Sari la conținut

discretie si seriozitate... 2 lucruri elementare.


sexwithme

Postări Recomandate

Vizitator Batranul George
Reputație: 0

Am contactat-o pentru prima oara pe Silvia aseara prin PM.

 

Dupa cateva schimburi de replici i-am cerut numarul de telefon, mi l-a dat, a urmat apoi o discutie de cateva minute in care i-am zis ca vreau sa vin la Pitesti chiar atunci pentru a o cunoaste si pentru a petrece noaptea cu ea la un hotel.Mi-a zis ca sunt nebun si dus cu pluta si ca ar trebui sa stau linistit pe curul meu la Bucuresti.Era cam pe la orele 21 cand purtam aceasta conversatie.

 

Desi m-a refuzat destul de ferm spunand ca e tarziu si ca ar dura sa se pregateasca plus ca nu e tocmai in Pitesti si e mai bine sa o lasam pe altadata, inainte de a inchide i-am zis ca fac un dus si plec spre ea.A fost o incercare hazardata, dar se pare ca am fost destul de sigur pe mine pentru ca Silvia imi spune: "Esti sigur, pe bune, chiar esti nebun si pleci?" Eu zic "DA" ea "bine suna-ma si dupa ce faci dus poate te razgandesti". Dupa ce am facut dus, o sun si-i spun si la ce hotel am rezervat. Done, CLOSED!

 

Intr-o ora eram in celebra-mi duba cu Silvia alaturi indreptandu-ne spre hotel.

 

Despre Silvia:

 

Rebela fara cauza, nebuna de legat, fina, corp perfect, de un enorm bunsimt, copilaroasa, atenta, sensibila, violenta(mi-a futut vreo doi pumni in burta asa de control).Cand cunosc genul acesta complex de persoana, frumoasa in cel mai adevarat sens posibil, nu regret nicio clipa ca sunt curvar cu acte in regula.

 

Despre actiune:

 

Silvia a venit imbracata ca o pustoaica de liceu cocheta cu niste colanti negri, un pulover mai lung peste cur si niste cizmultze gen UGG, parfumata, cocheta aranjata.

Sarim peste niste etape si ajungem in camera de hotel.Merge la baie si de acolo iese o cu totul alta femeie: tocuri, ciorapi albi cu banda, bikini si sutien set foarte misto.

 

Voi sari peste detaliile actiunii.Ce va pot spune totusi, sanii sunt dementiali, marisori si tari, pielea foarte fina, pierce in zona pubiana deasupra clitorisului, epilata perfect.

Au fost trei reprize de sex oral si una de normal.Eu nu sunt cel mai mare fan de oral rareori  finalizez asa, dar cu Silvia am finalizat de 3 ori cu CIM .

FK de nota maxima, buze mari senzuale.O repriza mai scurta si una mai lunga de somn cu ea in brate, un oral perfect la fiecare trezire mi-au facut o noapte minunata din viata asta scurta.

 

Note:

 

Silvia nota 10 (un om minunat pe interior pe care nu ai cum sa il vezi altfel in exterior)

Oral 10

Normal 8,5

FK 10 Doamne ce buze

igiena 10

 

Detaliile financiare vor ramane intre noi fiind o intalnire atipica.

 

Recomand, Silvia este de top indiferent unde ar presta... la Pitesti, Bucuresti sau Amsterdam.

Pitesteni pretuiti-o si aveti grija de ea, fata e o comoara.

 

Multumesc Silvia inca odata pentru o noapte nebuna ca tine! Apropos, Silvia inca nu a invatzat sa fie falsa.Mi-a spus de vreo 3 ori in anumite contexte in care povesteam ca sunt tampit sau prost fara nicio retinere.Am adorat-o pentru asta.

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:pitești
  • Oras:pitești

buna ! Ma numesc Silvia si prestez servicii sexuale domnilor din pitesti. ma intereseaza in primul rand seriozitatea ( pentru ca nu are rost sa ne pierdem atat eu cat si tu timpul) si in al doilea rand discretia.. pentru mai multe detalii ma gasiti la aceasta adresa: [email protected] . multumesc !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

:))))))) asa, sa fii rau :)) ( si de asta nu dau nici web nimanui, ca o completare) cine ma cunoaste stie ca simtul umorului e pe primul loc, deci i ' m sorry..  si da! fata chiar e plina de fente in cap, doamne, n-am putut sa vad asa ceva, cata nesimtire   :)))) 

E din cauza id-ului ..cand o sa ai copii sa nu le pui numele Fane..:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

M-am intanit cu Silvia si am sa fac un recenzie scurta, nu sunt genul Sandra Brown la detalieri..:)))

1.Locatia - Nu are un apartament, am fost la pensiune, mai exact Flaminngo

2.Modalitatea de contact: mess apoi am facut schimb de numere de telefon
3.Detalii : Fata este draguta, roscata ochii verzi, la corp arata deosebit de bine de nota 10, comunicativa 

4.Programul de lucru: am inteles de la ea ca poate dupa ora 15..nu am intrebat si cat de tarziu. Ne-am vazut in jur de 19
5.Note acordate :

- GFE 10 este foarte comunicativa si ''lipicioasa'' in sensul bun

- oral nota 10 cu DT

- normal diferite poztii fara a se supara la schimbare lor..

6.Tarifare - nu am intrebat cat cere am dat cat am considerat 200 lei

Daca am sarit ceva aia e ..e primul review  :)

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...