Sari la conținut

discretie si seriozitate... 2 lucruri elementare.


sexwithme

Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost si eu la domnisoara, intr-un final. Am stabilit detaliile pe mess, am ales impreuna locatia si ne-am pus pe treaba.Tine foarte mult la discretie si imi place treaba asta.

 

Note

Aspect 10:  O fata pe la 20 si ceva de ani, roscata ingrijita cu sani mari si fund superb. Arata super sexy, o recomand cu caldura.

Locatie: 8

GFE - 10 Fata este sociabila, ai ce sa vorbesti cu ea, pe langa asta se implica si arata ca ii place.

Oral - 10 Foarte atenta, cu tendinte de deep.

Normal- 9.5 Fata se implica, schimba pozitiile, nu comenteaza. Se misca foarte bine insa oboseste repede.

Pret -100 ron 2 finalizari

 

Per total: Fata este perversa, si in acelasi timp placuta, frumoasa si se implica foarte mult. Nu te grabeste insa este mai greu pana ajungi in "programarea ei".

Pentru mine e TOP Pitesti in momentul acesta.

 

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Sa scriu si eu cu intarziere o recenzie despre d-soara Silvia, cu care m-am intalnit in pitesti.

Dupa cateva discutii pe mess, am stabilit ziua si ora de intalnire la o pensiune discreta, Silvia fiind foarte puncuala, a venit exact la ora stabilita.

Are in jur de 20 ani, roscata, o fata foarte placuta si zambitoare. Ceea ce mi-a placut foarte mult, este foarte vorbareata si deschisa, ai ce vb cu ea, fara fite si figuri...foarte lipicioasa, ti-e mai mare dragul de ea.

Imbracata in niste blugi misto si cu un tricou, care ii punea in evidenta sanii, foarte frumosi.

Am urcat impreuna in camera, apoi am inceput sa ne sarutam, trecand la un oral, excelent executat de Silvia, cu deep in buna regula, are o tehnica ce te face sa te urci pe pereti...am sarutat-o pe tot corpul, are un corp extraordinar, sani superbi, picioare foarte frumoase si o pasarica extraordinara.

Am stat 2 numere, doar oral am incercat.

 

Note 10 pe linie din partea mea, pentru comportament, atitudine, fizic si tot ce vreti...are un gfe foarte ridicat, eu consider ca pentru pitesti este ceva super...ESTE DE TOP...te pup Silvia...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bangkok
  • Oras:Bangkok

    De ce oare, am eu impresia ca suntem luati la misto? In 2 pagini, sunt decat 3 recenzii, in rest numai reclamatii, ori nu merge ID-ul(mie personal mi-a mers), ori nu da accept(eu inca astept),ori nu raspunde...

    Acum o sa imi pun foarte multa lume in cap, aici sunt persoane cu experienta, in comparatie cu mine, nu vreau sa ma intelegeti gresit, atitudinea fetei e chiar ok, referitor la numarul de clienti pe zi, dar daca nu avem "acces la ea", sau daca domnisoara si-a format cercul ei de clienti, de ce nu suntem anuntati si noi, cel putin nu mai speram !!!

    Va salut cu stima, si cu scuzele de rigoare !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca se intalneste cu 2, maxim 3 cand are programul stabilit, ceea ce e de apreciat, normal ca nu are timp sa se intalneasca cu prea multi si la cate cereri de add are, probabil i se mai blocheaza si mess-ul. Chiar ma intrebam cand o sa apara cineva care o sa insinueze chestii de genul asta. O seara frumoasa sa ai Silvia, o seara frumoasa tuturor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bangkok
  • Oras:Bangkok

Daca se intalneste cu 2, maxim 3 cand are programul stabilit, ceea ce e de apreciat, normal ca nu are timp sa se intalneasca cu prea multi si la cate cereri de add are, probabil i se mai blocheaza si mess-ul. Chiar ma intrebam cand o sa apara cineva care o sa insinueze chestii de genul asta. O seara frumoasa sa ai Silvia, o seara frumoasa tuturor.

   Tocmai ce am zis ca e de apreciat pt chestia asta. Nu neg faptul ca m-am gandit la posibilitatea ca ar putea fi inventata aceasta domnisoara Silvia, eu sper ca in cele din urma, sa reuseasca sa isi mareasca cercul de clienti, si astept cu nerabdare sa o intalnesc.

   Va salut cu stima si cu scuzele de rigoare! 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Ar fi fost frumos sa aiba doar un cerc restrans(sunt putin egoist) insa din cate am observat si din cate mi-a povestit alege persoane cu o varsta mai mare decat x.

In weekend de obicei nu lucreaza (sau cel putin asa mi-a zis mie, ca in weekend-ul acesta nu lucreaza)

Link spre comentariu

nu cred ca e cazul sa ma judece nimeni pentru modaliatatea de contact, de ce nu las un numar? pentru ca nu vreau sa fiu sunatat 24 din 24 de ore de copii/ oameni care n-au ce face acasa sau sa-si consume minutele pentru.... nimic, nu mi se pare deloc o abordare proasta iar daca tie ti se inmoaie cheful nu e nevoie sa vorbesti cu mine, sau orice altceva.... in fine...

 

lasa, e bine ca ii pui intai pe msg sau pe PM, pana-i cunosti, sa nu dai de fel si fel de dezaxati, daca esti draguta, manierata, cu bun simt si cu aptitudini in domeniu :) chiar ti-as recomanda sa faci ora cu 2 fin. la 200 lei, veniturile pitestenilor permit asta :)

Link spre comentariu

Sau esti politician?

 

chiar deloc, dar fata mi se pare ok si mai ales dupa ce va avea loc unde sa va primeasca, ar putea aplica o marire, astfel insa daca e sa achitati si hotelul, poate deveni o placere putin cam scumpa :)

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

lasa, e bine ca ii pui intai pe msg sau pe PM, pana-i cunosti, sa nu dai de fel si fel de dezaxati, daca esti draguta, manierata, cu bun simt si cu aptitudini in domeniu :) chiar ti-as recomanda sa faci ora cu 2 fin. la 200 lei, veniturile pitestenilor permit asta :)

Poate venitul tau permite asta. In momentul de fata imi pretul e foarte bun si faptul ca momentan "presteaza in cerc restrans" e un lucru si mai bun.

Presupun ca pe langa pretul per finalizare si hotel, nu pui si pretul de benzina (daca fata iti zice ca poate numai daca o iei din locatia x si o duci in locaita y.)

 

Cum a zis colegu` de mai sus. Lasa-ne sa ne bucuram de ea chiar daca nu suntem parlamentari.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...