Sari la conținut

Tina prin Oradea 0724.741.901


Postări Recomandate

 Vin si eu pe la voi...

  Ma primiti? :-)

  Venisem spre calculator cu o inspiratie de invidiat. Cand, subit...noroc ca mi-am adus aminte ca vorba multa-i saracia omului.

  Nu vreau sa va plictisesc, voi incerca sa fiu concisa si cuprinzatoare:

     1. Marti sau miercuri ajung la voi.

     2. Am auzit numai de bine despre voi ca si indivizi dar si despre oras generalmente. Sunt nerabdatoare sa ajung, sper ca si voi sa pastrati acelas entuziasm de care eu momentan debordez. Sansele ca mie sa imi dispara zambetul de pe buze sau ca simtul umorului sa-mi devina sarcasm, exista, dar sunt putine si (mai ales dupa ultima deplasare) si trebuie sa fiu foarte obosita sau <rugata insistent> pentru asta.

       Incerc sa subliniez ca vin la voi cu intentia (sper, evidenta) de a ne bucura impreuna de placerile vietii, nicidecum sa va irit, tocmai de aceea sper sa ma atentionati in caz de vi se pare c-as avea vorba acida, sau mai stiu eu ce... :) Suntem din zone diferite, vin dintr-un loc ACID prin natura lui, dar ma integrez repede oriunde si sper sa ma 'modelati' frumos. Multumesc :*

    3. Serviciile mele sunt variate dar NU cuprind finalizare orala sau sex anal. Indiferent de orice. :) De asemenea nu ofer annilingus si nu fac fisting. 

 

    Ofer: in principiu sex oral si normal. Oralul se poate neprotejat. 

            Pretul pentru o ora este de 200 ron. O finalizare are pretul de 150 ron. Da, accept si cunnilgus. De fapt imi place la nebunie :)

 

         Fac trio. Asta inseamna eu + eA + eL. O sedinta dureaza 90 de minute. Cele 30 de minute in plus sunt exclusiv "din partea casei" deoarece sunt de parere ca atat ar trebui sa dureze minim, pentru ca <ea> din ecuatie sa fie suficient de dezinhibata iar totul sa decurga cum trebuie, dar si el sa fie satisfacut. Nu, daca stai doar o ora nu vei plati mai putin. Pretul sedintei este 400 ron.

 

        Posibil sa fac si trio eu+el+el, daca si numai daca unul dintre ei a mai fost cu mine, si a fost totul ok.

 

       Alte artificii: accept FK rar, dar bine. Nu e in functie de igiena, ci de mai multi factori. Te rog nu insista pe subiect, daca simt o voi face.

              Fac uro (clar activ) si e 50 ron.

              Ofer dominare: 300 ron/sedinta.

              

             Masaj de relaxare uneori bonus, daca sunteti cuminti. :P Sau contracost: 50 ron.

 

      Nu stiu unde va fi locatia, dar va asigur ca veti alfa de indata ce voi sti!

      Nu va pripiti cu concluziile! Ca un mic sfat :) Stiu ca pe mess si la telefon sunt uneori transanta. Asta fiindca o deplasare in cazul meu implica foarte multa solicitare fizica si psihica. Nu pot avea rabdare sa 'vrajesc' si sa stau de povesti cand am atatea de care trebuie sa am grija simultan. Vino, vezi, judeca, scrie. Nu judeca inainte sa vezi, nu scrie inainte sa te convingi. Nu e nimeni in masura sa dea ordine, asta-i clar :) Spuneam doar ce mi-as dori foarte mult sa se intample...

 

 

       Sper din inima ca totul sa decurga fara impedimente sau nereguli. Va pup dulce si astept sa ne cunoastem :)

 

  • Like 10
Link spre comentariu

Ah, poze pe undeva pe aceasta pagina:

  

http://nimfomane.com/forum/topic/12344-tina-diamond-0737431891-fost-0763125658-outcall/page-7

 

   Intr-adevar nu stau prea bine la capitolul fotografiilor, dar cel mai probabil voi proceda asa cum fac de regula... Adica voi ruga pe cineva de prin Oradea sa imi faca vreo doua poze in locatie (sper chiar in ziua in care ma voi instala).

   

   Numa' bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Tinuto, te asteptam cu drag! :hihat Sper sa fii de-a dreptul sociabila (nu ma pun sa verific) si sa accepti invitatia la ieseala de Vineri. Mai multe info despre ce si cum se intampla gasesti in sectiunea privata. :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata!

  Nu am cum iubirea mea sa ma supar pe tine vreodata! Cris mic si adorabil <3 Pupa mami o dulce :*

  Atata doar ca sper sa le placa si lor poza... :)

 

  Lubric, multumesc pt invitatie! Nu ma pronunt, nu stiu daca voi veni... o sa ma gandesc si-ti spun :* 

 

  Pup pe toti! Ne vedem joi! (cel mai sigur!) 

 

 O zi minunata!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ah, poze pe undeva pe aceasta pagina:

  

http://nimfomane.com/forum/topic/12344-tina-diamond-0737431891-fost-0763125658-outcall/page-7

 

   Intr-adevar nu stau prea bine la capitolul fotografiilor, dar cel mai probabil voi proceda asa cum fac de regula... Adica voi ruga pe cineva de prin Oradea sa imi faca vreo doua poze in locatie (sper chiar in ziua in care ma voi instala).

   

   Numa' bine!

te asteptam cu drag

Link spre comentariu

Bun.

Sunt perfectionista din fire.

Ceea ce inseamna ca atunci cand pozez <for work> stau sa fac 7257 de fotografii pana imi place una.

Apoi stau sa le bag in editor sa le dau umbre si efecte pt a le face sa para cat mai ok FARA a MA modifica.

Dar m-am enervat astazi...

Nu mi-a placut nimic :( la mine, la poze, la orice...

Si am decis sa pun poza direct. Fara sa-i mai fac nimic...

Iata rezultatul... :).

 

Daca iti place...da-mi un telefon si complimenteaza-ma.

Daca nu, ramai acolo ca nu te-a intrebat nimeni nimic! :))

Pup!

post-66466-0-21006900-1410634608_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Prima mea recenzie.

Am trecut pe la Tina ieri. Numărul de telefon 0737431891, a fost amabilă la telefon. Am ajuns la locație unde am fost întâmpinat de Tina și de Alinutza ambele fiind foarte sociabile. Am ales varianta 1 h cu 200 de lei. Am ajuns în dormitor cu tina unde a Început cu un oral neprotejat foarte bun cu dt și alte artificii după care am trecut la normal unde am schimbat câteva poziții, Tina s-a mișcat foarte bine și la normal având câteva contre de mare efect. Timp petrecut în dormitor undeva la 50 de minute. Am primit prosop curat pentru igienizarea de final întrucât când am venit am fost proaspăt dușat.

Note:

Apartament/locație 8

Gfe 10

Aspect 9

Oral 10+

Normal 10

Raport calitate-preț 10,peste oferta obișnuită din Oradea.

  • Like 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...