Sari la conținut

Tatiana braila in vizita la Bacau - 0757226848


Tatiana

Postări Recomandate

  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Revin cu un anunt , saptamana viitoare de luni 03.nov pana sambata inclusiv 08. nov voi fi in vizita de lucru in orasul vostru. Va reamintesc serviciile si tarifele mele :

 

-30 min - oral(P/N) + normal(P) - 100 lei -1 fin
- o ora  - oral(P/N) + normal (P)- 150 lei - 2 fin
- 2 ore - 300 lei - max 3 fin
In tarifele de mai sus sunt incluse FK, CIM, COB, 69, masaj erotic sau de relaxare.

Ptr cei care doresc COF,annillingus(doar daca persoana este rasa), penetrari anale(eu sa penetrez barbatul anal), penetrari uretrale, uro(activ/pasiv) si alte fantezii in limita bunului simt tarifele sunt urmatoarele:

-30 min- 1 fin - 150 lei
-o ora- 2 fin - 200 lei
-2 ore- cate finalizari puteti - 350 lei

 

NU FAC ANAL si am rugamintea sa nu insistati ptr acest serviciu.

 

Voi da la dispozitie doar 5 min ptr persoanele care fac programari si la ora stabilita nu anunta ca anuleaza sau intarzie , dupa timpul mentionat. Persoana care nu a anuntat intarzierea sau anularea nu v-a mai beneficia de serviciile mele si voi prelua urmatoarea programare.

 

Nu vor beneficia de serviciile mele persoanele in stare de ebrietate. Ptr persoanele care au tendinte spre violente fizice sau verbale nu le recomand sa ma contacteze.

 

Locatia o voi da doar telefonic la stabilirea programarii

 

Programul de munca va fi zilnic intre orele 10-21 ultima programare, cu exceptie luni cand voi incepe mai tarziu programul in functie de cum preiau locatia.

 

Mai multe detalii si poze cu mine veti gasi pe blogul meu personal, aflat in semnatura mea.

 

Va multumesc ptr intelegere si va astept sa petrecem momente frumoase impreuna.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Stimati domni mi-am incheiat activitatea in orasul vostru. Multumesc domnilor care m-au vizitat si care au stiut cu adevarat ce inseamna sa se relaxeze. Cu siguranta ma voi mai reintoarce in orasul vostru. Exceptie a facut un domn care s-a dat drept mare patron si a venit de 2 ori iar a doua oara a motivat ca si-a pierdut geaca unde avea portofelul. Urat din partea lui ptr gestul facut. In rest nu am ce comenta, am cunoscut super domni care merita tot respectul meu.

Link spre comentariu
  • Oras:aiurea și hai-hui
  • Oras:aiurea și hai-hui

Servus dragilor !

Iata ca  la incheierea stagiunii curente a Tatianei, vin si eu cu o mica recenzie pentru ca zic eu trebuie spusa.

Asadar la finalul saptamanii ce tocmai a trecut ma prezint la locul unde se tinea reprezentatia cu o oarecare intarziere anuntata in prealabil , un apartament ok si curat , loc unde sunt intampinat de Tatiana, o femeie la 40 de ani, lucru pe care eu nu l-as  fi crezut daca nu-mi spunea ...as fi spus poate undeva intre 30-35  , in fine nu asta conteaza.

Ca si o scurta descriere a Tatianei ...o braileanca de 1.65, iute foc, subtirica, cu ceva burtica dar nu deranjant si mai ales cu o conditie fizica de admirat ( bravo ei sau mamei Natura , asta n-as putea   sa spun)

Sunt invitat in apartament si in mod evident incepem sa socializam putin in jurul unei "pipe a pacii"  , discutam diverse , atmosfera se relaxeaza si nu-i asa, incheiem aici actul I si  trecem la actul II , nu inainte de un dus revigorant.

Si uite ca incepe actul II , cu Tatiana in rol principal care ....ei dragilor , aici va las imaginatia libera sa umble ...dar pot spune ca Tatiana  nu are degeaba varsta pe care o are ... finalizarea fiind orala si uite ca s-a incheiat actul II, trecand la actul III ...dus, imbracat stat la taclale pret de-o tigara timp in care un alt nerabdator suna in disperare si intors dupa la realitate.

Prea mult nu o sa intind vorba si am sa trec la evaluare

Locatia 8 

Aspect Tatiana 8

Igiena 10

Oral 10

Normal  - nu pot da pentru ca oralul a fost mult prea bun sa zic nu mai vreau :laugh2

GFE 10

 

Cam asta a fost dragilor experienta cu Tatiana, si da, o recomand celor care  inteleg ca "femeile mature sunt precum vinurile vechi, trebuiesc savurate".

