Sari la conținut

CAut colegaa singura !!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Bunaa fetelorr si baietiilor ! Eu sunt Anna , cateva persoane dupa acest site ma cunosc deja . Am facut acest topic deoarece m'am hotarat sa lucrez iar intr-o locatie , dar nu singura ! Caut si eu o domnisoara , singura bineinteles [fara fish] pentru a lucra impreuna . Daca este vreuna din voi interesata imi lasati mesaj pe acest topic sau ma sunati ! pupiiiiiii <3 :*

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Oare cati o sa mai puneti aceeasi intrebare? Avand in vedere ca fata nu a raspuns, nu cumva ar trebui sa se subinteleaga raspunsul??

Daca avea nevoie de coleg sau golega, oare nu spunea de la inceput?

Daca ar fi dispusa sa accepte un coleg, oare nu ar spune lumea ca are peste si probabil va pierde clienti?

Oare incercati sa va puneti un pic mintea la contributie inainte sa trantiti degetele pe tastatura??

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Buna dimineata baietii ! E ceva serios ceea ce eu caut , nu am facut topicu asta pentru caterinca !!  daca stiti o fata singura care ar vrea colega nu ezitati sa imi spuneti :*

  • Like 1
Link spre comentariu

:laugh2  :laugh2  :laugh2

 

annah,

 

stiu eu una bucata centurista, vanzatoare de lentile si peruci uzate ptr a plati chiria, cu care te poti cupla ca sa nu-i mai fie ei urat de una singura. aparent nu prea prezinta interes, nu? dar exista totusi beneficii te asigur~! tu ai spus ca inca vrei sa slabesti, iar ea detine un frigider atat de gol, incat nici apa plata nu vei gasi in el~! ca atare...sigur te vei putea tine de regimul tau de slabit~!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

:laugh2  :laugh2  :laugh2

 

annah,

 

stiu eu una bucata centurista, vanzatoare de lentile si peruci uzate ptr a plati chiria, cu care te poti cupla ca sa nu-i mai fie ei urat de una singura. aparent nu prea prezinta interes, nu? dar exista totusi beneficii te asigur~! tu ai spus ca inca vrei sa slabesti, iar ea detine un frigider atat de gol, incat nici apa plata nu vei gasi in el~! ca atare...sigur te vei putea tine de regimul tau de slabit~!!!

     

      :laugh2  :laugh2

 

     Si eu, care intelesesem din recenzia fetei si din completarea ta ca totul a fost ok....

 

     Asa rau ti-a gresit Annah ?  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

gabi,

 

exista substraturi aici sa stii pe care nu le cunosti.

 

annah are experienta in arte martiale. adica da bine cu pumnul si cu talpa, genunchiul, cotul, capul, tzatza, etc.! plus, are si un avantaj al greutatii si alonjei fata de printesa perversa. cred ca este singura care poate explica adecvat acestei colege cum si care e treaba in ocupatia asta. cand nevoia solicita, poate alterna...cand explicatii cu stanga, cand cu dreapta~!!!

 

intr-un final...toata lumea are de castigat~!!!

 

- annah va avea locatie care sa nu o tenteze sa cedeze din regim, plus efort fizic~!!!

- printesa perversa va invata cum se vorbeste corect, plus efort fizic~!!!

- noi ne vom relaxa atata vreme cat ele doua sunt implicate in eforturi fizice si poate vom avea si noi cu ele efort fizic~!!!

- iar daca ele vor si filma "antrenamentele" lor, vizualizarile la filmuletele expuse aici vor creste la cote alarmante traficul ptr serverele gazduitoare~!!!

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Vaaaaaaaaaaii ... m-ai suparat Jhon !  :laugh2  :laugh2  ce rautacioss estii , lasa ca vezi tu cand ne intalnim ce patesti  :rax2  :blushing2  .. Nu vreau o astfel de colega ! :)) vreau o fata pusa pe treaba , corecta , draguta la corp si fata [ deoarece nici eu nu sunt un monstru  :blushing2  :256 ] , si in legatura cu frigideru =)) nici de al meu nu ma apropii .  :yummy Lasam gluma la o parte , serios acum , chiar am nevoie de o fata , daca este bisexuala :69  cu atat mai bine pentru a face show-uri cu ea daca va fi de acord  :iagree . Si voi baieti imi puteti fi de ajutor sa gasesc o caprioara pe aici !  :kiss3  :ellao

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

      :laugh2  :laugh2

 

     Si eu, care intelesesem din recenzia fetei si din completarea ta ca totul a fost ok....

 

     Asa rau ti-a gresit Annah ?  :laugh2

Iti zic eu gabi , a fost ok , face si el pe rautaciosul sa ma supere ! dar nu ia iesit  :rax2

  • Like 1
Link spre comentariu

gabi,

 

exista substraturi aici sa stii pe care nu le cunosti.

 

annah are experienta in arte martiale. adica da bine cu pumnul si cu talpa, genunchiul, cotul, capul, tzatza, etc.! plus, are si un avantaj al greutatii si alonjei fata de printesa perversa. cred ca este singura care poate explica adecvat acestei colege cum si care e treaba in ocupatia asta. cand nevoia solicita, poate alterna...cand explicatii cu stanga, cand cu dreapta~!!!

 

intr-un final...toata lumea are de castigat~!!!

 

- annah va avea locatie care sa nu o tenteze sa cedeze din regim, plus efort fizic~!!!

- printesa perversa va invata cum se vorbeste corect, plus efort fizic~!!!

- noi ne vom relaxa atata vreme cat ele doua sunt implicate in eforturi fizice si poate vom avea si noi cu ele efort fizic~!!!

- iar daca ele vor si filma "antrenamentele" lor, vizualizarile la filmuletele expuse aici vor creste la cote alarmante traficul ptr serverele gazduitoare~!!!

 

:laugh2

 

      John, nu am stiut ca Annah are atatea abilitati. Am crezut doar ca vrei sa o pedepsesti. Prea multe vorbe, saracia omului. Sa se imperecheze, domnule! Pardon! Sa se colegeasca...cotaiasca...plm sa stea impreuna si departe de frigider!.Am zis! :D 

 

 

   P.S. Si daca tine treaba cu frigiderul, ma mut si eu la ele vreo 3 luni.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

M-am gandit mai bine , hai sa ne mutam cu totii ! vreti ? :)) noi cu treaba noastra voi tot cu a noastra  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  glumesc bineinteles . ! 

Apropo gaby , ai luat kg in plus ?  :blushing2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...