Sari la conținut

Dasha rusoaica reala noua in bucuresti


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic sa pui o oferta de nerefuzat, 2 ore cu 599,99 ...sa vezi inghesuiala atunci. Recenziile vor curge, telefonul o sa se topeasca de la atatea apeluri, managerul fericit si tu la fel. Mai ieftin de atat nu ai cum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare !

 

Am fost eu la aceasta dominsoara acum aproximativ 2 saptamani cand erau si alte preturi si alt nume si am numar de telefon.

Locatia este la nerva traian in blocul cu Maroon cafe (sper sa nu fi gresit denumirea) etaj superior colega cu Alina care are anunt ca sta la marasesti si practica 400 ron/h total NEPROTEJAT.

Locatia destul de ok cu portar la parter nu m-a intrebat nimic deci a fost ok. Odata ajuns la usa mi-a deschis alina care m-a si indrumat in sufragerie care urma sa fie si camera de actiune. A trebuit sa o astept aproximativ 20 de min pe rusoaica (are putin accent) pt ca era cu un client care tocmai isi prelungise sederea, oricum mi-a tinut Alina companie. Alina este destul de inalta sa zic 1,75 fara tocuri dar multe kg in plus. De asteptat si sanii foarte mari. Dupa cateva discutii a aparut si rusoaica pe care o asteptam cu mare interes.

Dasha cum isi zice acum e mai grasa decat a aparut in primele poze pe care le vazusem eu dar din lipsa de alte optiuni am apelat la ea.

Am fost trimis la dus prosop curat fara papuci geluri destule majoritatea pe final de cariera.

A inceput actiunea in sufragerie eu in picioare ea in genunchi oral destul de bine executat fara prea mari atentii la zonele adiacente incercari de DT. M-am asezat pe canapea ea intre picioarele mele a continuat cu oralul. Dupa 2 min a pus prezervativul si voia sa incepem normal dar eu nu prea voiam mai ales dupa ce a dat jos textila..... va imaginati voi. AM rugat-o sa continue cu oralul si sa finalizez la ea in gura. Zis si facut cand a vazut ca vrea doar o finalizare rapida asta a si facut... prin magie ajutata si de mana am finalizat glorios la ea in gura scuipat in servetel mi-a dat un servetel umed sa ma sterg si cam atat....total dezamagit.

 

Note :

Locatie 8

curatenie : 8

Fizic : 5 (nu ar arata rau daca ar mai slabi)

Oral : 6

Fk : NA

Normal : NA

Anal : NA

Halat : 100 ron / fin

 

Halatul era 150 ron / h si 100 ron / fin vad ca intre timp s-au schimbat lucrurile

Recomandare.... la preturile noi in nici un caz iar la cele vechi in caz ca nu ai ce sa faci cu timpul si banii tai ( cum nu am avut ce sa fac eu )

 

 

Va urez SUCCESURI MULTIPLE !!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Hanoi
  • Oras:Hanoi

Eee Dasha...poze noi dar in care parca avem si o fata noua! Asa mult te-ai schimbat? :wink2

Zi-ne ca si preturile sunt actualizate, ca sa devina interesanta propunerea; daca sunt tot alea initiale, mai bine nu te oboseai cu sesiunea foto.

Link spre comentariu
  • Oras:Hanoi
  • Oras:Hanoi

Eee Dasha...poze noi dar in care parca avem si o fata noua! Asa mult te-ai schimbat? :wink2

Zi-ne ca si preturile sunt actualizate, ca sa devina interesanta propunerea; daca sunt tot alea initiale, mai bine nu te oboseai cu sesiunea foto.

Na! ca se pare ca acum Dasha este si Andreea :laugh2 . Si halatul este la 150 ora conf. colegului Teres, adica un pret mai aproape de realitatea pietei. Nu faci putina lumina si pentru noi, caprioaro? Ca sa nu venim sa "colaboram" cu Andreea si sa platim preturi de Dasha!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

bruneta, 22 ani, 1.66 m, 57 kg, sani nr. 2, ofer companie intima (oral, normal, masaj, fantezii) domnilor generosi intr-un loc discret, curat, foto reale, Nerva Traian,100 lei/fin sau 150 lei/ora. 0729 602 902

 

 

Dasha s-a retras ............ acum se numeste Andreea  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Da...mi.a lasat contul...care e problema?...ei nu.i mai foloseste

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa lămurim putin lucrurile ... Eu am fost la dasha acum ceva timp, am facut si o recenzie.

Se pare ca într-adevăr Andreea i-a luat contul( moștenit) dashei.

Din ce vad in poze nu au cum sa fie una si aceeași persoana dasha fiind roșcata si mai corpolenta ( are niște sâni Uriași in comparație cu cei ai Andreei)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...