Sari la conținut

Sorina4u zboara spre voi


sorina4u

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cum spuneam in urma cu ceva timp pe topicul meu de "acasa" ( https://nimfomane.com/forum/topic/13513-sorina-siliconata-0735014751/?p=471144 ), la sfarsitul lunii oscilam intre o vizita in Cluj sau in Oradea. Multumita domnului Adrian10 care mi-a prezentat intr-o lumina extraordinar de frumoasa curvarii din Oradea, am ales Oradea.

 

Acum 10min mi-am rezervat "beletul" de avion, deci pot veni cu ceva date concrete: ajung in Oradea pe 24 septembrie. Deoarece ajung destul de tarziu, voi incepe sa primesc vizite incepand de a doua zi, respectiv pe 25 septembrie

 

Voi fi disponibila in orasul vostru pana pe 29 septembrie.

 

Detalii despre zona in care se afla apartamentul in care voi locui, am sa va dau mai tarziu putin :P

 

Serviciile si preturile sunt aceleasi ca si in Bucuresti, Constanta sau Galati, si anume:

 

Servicicii:
sex oral (protejat sau neprotejat, functie de igiena)
sex normal DOAR protejat. Fara exceptie. Daca doar imi propui asta, in secunda doi, te imbraci si pleci. Si nu-mi ceri niciun ban inapoi :no2
COB (finalizare corporala)
CIM (finalizare orala) fac DOAR in pozitia 69. Sau dupa ce m-ai satisfacut si tu, in prealabil :D. In concluzie, ca sa nu existe interpretari (ca de obicei) cine imi da limbi, are bonus finalizare orala, fara sa percep tarif suplimentar ;)
URO

 

Preturi:

1 finalizare, maxim 30minute, 150ron,

2 finalizari, maxim 60min, 200ron.

 

 

 

 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

 

Posibil ca unii dintre voi sa se simta deranjati de ceea ce voi spune, imi asum, intotdeauna o fac :P

 

Va rog frumos NU ma mai sunati sa ma intrebati "ce faci?", "cand ajungi in Oradea?", "as vrea sa stam de vorba", etc. Nu am timp si nici nu vreau sa stau de vorba cu necunoscutii, REFUZ sa spun de 20 ori pe zi ca NU am ajuns in Oradea, ca ajung pe 24 seara si lucrez incepand de pe 25 septembrie.

 

NU caut prietenii, nu caut amanti, nu caut si nu vreau ABSOLUT NIMIC in plus fata de ce am spus in primul post ca ofer!!!

 

As vrea sa imi intelegeti pozitia, as vrea sa intelegeti ca am si eu o viata personala din care voi, clientii, nu faceti parte. Va pot duce pe culmile extazului doar fata-n fata si doar TEMPORAR!!!  :boob

 

Nu as vrea sa va supar insa nici nu vreau sa ajung acolo si sa aud voci dezamagite si sa vad fete triste ca "aaaaa, pai eu am crezut altceva"...asa este, ai crezut doar...nu inseamna ca este si real...Nu vreau sa fiu reala, vreau sa fiu o himera, un vis, un gand, o amintire pentru voi si...ATAT!!!

 

Va pup!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS

Lol,l eu am venit acasa la inceputul lunii august, topicul pe Oradea e la inactive .. si tot mai primesc apeluri de acolo... si tot ei se mira ca "am crezut ca esti al Oradea :( "

Pai, poate ai anunturi pe undeva. Puse sau nu de tine. Sunt unii care au site-ul lor, fura anunturile de aici, le adauga pe site-ul lor, pentru trafic, si cat mai mult content.

Nu e vina Oradenilor ca suna. Cine stie pe unde au gasit anuntul. Ideal era sa-ti iei o cartela noua la venirea in oras. Cand plecai, o aruncai, si nu te mai deranja nimeni :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragii mei,

 

As vrea sa va anunt ca, incepand de maine, voi putea face programari, deocamdata DOAR prin PM pentru zilele in care voi lucra in Oradea. Programarile telefonice se fac doar de pe o zi pe alta sau pentru ziua in curs.

 

Deci, perioada in care voi fi disponibila in Oradea: 25-29 septembrie.

 

post-98579-0-72784800-1411217146_thumb.jpg

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...