Sari la conținut

pisi de la metro sagului


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Este una care sta de obicei la sosea la intrarea de la metro din calea sagului, vis-a-vis de parcul industrial de la Incontro. E cam low-profile, adica nici nu zici ca-i curva, parca asteapta pe cineva, e imbracata cumva decent. Chiar am vazut-o intr-o zi cu niste sacose in maini, zici ca tocmai facuse cumparaturi si i se stricase masina, n-avea cu ce sa mearga acasa.

O stie cineva? Sigur e curva pentru ca in alta zi oprise un bmw la ea, si imediat si-a bagat capul pe geam la agarici, probabil negociau. In plus, e aproape zilnic prin zona mentionata, de regula in prima parte a zilei, clar e producatoare. Seara nu stiu, n-am vazut-o ca n-am avut treaba pe acolo.

Asadar, repet intrebarea, o cunoaste sau a incercat-o cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Domnisoara respectiva, ca mai toate traseistele arata mai bine de la distanta si mai rau de aproape. E din zona Olteniei , si e putin.... prostuta, ca sa nu zic altfel. Nu are mirosuri , destul de ingrijita si curata, sani maricei si cam lasati. Oral sau normal 30 lei , anal 70 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

a cam disparut, n-am mai vazut-o in ultimele zile. as zice ca se prezinta la "servici" oarecum random. ultima data am vazut-o acum aprox. 1 saptamana la Metro din Sagului, "se negocia" cu un nene cu dacia papuc sofer la firma de constructii imbracat in salopeta si cu sapca de var/vopsea, avea scule de zugrav si chiar o scara in masina :) iar ea saracuta era asa frumos aranjata, nici n-ai fi zis ca mergea sa se futa pe bani...

la cum se imbraca fata, cred ca spune acasa la sot/copii/soacra ca merge pe bune la vreo firma sa munceasca, nu am vazut-o niciodata vulgar imbracata sau vulgar machiata.

ah, si sa nu uit, sigur sta in calea sagului, am vazut-o intr-o dimineata pe la 7.30 in statia de autobus la intersectia sagului cu dambovita, mergea la "munca" probabil...

bafta celor care-o prind s-o futa, sa ne povesteasca cum a fost...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai este una blonda care zilnic isi face veacul in fata la glissando rar zile cand nu e la prestat...blonda mai grasuta si cam de etnie dupa cum o vad din masina...stiti ceva? merita sa oprim sa o abordam sa o "fericim: sau trecem mai departe????????????????//

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Treci peste e de etnie sta barbatusu un tigan mare gras si o pazeste dincolo de sosea cum dai sa intri la sub pot . Am vz uneori ca o asteapta si cu un copil deduc ca e puradelul ...... . Eu unu nu am oprit ca nu ma pasioneaza chiar daca de multe ori o vad destul de aranjata ...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poti gasi la rublica saloane de masaj . Eu unu nu vad rostul sa dau bani pt o laba la salon...mai bine dau 200 la o profesionista si o ora ma fut de ma rup daca cauti gasesti tipe de lux care cu siguranta te va multumi .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am dat peste o tipa asta seara vreau sa zic ca eroa trecut de 22 in dreptul cu chestia acea ce trece pe deasupra soselei in intuneric statea o pisicuta superba cei drept deculoare dar foarte aranjata si cu un corp ff bine proportionat .am oprit pret 50 lei .a facut de bani astia si muie si am puso si capra spre mirarea mea tipa frumoasa tare vorbareata putin prostuta ca si varsta undeva la 26 de ani mirosea bine ce sa zic muia a facut ff bine iar la normal chiar stramta carne tare pe cur 15 min de fast Fuck combinat m.am terminat la ea in gura tin sa zic ca totul a decurs protejat .tipa iesw cica numa cand are nevoie de bani fiind de la Ciacova .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...