Sari la conținut

Pericol de contaminare biologica ( Roxy Senzuala <--> telefon 0747643863 )


cucu71

Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Bc67=men66 ....aceeasi persoana. A fost la mine si a zis asta. Un cont facut cica "roxana90" pe care adminul la blocat caci vorbea in numele meu. Cucu71 care incearca cu orice pret sa imi faca reclame proaste, desii nu este asa. Chiar el a lasat o recenzie in topicul meu ca a fost la mine si ia placut... comturi false facute cu numarul meu.. fara ca eu sa nu stiu nimic

Si lista continua... Este destul de evident ca sunt si persoane care imi vor raul cu orice pret.

 

INTERESANT...mai sunt si altii cu dubla personalitate pe aici?Iac'asa se face lumina in ceea ce priveste jdemiile de postari ale "contribuabililor" de nadejde ai forumului.

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Salut fratilor. Nu mai înțeleg nimic,vad ca Roxana90 ( cred ca despre ea este vorba) are o droaie de recenzii bune si chiar eu i am facut una buna. Si vad aici ca cineva a inceput sa scrie foarte urat despre ea (cum ca ar fi bolnava sau a fost bolnava),fratilor....care știți sigur spuneti daca este fata bolnava si daca se poate si ce boli știți ca are.

Problema mea e ca am fost pe la ea săptămana asta si mi sa întâmplat ce nu trebuia,adica sa rupt prezervativul (durex) in timpul actului sexual(din vina nimănui). Fata pare ok,e curată ,nu are mirosuri ciudate, chiar sa jurat ca nu are nici o boala si sa nu mi fac probleme .

Nu scriu aici sai fac vreun rau ( chiar o sa rog administratorul sa stearga mesajele dupa solutionarea problemei) sau ca sa ma aflu in treaba ci vreau sa ma ajutati cu ce știți despre ea sau cu ce as putea face ca totul sa fie ok (oricum cred ca ar trebui sa mi fac un set de analize ca sa fiu sigur ca totul e ok ). Este cea mai buna solutie in situatia actuala .

Astept Răspunsuri de la voi sper sa nu fie nimic .....cei care ati fost la ea sau ati avut probleme va rog spuneti ca sa știm ce avem de facut.....sper sa ma înțeleagă si ea....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut fratilor. Nu mai înțeleg nimic,vad ca Roxana90 ( cred ca despre ea este vorba) are o droaie de recenzii bune si chiar eu i am facut una buna. Si vad aici ca cineva a inceput sa scrie foarte urat despre ea (cum ca ar fi bolnava sau a fost bolnava),fratilor....care știți sigur spuneti daca este fata bolnava si daca se poate si ce boli știți ca are.

Problema mea e ca am fost pe la ea săptămana asta si mi sa întâmplat ce nu trebuia,adica sa rupt prezervativul (durex) in timpul actului sexual(din vina nimănui). Fata pare ok,e curată ,nu are mirosuri ciudate, chiar sa jurat ca nu are nici o boala si sa nu mi fac probleme .

Nu scriu aici sai fac vreun rau ( chiar o sa rog administratorul sa stearga mesajele dupa solutionarea problemei) sau ca sa ma aflu in treaba ci vreau sa ma ajutati cu ce știți despre ea sau cu ce as putea face ca totul sa fie ok (oricum cred ca ar trebui sa mi fac un set de analize ca sa fiu sigur ca totul e ok).

Astept Răspunsuri de la voi sper sa nu fie nimic .....cei care ati fost la ea sau ati avut probleme va rog spuneti ca sa știm ce avem de facut.....sper sa ma înțeleagă si ea....

 

 

Buna robert2014 Imi pare rau ca nu mai crezut. Dar cel mai bine este pt constiinta ta sa iti faci analize si dupa sa ne spui si noua daca ai luat ceva de la mine...... te pwp si te mai astept pe la mine. Dar dupa ce iti faci analizele...

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Buna robert2014 Imi pare rau ca nu mai crezut. Dar cel mai bine este pt constiinta ta sa iti faci analize si dupa sa ne spui si noua daca ai luat ceva de la mine...... te pwp si te mai astept pe la mine. Dar dupa ce iti faci analizele...

Crede ma ca nu vreau sa ti fac nici un rau. ( numai mie mi se putea intampla sa am ghinion) ,dar am vazut postările de mai sus cum ca ai fi avut ceva probleme si de aceea am zis totusi sa întreb poate stie careva ceva.

