Sari la conținut

Imi bag stiloul (nu zic pixu') in ele programari pe PM


Vizitator altu2

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Scurt si concis: Imi bag stiloul in ele programari pe PM.

 

Nota(1): fiind de moda veche utilizez stiloul, nu pixul.

Va las pe voi sa analizati de ce stilou si nu pix.

Asa incat, nu imi pot baga pixu', atata timp cat stiloul e unealta.

 

Revenind la chiftea: Imi bag stiloul in ele programari pe PM.

 

Eu atata am avut a spune, adica: Imi bag stiloul in ele programari pe PM.

 

Poate mai sunt si altii ca mine, care isi baga ... ceva in ele programari pe PM.

 

Fetelor, vreti sa bagati in faliment operatorii de telefonie mobila?

O programare telefonica nu se mai poate face?

 

Nota(2): se stiu ele fetele care sunt vizate de acest mesaj.

 

Si sa nu uitam chifteaua: Imi bag stiloul in ele programari pe PM.

 

Seara buna,

 

 

 

 

Link spre comentariu

problema programarilor prin PM nu stri daca te afecteaza direct, stimabile domn altu2 pentru ca statutul tau de membru iti ofera posibilitatea de a beneficia de toate facilitatile site-ului.

 

durerea mare este pentru cei ce nu au asemenea statut si deci nu pot accede la fetele care solicita contactarea prin PM pentru programari

 

din partea ta deci, nu prea vad motiv de revolta in acest sens, totusi, exprima-te, sa vedem de ce doresti sa-ti pangaresti astfel stiloul, sa stim si noi unde-i buba ?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu te abtine,copilas. Da,pana nu demult faceam programari mai mult prin PM. Insa in ultimele 2-3 luni nu prea mai folosesc PM-ul pentru programari. :) Hai ti pup si nu fi suparat,ca viata e frumoasa. :*

 

Morosanco, esti tare. Nu degeaba te ... iubesc eu.

Mama, mama m-ai facut copilas!!!

Wow ce bine ma simt ... eu copilas ... wow,

 

Nota bene: nu sunt suparat. Asa fain ii sa stai pe teresa cu cutu la picior, cu ... nu zic continuarea ...

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

problema programarilor prin PM nu stri daca te afecteaza direct, stimabile domn altu2 pentru ca statutul tau de membru iti ofera posibilitatea de a beneficia de toate facilitatile site-ului.

 

durerea mare este pentru cei ce nu au asemenea statut si deci nu pot accede la fetele care solicita contactarea prin PM pentru programari

 

din partea ta deci, nu prea vad motiv de revolta in acest sens, totusi, exprima-te, sa vedem de ce doresti sa-ti pangaresti astfel stiloul, sa stim si noi unde-i buba ?

 

Stimate domnule Azareth (sper ca am scris corect), nu cred ca m-am facut inteles, fata de domnia ta.

Ancuta m-a inteles. Si ea stie ce stie.

Eu nu aveam frustare in a nu putea face programare pe PM, cum ca nu ar fi posibil accesul meu la aceasta facilitate.

Nu, gresit!

Nu, eu am oroare in a ma programa pe PM in detrimentul unei programari telefonice, asa cum normal ar fi.

Detalii pentru aceasta oroare, eventual, posibil, ulterior.

De ce trebuie sa folosesc PM-ul pentru programare atata timp cat, teoretic, duduca are trecut in <Contact Details> si numarul de telefon?

Inca o data, detalii suplimentare, daca e cazul, pot a le pune "pe tapet".

Link spre comentariu

Stimate domnule Azareth (sper ca am scris corect), nu cred ca m-am facut inteles, fata de domnia ta.

Ancuta m-a inteles. Si ea stie ce stie.

Eu nu aveam frustare in a nu putea face programare pe PM, cum ca nu ar fi posibil accesul meu la aceasta facilitate.

Nu, gresit!

Nu, eu am oroare in a ma programa pe PM in detrimentul unei programari telefonice, asa cum normal ar fi.

Detalii pentru aceasta oroare, eventual, posibil, ulterior.

De ce trebuie sa folosesc PM-ul pentru programare atata timp cat, teoretic, duduca are trecut in <Contact Details> si numarul de telefon?

Inca o data, detalii suplimentare, daca e cazul, pot a le pune "pe tapet".

 

Da, inteleg perfect ce zici, eu m-am obisnuit insa cu PM-ul sau cu msg-ul sa-mi pot da seama din cateva fraze cum este fata, la telefon de obicei nu am timp, telefoanele mele sune full-time in interes de serviciu, asa ca le mai descongestionez in felul asta :)

 

Este normal ca daca fata are trecut la datele de contact si un telefon, sa fie posibil de contactat si prin telefon, altfel nu si l-ar mai fi trecut acolo si l-ar fi impartasit doar in privat celor care ar fi contactat-o prin alte mijloace electronice de contact.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu..prefer sa aud o voce...e mai relevant decat orice mesaj scris..fie pe  mess sau pm....poti evalua mai bine o persoana..iti poti face o prima imresie..buna sau rea...La fel si ea...daca e putin mobilata la mansarda...isi poate da seama..macar in mare ..de seriozitatea sau dorinta clientului.

Pe de alta parte le inteleg si pe unele fete care prefera PM...pot afla multe despre vizitatorii lor.....iar ce se spune despre noi in sectiunea fetelor....n-as vrea sa stiu :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu

ma gandesc totusi ca fetele cu bun simt, nu spun despre noi foarte multe, eventual asa la general ... deh, ma astept sa respecte deontologia profesionala, ca de-am stii ce spun ... oare le-am mai vizita :laugh2 dar asta este alta poveste, probabil motiv pentru un nou topic :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...