Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Păi când am plecat de la ea m-am sprijinit de garduri până la mașină.  :laugh2

Trebuie încercată și aia mică, am vrut azi, dar nu am avut loc de întors.  :wallbash

 

O delegatie, ceva. Sedinta de urgenta la "berou"!?

 

Cred ca daca era cu cativa ani mai mica, Aida ne punea in cutii ca la Ikea. Si Larissa aia e belea rau. Ma intreb cum o fi cu amandoua. Mi-as lua doua ore cu amandoua, dar cred ca de acolo ma duc direct la capela. :pope

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Păi când am plecat de la ea m-am sprijinit de garduri până la mașină.  :laugh2

Trebuie încercată și aia mică, am vrut azi, dar nu am avut loc de întors.  :wallbash

Bre, cand mergi matale la colega, poate vin si io sa dau o mwie ca-n filme.

Colega Aidei e cumva Denisa?

Link spre comentariu
  • Oras:Mihai Bravu (Prosper)
  • Oras:Mihai Bravu (Prosper)

Va sarut scumpii mei si va multumesc ca existati!!!!! (Picon si daddario in special :-P ). Sunt obosita grav ca am stat la lautari pana la 08.00 dar inainte sa ma bag la nani am zis sa va ajut putin! Colega mea "Larisa" este Alina,ex Denisa,ex Bianca :-)

http://nimfomane.com/forum/topic/64543-dominatoarea-viselor-tale-erotice-sau-amanta-perfecta-tu-ce-ti-doresti/?hl=deniii&do=findComment&comment=1715948

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Va sarut scumpii mei si va multumesc ca existati!!!!! (Picon si daddario in special :-P ). Sunt obosita grav ca am stat la lautari pana la 08.00 dar inainte sa ma bag la nani am zis sa va ajut putin! Colega mea "Larisa" este Alina,ex Denisa,ex Bianca :-)http://nimfomane.com/forum/topic/64543-dominatoarea-viselor-tale-erotice-sau-amanta-perfecta-tu-ce-ti-doresti/?hl=deniii&do=findComment&comment=1715948

Colega face muya tot ca-n filme?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Dar pune mă mâna pe telefon și sun-o! Ți-a mâncat pisica limba?  'ai de plm... de unde apăreți băi frate?  :slap2

Omu' a spus doar ca isi doreste  foarte mult sa vina la ea.

Ce, tu nu iti doresti o vila cu piscina in Miami si sa trim un avion privat sa o ia pe Aida sa te mai viziteze asa din gand in gand? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...