Sari la conținut

0765202095 0733078649


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu
DENISA, 22 ani, te astept la mine sa petrecem o ora exploziva de sex total cu finalizare orala neprotejat, normal si anal in orice pozitie, 69, cunilingus si diverse fantezii, 50 L/ 1 fin., 80 L/ ora
 
Bucuresti
 
 
 
 
 
 

FRATILOR ESTE O MARE TEAPA 

post-115411-0-77470900-1410462294_thumb.jpg

post-115411-0-26497700-1410462295_thumb.jpg

post-115411-0-69903000-1410462295_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

PERICOL!!!!!  PERICOL!!!!!

 

 

        aveti grija sa nu patiti ca mine sa va povesteasca fratele vostru ce am patit:

     am luat anuntu din AT  si sunat la ea stabilit delaliile 50 fin total ora 80 oral nepr normal si anal protejat ,fata sta in militari la statia de metrou gorjului , are poze fffft foarte false, ea fiind de etnie grasuta cu burta foarte fitoasa

  ACum sa va povestesc actiunea intrat la ea vb stabilit detaliile ,nici macar nu ma pofteste la dus , nu ca era cazu eu fiind dusuit de aks , s intinde peste mine si o ia putin in gura dupa care da sa puna prezervativu , si totodata imi zice k daca vreau oral neprotezat face 150 ora lol cik la ea se schimba pretu in functie de piata , eu cerandui banii inapoi imi zice k opreste de o fin k mia luato in gura am zis sa raman la o fin si acum e acum , mia torturat pula de mama si dupa 5 min zice sa plec k sa dus timpu , la normal comenteaza tot timpu k nu poate deasupra k nu vrea sub parca mar fi platit ea pe mn 

 

note 

  oral -3

 normal-4 

 mai bine faceam o laba aks si era mai bn 

  de intors nici platit nu ma mai duc 

       mare grija lllllolllllll

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Am luat tortura de text, google translate in engleză, apoi din nou în română... poate iese mai fin

 

PERICOL !!!!! PERICOL !!!!! 

 

 

Aveți grijă să nu sa întâmplat sau cum să-ți spun ce sa întâmplat cu fratele tău: 

Mi-am luat anuntu de AT și numite set ei bine delaliile 50 Total 80 oră nepr oral și anal în mod normal protejat împotriva metrou suport militar Gorjului a fffft imagine foarte fals, fiind etnic burta gras foarte fitoasa 

Acum, pentru a spune o acțiune în vb detaliile, el nu mă place chiar la duș, am căzut că nu a dat Dusu de aks, și acoperă peste mine și să ia un pic in gura ta, atunci pune prezervativu da, și eu, de asemenea, k spune dacă am face 150 oră neprotezat oral lol Pretu CIK se schimbă în funcție de piață, cerându-mi banii înapoi spunând k pe un k mia amendă a luat în gura ei i-am spus să stea la o amendă și acest lucru este acum, mia pula mama torturat și după 5 min spune să meargă k timpu sa dus la normal nu se poate comenta tot timpul k peste k vrea martie dacă ea a plătit min 

 

notă 

oral -3 

Normal-4 

Am fost de a face mai bine și a fost mai mult aks laba BN 

partea din spate sau nu plătit-mă să plec 

lllllolllllll atent

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

 

Am luat tortura de text, google translate in engleză, apoi din nou în română... poate iese mai fin
 
PERICOL !!!!! PERICOL !!!!! 
 
 
Aveți grijă să nu sa întâmplat sau cum să-ți spun ce sa întâmplat cu fratele tău: 
Mi-am luat anuntu de AT și numite set ei bine delaliile 50 Total 80 oră nepr oral și anal în mod normal protejat împotriva metrou suport militar Gorjului a fffft imagine foarte fals, fiind etnic burta gras foarte fitoasa 
Acum, pentru a spune o acțiune în vb detaliile, el nu mă place chiar la duș, am căzut că nu a dat Dusu de aks, și acoperă peste mine și să ia un pic in gura ta, atunci pune prezervativu da, și eu, de asemenea, k spune dacă am face 150 oră neprotezat oral lol Pretu CIK se schimbă în funcție de piață, cerându-mi banii înapoi spunând k pe un k mia amendă a luat în gura ei i-am spus să stea la o amendă și acest lucru este acum, mia pula mama torturat și după 5 min spune să meargă k timpu sa dus la normal nu se poate comenta tot timpul k peste k vrea martie dacă ea a plătit min 
 
notă 
oral -3 
Normal-4 
Am fost de a face mai bine și a fost mai mult aks laba BN 
partea din spate sau nu plătit-mă să plec 
lllllolllllll atent

tare bosss  dar ai grja k poate pati ca mine sa canti vesnica pomenire la pula daca o mai vezi p aia :)))

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

076 520 2095

La acest numar raspunde o domnisoara , cu locatie undeva langa liceul TV. Deci bl.iuliu maniu , langa tv.

Recenzie.

Sambata seara .....cautat pe anunt....pe publi.....zic sa intru aici sa caut ceva in militari .....cand , ......remember....tv.

Sun , programez in juma de ora. 100 ora.

E a treia oara cand ma duc la ea

Ajung in 10 min (locuiesc in zona)

Sun din fata blocului , raspunde, interfon ?,.....ok..... dau sa sun.

O domnsoara ( in spatele meu )deschide cu cartela , o ia inainte si intra in locatie.

- fata .... a venit baiatu.. si fuge in camera.

Intru , fata , in pat sub plamuma .( cam racoare)

Apartament 2 camere , pat de mijloc ,,,, fata se da jos din pat.

Descriere .....pt voi...

Bruneta....par lins pana un pic sub umeri.sani ..ca de pustoiaca nr 2...slabuta ...cam 1,65 inaltime. La fata sa zicem un 27-30 ani , trecuta prin viata bine., ochi caprui , ten......de la tara .

Pun 100 pe noptiera

Aprinde lumina, se dezbraca , incep si eu sa ma dezbrac si zic :

Am sunat acum o luna , 2 .

Hmmm (raspunsu ei )

Ma pun in pat , ea goala deja , se baga intre picioarele mele si se apuca de ( vicentiu) .

Cu mana pe la oute .....incepe un oral fierbinte....

Nu rezist mult .....si ii umplu gura. ( am stat o ora sa caut ceva in zona...eram plin )

Strange tot , se da jos din pat , ia un sul de hartie igienica, il pune langa mine si fuge la baie.

Se intoarce , ma duc si eu la baie , spal un pic pe vicentiu si revin.

Ii zic:

Eram plin..... am zis ca stau o ora dar plec. Merci.

Ma apuc de haine , ma imbrac , si dau sa plec.

Ea se uita la bani , scoate 50 si mi da.

Io zic

Hai ca i maxim. Bravo.

Ies pe usa razand, ea razand in spatele meu.

Te sun peste o saptamana, ii zic

Pa.

 

Note ? Plm

Oral 8

Normal - n-a fost

Anal - nu am intrebat ( next time intreb)

Locatie 7

Per ansamblu fata e ok

Halat 50 ron.

 

Ps. Data trecuta decartat 100 ron , stat 2 finalizari , oral , normal. Nr 2 oral , eu in canapea (acum are pat ) ea in picioare , supt vartos pana la fericire.

Bye.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...