Sari la conținut

ceva prospaturi de futut ?


cd27

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nothing.....zero ...din cate am auzit sunt ceva "dive" dar is in circuit inchis bn de tot...numai cu niste recomandari bune

Cica si blonda de la patrys ar presta... A ramas fara bani, sta in garsoniera acum si mai presteaza ...100 de euro ...dar numai cu astia mai sus pusi...

 

Deci nimik...voi?

 

Pace voua

Link spre comentariu
  • Oras:jibou
  • Oras:jibou

Nothing.....zero ...din cate am auzit sunt ceva "dive" dar is in circuit inchis bn de tot...numai cu niste recomandari bune

Cica si blonda de la patrys ar presta... A ramas fara bani, sta in garsoniera acum si mai presteaza ...100 de euro ...dar numai cu astia mai sus pusi...

 

Deci nimik...voi?

 

Pace voua

a scos-o barbat`su la produs ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:zalau
  • Oras:zalau

salutare tuturor , am citit una alta pe acest forum si m-am gandit sa va impartasesc si eu o aventura de a mea.

am fost intro seara la un bar in zona echinox (langa coafor) si am baut o cafea si mam pus la aparate sa ma joc 10-20 de lei , in acest timp au venit doua fete la bar si m-am bagat in seama cu ele .

Era clar ca au vrut ceva de la mine , precizez ca fetele nu erau de culoare altfel nu vorbeam cu ele.

Dupa un timp una ma chemat pana afara si mi-a propus sa bem ceva in alta parte ca prietena sa are treaba si se cam.plictiseste . M-am bucurat foarte tare cand am vazut ca fata vrea ceva .

am ajuns la pensiunea ramona si dupa o sticla de vin fata mia zis ca ma costa 100 de lei plus sa platteac camera , normal ca am fost de acord si am mai cumparat o sticla de vin cu ea in camera . Seara a acceptat 2 numere si am ramas surprins ca a stat cu mine pana dimineata, (simplu nu a vrut oral) dupa care ne-am despartit si eu ca fraerul nu I-am cerut numarul de telefon.

problema e ca mie frica sa ma duc in zona aia la bar deoarece nu as vrea sa ma vada prietena mea .

oricum pentru cei care nu au prietena seara dupa ora 8-9 le gasiti pe fete . Daca cineva stie ceva fete pe lovele va rog sa ma anuntati si pe Mine . Repect

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

salutare tuturor , am citit una alta pe acest forum si m-am gandit sa va impartasesc si eu o aventura de a mea.

am fost intro seara la un bar in zona echinox (langa coafor) si am baut o cafea si mam pus la aparate sa ma joc 10-20 de lei ,,,

... dupa o sticla de vin fata mia zis ca ma costa 100 de lei plus sa platteac camera , normal ca am fost de acord si am mai cumparat o sticla de vin cu ea in camera . Seara a acceptat 2 numere si am ramas surprins ca a stat cu mine pana dimineata, (simplu nu a vrut oral) dupa care ne-am despartit si eu ca fraerul nu I-am cerut numarul de telefon...

 

Nu conteaza, zi la care aparat ai jucat, ca ne descurcam noi cumva. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa vedem...am observat si eu miscari pe la arbema acolo , la aparate ...cum se punea lumea la aparate erau vreo 2 care intrau in vorba ...dar erau de culoare si destul de uratele ...de aia nu am intrat pe acolo...oricum o sa imi fac timp intr-o seara sa vad ce dau pacanelele alea :))

Link spre comentariu
  • Oras:zalau
  • Oras:zalau

Salutare

ma refeream la barul de la colt unde sunt scari se vede clar din intersectie ,sa deschis un coafor langa .

La arbema nu.merita sa.mergi pe langa ca nu poti sa stai linistit la o bere mai sunt si baieti de culoare care te streseaza daca mai si joci la.aparate. repsect

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...