Sari la conținut

discretie si seriozitate... 2 lucruri elementare.


sexwithme

Postări Recomandate

  • Oras:ro
  • Oras:ro

In completare la recenzia mea anterioara, vreau sa va spun ca in urma intalnirii de ieri cu Silvia, am ajuns la concluzia ca este o fata deosebita din toate punctele de vedere, este de nota 10 la toate capitolele, totul este sa te comporti cum trebuie si sa o tratezi cu respect, este mai greu de gasit dar merita asteptarea. Aveti mare grija de ea, este de top, parerea mea.

PS - De gustibus et coloribus, non disputandum.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:vghhg
  • Oras:vghhg

 sa revin cu o completare, de acum incolo "cadoul" sau cum ii spuneti v-a fi oferit LA INCEPUT, clar, rog toate persoanele sa se conformeze... apoi, cine nu agreaza comportamentul, fizicul sau alte aspecte care tin de mine e liber sa plece, nu sa vina cu reprosuri ulterioare, nu tin pe nimeni cu forta... iar voi, incercati sa va comportati ca niste oameni, nu sunteti cu nimic mai presus de mine sau de oricine altcineva, nu-mi place idolatrizarea proprie, te consideri prea bun? treci mai departe. . . NU incepi sa te lauzi sau alte lucruri , chiar nu e frumos.... NU accept sub nicio forma sex normal neprotejat, indiferent ca vi cu analize , promisiuni etc. deci NU mai vreau propuneri , nu are rost. . . si-n ultimul rand NU imi place absolut sub nicio forma sa ma chinuiti ( zgariat, tras de sani , strans de coapse etc. ) cam atat am avut de spus, o zi frumoasa !

  • Like 8
Link spre comentariu

Nu intrasi bine pe piata,ca incepi cu pretentii. 

Pretul,ti-a suflat 2-3 in cur ca este prea mic,l-ai marit repede.

Si care o fi fraierul acela care ti-a cerut normalul fara prezervativ,sa nu mai bagam in ele.

Nu iti convine pretentiile noastre,dute 9 ani.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Nu intrasi bine pe piata,ca incepi cu pretentii.

Pretul,ti-a suflat 2-3 in cur ca este prea mic,l-ai marit repede.

Si care o fi fraierul acela care ti-a cerut normalul fara prezervativ,sa nu mai bagam in ele.

Nu iti convine pretentiile noastre,dute 9 ani.

Nene, dar nu te obliga nimeni sa intri pe topicul asta sau sa te intalnesti cu fata, cauta in alta parte si mergi la fete care iti plac si care nu au asemenea conditii pe care trebuie sa le respecti. O zi buna si sa sti ca nu astept raspuns, banuiesc cam ce aberatii o sa scrii si, sincer, nu ma intereseaza.

PS - Oricum nu mai scrie, observ ca nu te descurci prea bine la chestia asta ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Nene, dar nu te obliga nimeni sa intri pe topicul asta sau sa te intalnesti cu fata, cauta in alta parte si mergi la fete care iti plac si care nu au asemenea conditii pe care trebuie sa le respecti. O zi buna si sa sti ca nu astept raspuns, banuiesc cam ce aberatii o sa scrii si, sincer, nu ma intereseaza.

PS - Oricum nu mai scrie, observ ca nu te descurci prea bine la chestia asta ;)

Bai nene de 5 stele nu te inteleg ce vrei sa spui,fi mai concret.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Bai nene de 5 stele nu te inteleg ce vrei sa spui,fi mai concret.

neata, in primul rand. in al doilea rand, eram sigur. si in al treilea rand da-i lui pisic 4 euro, ca sa poti polua PM-urile membrilor, lasa-le topicurile curate. o zi frumoasa tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Silvia, bine te-am gasit!!!

Am lasat un mesaj pe mess pt tine.

Astept, te rog, un raspuns de la tine.

Multumesc.

O sa astepti mult si bine. Ii propui sa te intalnesti cu ea, ii spui o zi, o ora, si dupa nu mai raspunde deloc. S-o vada in ciorba.

Link spre comentariu
  • Oras:vghhg
  • Oras:vghhg

Nu va mai chinuiti ... fata nu vrea sa faca bani, si e plina de fente pe cap.

:))))))) asa, sa fii rau :)) ( si de asta nu dau nici web nimanui, ca o completare) cine ma cunoaste stie ca simtul umorului e pe primul loc, deci i ' m sorry..  si da! fata chiar e plina de fente in cap, doamne, n-am putut sa vad asa ceva, cata nesimtire  :)))) 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Dar daca io vreau sa fiu tras de nas si strans de burta poti face?

 sa revin cu o completare, de acum incolo "cadoul" sau cum ii spuneti v-a fi oferit LA INCEPUT, clar, rog toate persoanele sa se conformeze... apoi, cine nu agreaza comportamentul, fizicul sau alte aspecte care tin de mine e liber sa plece, nu sa vina cu reprosuri ulterioare, nu tin pe nimeni cu forta... iar voi, incercati sa va comportati ca niste oameni, nu sunteti cu nimic mai presus de mine sau de oricine altcineva, nu-mi place idolatrizarea proprie, te consideri prea bun? treci mai departe. . . NU incepi sa te lauzi sau alte lucruri , chiar nu e frumos.... NU accept sub nicio forma sex normal neprotejat, indiferent ca vi cu analize , promisiuni etc. deci NU mai vreau propuneri , nu are rost. . . si-n ultimul rand NU imi place absolut sub nicio forma sa ma chinuiti ( zgariat, tras de sani , strans de coapse etc. ) cam atat am avut de spus, o zi frumoasa !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

:))))))) asa, sa fii rau :)) ( si de asta nu dau nici web nimanui, ca o completare) cine ma cunoaste stie ca simtul umorului e pe primul loc, deci i ' m sorry..  si da! fata chiar e plina de fente in cap, doamne, n-am putut sa vad asa ceva, cata nesimtire   :)))) 

Zdreanta, provoaca mult haos pe aici, dezbina comunitatea. Mi se cam pare a fi facatura. Multa reclama falsa.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...