Sari la conținut

Blonda New In Cluj ... tel.0740531865


mark2000

Postări Recomandate

  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

ANUNT DIN PIATA-AZ

 

"Te astept pentru momente unice intr-un cadru romantic si discret. Fanteziile tale vor fi pe primul plan. Poze reale igiena si discretie garantata."

 

M-am tot gandit daca sa o pun la DE EVITAT sau nu . Pana la urma i-am deschis topic aici datorita faptului ca fata e dragutica la aspect si ca are niste sani superbi. Dar atata tot.

Asa cum vedeti si inn foto fata arata bine , sani frumosi, blonda vopsita, 23 de anisori parca si isi spune Andreea .

Locatie str. Motilor vis-a-vis de primarie, intr-o curte interioara la o casa , o camera micuta , intunecoasa si o baie cat sa te poti sterge pe c.. .:)) mica , cu dus improvizar dar atentie .... merge muzica tot timpul.... deci compenseaza prin ambianta faptul e ca mica rau...

Sa revenim la fata. La telefon discutat frumos 150 finalizarea, ON in functie de igiena, NP, sarutari , 69 .... Ajuns la fata locului, facut dus si inceput aventura. FK ? poi sti... tocmai am mancat ceapa ... !!!??? ...asa e mi-am zis... inceput ON circa 30 secunde pana ce Gigel s-o trezit cat de cat , hop prezervativ repede pe el....intre timp de abia am avut timp sa ii admir pasarica ....am intrebat-o unde se grabeste si ca as mai prefera sa continue cu oralul.... eu am spus eu am auzit .... ea poi am facut destul ....wtf...s-o suit pe mine si da-i calare....al meu nu mai stia sa se bucure sau sa mearga la culcare... ne-am adunat amandoi , ne-am concentrat si na am reusit sa finalizam dupa vreo 10 minute asa  ca vai de mama noastra.... cred ca mai bine era o laba ca ma simteam mai bine.....

Deci baieti totusi NU RECOMAND datorita atitudinii de la fata locului.... altfel ea e draguta la vorba , simpatica , dar FAST FAST FAST ! Si asta i se pare normal !!!!????

 

Concluzia BANI ARUNCATI !

 

ON - ce dracu sa notez pentru 30 de sec.??

NP - 4

GFE - 2

Locatie - 6

Pret - 150 / 30 min ( o finalizare) , cred ca am stat 15 minute cu graba domnitei.....

 

Fratilor cu banii aia aveti fete cvare va fac sa va simtiti mult mult mai ok ... stiti voi care sunt....

Asta e figuranta... pacat de ea ca arata bine .

post-102050-0-62371900-1410598037_thumb.jpg

post-102050-0-99570400-1410598037_thumb.jpg

post-102050-0-48436600-1410598038_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...