fan al stilului pe care`l adoptase ea, ceea ce i`am si mentionat, dandu`i indicatii cum imi place mie, la care s`a conformat :P Am inceput s`o sarut si eu pe corp, moment in care si`a scos sutienul si continuand sa`si plimbe "gherutele" pe spatele meu. Ne`am tot sarutat reciproc, atat FK cat si pe corp pret de vreo 45 de minute(eu ma uit la ceas, mai ceva ca domnisoarele din "bransa"). Am facut o scurta pauza, ea cerand permisiunea de`a se duce la baie(nu reusesc sa pricep de ce domnisoarele cer voie sa faca ceva ce au nevoie sa faca... Fie sa`si aduca un pahar de suc, fie sa mearga pana la baie...) moment in care eu am intrat instinctiv pe forum sa vad ce mai zice lumea. Mare greseala am facut. Vazand anumite ineptii m`am umplut de draci si mi`a pierit tot cheful, petrecand restul timpului injurand(pe alocuri) si dand replici minciunilor sfruntate la adresa mea. Si incepuse totul asa promitator...

 

Locatia: Iar... Nu ma intereseaza locatile, decat daca`s vai steaua lor, daca patu`i subred, daca peretii stau sa cada... O garsoniera, buna pt ce e de facut in ea. Nu am vizitat baia. Pisica nu mi`a dat batai de cap. Papagalii trecusera pe silent. 7

Aspect: Ce vedeti in poze, frumusica, skinny, sani micuti dar faini, funduletul bombat, micut, ea e undeva la 1,65-1,70 as zice. Cu ochelarii aia era chiar super faina. Prezinta unele urme de la o sarcina, pe abdomen, dar nimic deranjant. 8

Igiena: 10, din ce`am apucat sa observ. Pielea catifelata, fara mirosuri neplacute.

Oral, Normal: N/A. nu s`a mai intamplat, din cauza mea.

Anal: Face, dar oricum nu cerusem.

GFE: 10.

Cadoul: Ce cerusem eu, 120/h

De revenit: Posibil sa revin. Nu din cauza domnisoarei zic posibil, ci din a mea. As vrea sa ma axez pe a rezolva o "situatie" cu o anume domnisoara din viata personala.

Recomand daca nu esti un sclifosit, alergic la pisici si papagali :D

Iar ai dat limbi fara sa futi? Nu ti-ai dat seama pana acum (dupa spusele altor internauti de pe acest forum) ca esti fetita?

Nu ai observat uitandu-te in jos ca o cicatrice nu are cum sa se scoale precum pula?

Hai te pwp fetita si mai vb

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

Si-a luat pat ma, nu mai are canapeaua aia penala. Era si normal! Nu putea sa doarma pisica pe asa ceva! :no2

 

PS: Ce e FRENCH KAISS? Kaiser frantusesc? :350x Acu' ai si catering? :yummy  :laugh2 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si-a luat pat ma, nu mai are canapeaua aia penala. Era si normal! Nu putea sa doarma pisica pe asa ceva! :no2

 

PS: Ce e FRENCH KAISS? Kaiser frantusesc? :350x Acu' ai si catering? :yummy  :laugh2

 Sa il saluti pe vladutz ,din partea mea!  :138x

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...