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Ea nu cred ca va veni. Fecare are drumul ei , eu ma reintorc cu aceeasi placere de fiecare data, de aceea am intrebat daca sunt dorita sa ma reintorc mai repede :)

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Ha ha ha mai facut sa rad cu topul, daca citesti toate paginile din topicul meu de pe braila ai sa observi ca, conform regulamentului trebuia sa fiu de mult in top dar inca nu sunt. Si tu zici sa ma ridice la top pe alt oras? Mi-a placut gluma, a fost buna. Oricum nu ma incalzeste un loc la top. Ptr mine important e ca toti cei care imi trec pragul sa fie multumiti de serviciile si atitudinea mea si sa plece si sa revina cu drag.

Daca vor fi cereri as vrea saptamana viitoare sa revin din nou la voi, dar asta doar in functie de cereri. Va pup dulce pe toti.

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Ha ha ha mai facut sa rad cu topul, daca citesti toate paginile din topicul meu de pe braila ai sa observi ca, conform regulamentului trebuia sa fiu de mult in top dar inca nu sunt. Si tu zici sa ma ridice la top pe alt oras? Mi-a placut gluma, a fost buna. Oricum nu ma incalzeste un loc la top. Ptr mine important e ca toti cei care imi trec pragul sa fie multumiti de serviciile si atitudinea mea si sa plece si sa revina cu drag.

Daca vor fi cereri as vrea saptamana viitoare sa revin din nou la voi, dar asta doar in functie de cereri. Va pup dulce pe toti.

 

Buna , Tatiana  :)

Poate colegul se referea la topul preferintelor barbatilor ...  :)

 

Succes si tine o tot asa  ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Ptr ca sunt cereri mai multe va anunt ca saptamana viitoare de luni 17.11 pana vineri 21.11 voi fi din nou in vizita in orasul vostru.

Va reamintesc serviciile si tarifele mele :

 

-30 min - oral(P/N) + normal(P) - 100 lei -1 fin

- o ora  - oral(P/N) + normal (P)- 150 lei - 2 fin

- 2 ore - 300 lei - max 3 fin

In tarifele de mai sus sunt incluse FK, CIM, COB, 69, masaj erotic sau de relaxare.

 

Ptr cei care doresc COF,annillingus(doar daca persoana este rasa), penetrari anale(eu sa penetrez barbatul anal), penetrari uretrale, uro(activ/pasiv) si alte fantezii in limita bunului simt tarifele sunt urmatoarele:

 

-30 min- 1 fin - 150 lei

-o ora- 2 fin - 200 lei

-2 ore- cate finalizari puteti - 350 lei

 

NU FAC ANAL si am rugamintea sa nu insistati ptr acest serviciu.

 

Voi da la dispozitie doar 5 min ptr persoanele care fac programari si la ora stabilita nu anunta ca anuleaza sau intarzie , dupa timpul mentionat. Persoana care nu a anuntat intarzierea sau anularea nu v-a mai beneficia de serviciile mele si voi prelua urmatoarea programare.

 

Nu vor beneficia de serviciile mele persoanele in stare de ebrietate. Ptr persoanele care au tendinte spre violente fizice sau verbale nu le recomand sa ma contacteze.

 

Locatia o voi da doar telefonic la stabilirea programarii

 

Programul de munca va fi zilnic intre orele 10-21 ultima programare, cu exceptie luni cand voi incepe mai tarziu programul in functie de cum preiau locatia.

 

Mai multe detalii si poze cu mine veti gasi pe blogul meu personal, aflat in semnatura mea.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Mi-am dat seama ce ai vrut sa spui, dar am realizat dupa. Cand voi ajunge in oras cu cea mai mare placere. Daram o rugaminte mare la tine, as prefera sa nu mai folosesti cuvantul"testez", cel putin nu ptr mine. Cei pe care ai primesc in ambianta mea, ai primesc sa ne relaxam impreuna cat mai frumos, nu sa ma testeze. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Cu scuzele de rigoare , revn cu un anunt. Datorita unei probleme personale de data aceasta nu voi reusi sa ajung in orasul vostru si drept urmare vizita mea va fi anulata. Multumesc ptr intelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu scuzele de rigoare , revn cu un anunt. Datorita unei probleme personale de data aceasta nu voi reusi sa ajung in orasul vostru si drept urmare vizita mea va fi anulata. Multumesc ptr intelegere.

 

:)  Scuzele sunt '' acceptate ''   ... :)

Te asteptam intr o posibila vizita cand vei putea tu ...  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Cu vremea asta e mai dificil cu deplasarea. Nu pot promite ca voi putea reveni pana cand va fi o vreme mai buna. De revenit voi reveni cu siguranta dar dupa anul nou..

 

Sarbatori fericite tuturor si un an nou cu cat mai multe impliniri.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu vremea asta e mai dificil cu deplasarea. Nu pot promite ca voi putea reveni pana cand va fi o vreme mai buna. De revenit voi reveni cu siguranta dar dupa anul nou..

 

Sarbatori fericite tuturor si un an nou cu cat mai multe impliniri.

:) 

 

Sarbatori fericite si tie  si un An Nou cu cat mai multe impliniri.

 

Te asteptam ...   :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...