Sari la conținut

de ce s-a retras deny


Postări Recomandate

  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Mi se pare deosebit de interesant faptul ca odata cu plecarea lui Deny de pe Nimfomane au disparut de pe forum cam toti sustinatorii ei: Ala Bala N-a intrat pe forum din 18 sept, Draculaland din 7 august 3PO din 12 august. Ori au plecat in grup undeva tinandu-se de manute ori...oare sa am curajul sa spun ca nu au fost persoane reale ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

...totuși, nu ai preocupari de invidiat.

 

Pe mine mă interesează ce fut eu, nu ce fute altul!

Probabil am pre mult timp sau prea putina minte !

Aici in public i-mi cer scuze de la tine vad ca tu esti persoana reala, nu doar un nick name...

Link spre comentariu
  • Oras:lumea larga
  • Oras:lumea larga

Eu mi-am facut cont pentru a putea posta informatia legata de plecarea lui Crys. Am considerat ca este o informatie utila, si au fost destui colegi de forum care au putut sa isi ia ramas bun de la Crys datorita acestei postarii mele. Nu am primit nici un "multam", punct reputatie, ba din contra, xtrn a fluierat fault!

Tu, ai o postare in care nu furnizezi nimic util comunitatii, doar iti pui niste intrebari legat de niste persoane si ai primit un punct reputatie!

Felicitari!

Link spre comentariu
  • Oras:lumea larga
  • Oras:lumea larga

salutare, 

 

ma bag si eu ca musca in zar .. dar de obicei cand vad bisericute nu pot sa ma abtin .. 

asadar drag 3po daca ai informatii benefice pentru comunitate fi si tu comunitar :) impartaseste prietenilor tai informatiile nu da aleator cu informatia ... (sincer nu am fost si nu cred ca voi ajunge la crys, insa intotdeauna imi vine sa fluier faultul cand il vad ) 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...