Sari la conținut

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/hai-intre-doua-nebunatice-care-stiu-ce-vor/7b0d6d7e7a606257.html


Postări Recomandate


  • Oras:resita
  • Oras:resita

iti place ce vezi?suna-ma si ai posibilitatea sa intri intre doua nebunatice dulci rafinate care iti pot indeplini orice fantezie cu finalizare unde iti doresti...hai intre o blonda si o bruneta....0733545459                                                                                                                                                                                                                                                                                               Salut....azi nu am avut ce face si am sunat la nr asta...este real anuntul si ma facut sa ajung la ele...sunt super ok tipele aman2 arata super bine...au un fund beton,una are pieptul mai mic dar foarte tare nu stiu cum de a reusit sa se mentina asa, iar bruneta il are un pic mai mare....au inceput sa se frece de bine apoi am vazut un show intre ele care ma dat pe spate aveam o priveliste asa frumoasa....in timp ce ele se lingeau eu o bagam cand la una cand la alta in pz...asa a fost primul numar...apoi mi-a facut un masaj de relaxare si am inceput iara o sugea super bine si blonda si bruneta...               In principiu este super ok intre ele....daca vreti sa aveti o experienta de neuitat suna-ti si faceti o iesire ca merita....hai sa nu va mai plictisesc sa dau notele.            

 

 

 

 

 

                              Locatie 6|7( nu are baie dar te ajuta cu servetele)

                          Oral(9 din 10)

                          Normal(10 au un fund si se misca bine de tot)

                          Aspect fizic(9 blonda are un corp beton si un piept ff tare, 8 bruneta la fata nu este foarte draguta dar are si ea un corp cat de cat frumos)

                         Pret 350 lei cu aman2( se merita)

 

 

                               SPOR!!!! eu unul merg cu siguranta de doua ori pe saptamana

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...