Sari la conținut

0765652113 / 0763522739


Vizitator giginel07

Postări Recomandate

Vizitator giginel07
Reputație: 0

Salutari,

 

Dornic de noi descoperiri, mi-am inceput cautarea pe AT, cu speranta ca voi avea noroc (am avut parte si de experiente mai putin placute).

Dupa cum stiti at-ul e ca jocul de poker, azi ai bafta maine nu :)

Mi-a atras atentia anuntul:

"DIANA, lux, superba, Calea Mosilor, poze reale garantat, 1.83 m, ofer clipe de placere intensa domnilor interesati de o escapada in bratele unei blonde pasionale si sexy, deschisa la noi provocari, la mine"

 

Dupa verificarea initiala (poze google, care nu mi-a trezit nicio suspiciune cu privire la autenticitate, cautare telefon, etc., asa cum face fiecare nimfomanist care se respecta :)), am sunat. Mi-a raspuns o voce placuta, care mi-a prezentat oferta. Pentru pretul de 130 lei/h masaj erotic, iar pentru altfel de "masaj" discutam la fata locului. Mi-a comunicat ca sta cu o "prietena".

Plecat catre locatie, Calea Mosilor, intersectia cu Traian, sunat pentru ghidare si...ajung.

Constat ca este vorba despre un salon de masaj erotic, la subsolul blocului. Frumos aranjat, receptia gen bar, cu o bara probabil pentru ceva dansant si 2 camere in care se desfasoara activitatea. La aparitia domnisoarei am ramas masca. Inalta, frumoasa, placuta, sexy, gen fotomodel, peste 1,80 m Visul meu implinit (mor dupa femeile inalte).. Imi prezinta si colega, nu m-a atras, are si ea anunt pe acelasi site.

Intram intr-una din camere, intreb cat costa "celalat tip de masaj", 250 lei/h oral si normal, ambele protejate. Ma cer la dus, care se afla in aceiasi incapere, bine dotat, curat.

Se intoarce si domnisoara, legam o conversatie, dar eu eram cu gandul la cum sa o ating, patrund mai repede. Are un corp suberb, cu niste picioare ce nu se mai termina, sani dupa care ar trebui sa se faca matrita :). A inceput cu un masaj (in esenta uns cu ulei, atat, oricum nu pentru asta venisem). Ca prestatie, fata e gen robot japonez, face totul mecanic, dar bine! Va rog sa ma credeti, la cum arata, nici nu conteaza :). Oralul asa sa fie bifat, dupa m-a incalecat, superb peisaj, geme de dragul actiunii. Am rugat-o sa schimbam pozitia, cerand mama iedului. Eheeee, dragii mei, aici s-a rupt filmul. Stiu, ma repet, arata bestial. Am inceput sa pompez la greu si cred ca "finalizarea" a fost ceva intre Hirosima si eruptia unui vulcan. Imi tremurau toate membrele, super senzatie. Sincer, desi prestatia fetei nu a fost una extraordinara, mai degraba mediocra, eu unul m-am simtit foarte bine, cu siguranta datorita aspectului domnisoarei si afinitatii mele fata de femeile inalte.

 

Note:

Locatie: 8,5-9

Aspect domnisoara: 10

Actiunea: 7-8 (din punct de vedere tehnic, artistic 9 ;))

Atitudine: 9

 

Concluzie: pentru mine a fost o experienta placuta, pe care cu siguranta o voi repeta.

post-34668-0-73099800-1409866850_thumb.jpg

post-34668-0-81771600-1409866862_thumb.jpg

post-34668-0-79322000-1409866871_thumb.jpg

post-34668-0-90511000-1409866880_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...