Ai fost o fata draguta si sper sa rămâi la fel cu mine ,o sa te mai caut si sigur o sa te recomand ....inca nu am avut timp sa mi fac analize (o sa le fac) dar sper ca o sa fie totul ok ....i se putea intampla oricui.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

 

Salut fratilor. Nu mai înțeleg nimic,vad ca Roxana90 ( cred ca despre ea este vorba) are o droaie de recenzii bune si chiar eu i am facut una buna. Si vad aici ca cineva a inceput sa scrie foarte urat despre ea (cum ca ar fi bolnava sau a fost bolnava),fratilor....care știți sigur spuneti daca este fata bolnava si daca se poate si ce boli știți ca are.

Problema mea e ca am fost pe la ea săptămana asta si mi sa întâmplat ce nu trebuia,adica sa rupt prezervativul (durex) in timpul actului sexual(din vina nimănui). Fata pare ok,e curată ,nu are mirosuri ciudate, chiar sa jurat ca nu are nici o boala si sa nu mi fac probleme .

Nu scriu aici sai fac vreun rau ( chiar o sa rog administratorul sa stearga mesajele dupa solutionarea problemei) sau ca sa ma aflu in treaba ci vreau sa ma ajutati cu ce știți despre ea sau cu ce as putea face ca totul sa fie ok (oricum cred ca ar trebui sa mi fac un set de analize ca sa fiu sigur ca totul e ok ). Este cea mai buna solutie in situatia actuala .

Astept Răspunsuri de la voi sper sa nu fie nimic .....cei care ati fost la ea sau ati avut probleme va rog spuneti ca sa știm ce avem de facut.....sper sa ma înțeleagă si ea....

As vrea sa inteleg ce ai vrut sa spui prin ,,a sublinia ,, acele cuvinte??? Daca ai ceva de spus,dar numai adevăruri , nu minciuni ...spune....

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Salutare. Am reușit sa fac analizele si au iesit in regula,cand o sa am timp si o sa pot am sa pun o poza sa vadă toata lumea. E bine ca si fetele sa si faca periodic analize ca toata lumea sa fie super multumita.

Daca se poate ca ,,administratorul,, sa stearga toate postările mele despre acest subiect sau sa faca ce trebuie ca sa nu stricam imaginea fetelor. Deși timpii de incubatie pt BTS sunt diferiti ajungând si pana la 6 luni eu sper sa nu fi luat nimic .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Salut Robertdupa o perioada de timp , refa analizeleSI pe viitor evita fetitele / personajele controversate .Cheers .

Salut....mersi de sfat,dar ce ai vrut sa spui cu ,,sa evit Fetițele controversate,, .? Eu chiar am sa mai merg la ea....daca vrei sa zici ceva zi frate....nu va inteleg pe unii deloc...ori aveti ceva cu ea,ori daca știți ceva de rau de ea spuneti si fiti de ajutor...daca nu Lăsați-o sa trăiască si ea....multă bafta la toata lumea.

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare. Am reușit sa fac analizele si au iesit in regula,cand o sa am timp si o sa pot am sa pun o poza sa vadă toata lumea. E bine ca si fetele sa si faca periodic analize ca toata lumea sa fie super multumita.

Daca se poate ca ,,administratorul,, sa stearga toate postările mele despre acest subiect sau sa faca ce trebuie ca sa nu stricam imaginea fetelor. Deși timpii de incubatie pt BTS sunt diferiti ajungând si pana la 6 luni eu sper sa nu fi luat nimic .

Dl. Robert Idealistul   :)

 

[[ E bine ca si fetele sa si faca periodic analize ca toata lumea sa fie super multumita. ]]

 

cu siguranta , ele isi fac , zilnic ,  '' analizele '' ...   zilnic , mai ales seara isi analizeaza  ... incasarile  ( ele '' stiu numai adunarea { banilor } , scaderea { banilor } nu prea spre deloc ... '' )

 

si noi , suntem  vinovati pentru ca mergem la fete care nu ne demonstreaza ca isi fac analizele periodic ...

normal , ar fi ca , atunci cand ajungi la o '' fetita , prestatoare '' , prima cerinta ar trebui sa fie sa arate un buletin de analize pentru BTS uri , cu data cat mai recenta  ( si eu sunt idealist ... :)  )  .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...