Sari la conținut

Xenia 0731569908


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Buna, sunt Xenia, noua in domeniu, putin neexperimentata, 19 ani, miniona, slabuta, sani mici, te invit la mine pentru a petrece clipe frumoase impreuna, Nu ma deplasez, exclus rromi, nr privat si sms. 0731 569 908

http://m.petitelover.com/hosteds/lexi_fhg1/?ccbill=XXXXXXX

http://www.web-starlets.com/petite-lover-lexi-in-heels-and-black-lingerie/

post-35672-0-84222200-1409743125_thumb.jpg

post-35672-0-69885600-1409743129_thumb.jpg

post-35672-0-24331200-1409743136_thumb.jpg

post-35672-0-95568800-1409743143_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

o noua misiune indeplinita!

 

       Eram prin oras, tocmai platisem niste facturi si daca la dreapta femei, la stanga femei hai sa ma duc la femei!

      Sun cateva fete, unele au raspuns, altele nu, ajung aici si vad ca inca nu a fost nimeni la aceasta Xenia si zic sa o "dezvirginez" eu primul :)) Sun la numarul din titlu, imi spune 100lei/ora finalizari cate poti, dar problema e ca nu are locatie si ii spun hai la mine, imi zice ca e pe la Big in sud si daca pot sa ma duc sa o i-au, OK hai ca vin. Ma duc acolo, cobor la gara, o sun si zice ca vine in 5 min, bine te astept ii spun. In timpul asta trece pe acolo si fosta mea gagica ne salutam si pleaca. Vine Xenia, facem cunostinta, e imbracata in niste blugi si o camasa alba si sutien rosu, mergem la un taxi si ne ducem la mine acasa. In taxi mi-am dat seama ca as fi putut sa fut gratis pe fosta, dar asta a fost. Ajungem la mine, bem un suc, ea fumeaza o tigara, dupa aceea mergem in dormitor. ma intreaba cat stam, ii zic o ora si imi cere banii 100lei. Ii dau, se duce la baie, vine in niste chilotei rosii ma duc sa ma spal repede.

Incepem sa ne sarutam, ii sarut sanii, dupa aceea ma saruta pe piept coboara in jos, il ia pe ala mic in gurita il suge pana se intareste si punem prezervativ, ne chinuim putin ca e cam stramta si o facem ea deasupra mea,  terminam si mergem la dus. Face dus si dupa aceea mai fumeaza o tigara. Incepem runda a doua tot prin saruturi, ea cu gura la ala mic il suge e atenta si la 00, eu ma jucam cu pizda ei, punem prezervativ acum sunt eu deasupra ei, gafaie, se umezeste, o i-au si pe la spate. terminam si se duce la dus, facem pe rand acum ... mai stam putin la taclale, mai fumeaza o tigara si pleaca.

 

Locatia : la mine

Aspect  : 8 - roscata, micuta,1.60, slabuta, slim

Normal  : 9

Oral      : 8 

Anal      : am uitat sa o intreb daca face

Bani      : 100lei/ora

 

Concluzie : de rechemat, revenit ... am intrebat-o unde a avut locatia si zicea ca prin bariera Bucuresti

 

Misiune indeplinita! Next level! Urmatoarea domnisoara!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am reușit azi sa bifez tipa.

Sunat, întâlnit,mers la mine acasă pt ca nu are locatie, nu este cea mai strălucită cam 1,60 înălțime 55kg,totul ok pana s-a dezbrăcat. Sâni lăsați, burtica (cred ca a avut o naștere ).acum notele :

Oral: 6-7 mecanic fără zone adiacente, finalizarea orala

Normal : 6-7 ea deasupra mecanic

Anal : nu am întrebat, dar nu e genul

De revenit. Eu unul nu

Halatul 50 ron/30 minute

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...