Sari la conținut

Alexandra Decebal Siliconata 0735033059


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut, camarazi. Saptamana trecuta am vizitat-o si eu pe Alexandra. Dupa ce m-am uitat putin pe forum am sunat-o la numarul de telefon din titlu. Mi-a raspuns rapid si am hotarat sa ne vedem pe la 18:30. Zis si facut. Am sunat cu jumatate de ora inainte si m-am prezentat in locatia de pe Emil Botta. E destul de greu cu parcarile pe acolo pentru ca sunt majoritatea platite, dar am gasit un loc mic destul de repede si am parcat acolo.

 

La usa a raspuns Alexandra care este o fata destul de inalta, cu par blond (sau saten), skinny si cu silicoane. Ce sa mai, este cea din poze. Am stat cateva minute de vorba, i-am dat banii la cererea ei si am mers la baie pentru igienizare.

 

Apartamentul este curatel si din cate am inteles mai are o colega. Baia este curata si la fel si prosopul pe care la-m primit. Dupa ce-am terminat dusul, a mers si ea ceea ce este un plus din punctul meu de vedere.

 

Reveniti in camera de actiunea am inceput cu sarutari pe tot corpul, dupa care am trecut la un cunnilingus. Nu stiu care a fost treaba dar mie mi s-a parut ca nu prea are placere. Am incercat sa-i bag si un degetel in pasa si m-a atentionat ca nu e voie. Atunci am lasat-o sa treaca ea la oral, care pot spune ca este de nota 10. I-am propus sa punem prezervativul si am trecut deasupra. Aici are ceva prezenta scenica; te zgarie usor pe fund, pe spate, geme; dar tot nu m-a convins ca-i face placere. Eh atunci n-a ramas decat sa-mi dau eu drumul in prezervativ. Ne-am sters cu servetele si ne-am pus pe vorba. Am ras, am glumit, am vorbit despre forum si am venit cu ideea sa trecem la numarul 2.

 

De aceasta data a inceput cu acelasi oral bine executat si am pus-o putin sa munceasca deasupra, dupa ce a pus prezervativul. Se misca destul de bine cand vine vorba sa fie deasupra, dar din pacate ala mic incepea sa dea semne ca ar vrea sa doarma. Atunci am luat initiativa si am trecut la pozitia capra. Eh aici s-a mai schimbat treaba, dar am vrut sa o intorc pentru a ma bucura de sanii mari. Iarasi am avut o atentionare ca n-am voie sa-i strang sanii. Nici nu mi-am batut capul sa iau lamuriri si pur si simplu m-am conformat. Am avut si de-a de-a doua ejaculare in scurt timp.

 

Dupa igienizarea cu servetele ne-am luat ramas bun si am plecat spre casa.

 

Alexandra este o fata de treaba, cu care poti vorbi deschis, dar care n-o sa se exteriorizeze prea mult. Oricum eu o recomand si cred ca o sa mai merg la ea.

 

Sanatate multa.

 

Locatie: 9 (usor de ajuns, dar mai greu cu parcarile, apartament si baie curate)

Igiena: 9 (nu am simtit niciun miros suspect)

Aspect: 9 (ceva perisor pe picioare)

Oral: 10

Normal: 9

Cadou: 150/h/2 numere

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:BVV
  • Oras:BVV

Salutari!

Am fost si eu la Alexandra astazi si tin sa mentionez ca a fost o decizie foarte inspirata. Nefiind genul care sa fac programari pe termen lung,

am prins-o la telefon in drum spre locatie, iar peste 30 de minute deja faceam cunostinta. Zona este cea mentionata, Emil Botta, indicatiile

foarte precise, am gasit imediat tinta.

Alexandra este o super fata, evident, pozele sunt reale, pot spune ca am gasit ceea ce imi imaginam/doream. M-am facut comod si am fost

servit si cu o cafea.

Dupa ceva discutii de acomodare am fost condus in camera de lucru.

Mi-a facut un oral super, iar dupa ceva lupte intense cu domnul meu, am reusit sa si termin. Totul a fost presarat cu gfe(si tot ce deriva de aici)-

nu mai intru in detalii.

Baia e in regula, tot ce trebuie, apa calda instant, prosop curat.

 

Ca si note:

Locatia: 9 - central, chiar usor de ajuns.

Igiena: 10 clar 

Aspect 9.5 - e pe gustul meu

Oral - 9 foarte ok, cu tot ce trebuie (mie mi-a placut, acum...experienta destul de redusa nu prea imi permite comparatii complexe :)) )

Normal - next time

GFE - 9 (asta este capitolul care pe mine ma intereseaza in mod special) - cu siguranta data viitoare va fi spre nota maxima, acum a fost doar prima data.

 

O experienta extrem de placuta, pe care as repeta-o zilnic  :crazylove  De mult nu m-am mai simtit atat de bine (cred ca de la unica vizita in compania Amaliei).

Tarifare 100 fin / 150 ora. Mai are si o colega dar nu am vazut-o.

De recomandat clar, eu revin cu prima ocazie.

Merci Alexa!  :kiss3  , pe curand baietii!

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat-o pe Alexandra, o vizita mai scurta de data asta, dar mai placuta :) Nu stiu ce sa va mai povestesc asa ca o sa dau direct notele


 


Note:


 


Alexandra: 8.7 - imi placea mai mult cu parul drept. Parul lung si drept e preferatul meu :D


Igiena: 10


Oral: 8.5


Normal: de data asta nu punctez, m-am excitat foarte tare si am terminat imediat


GFE: 10+


 


Halat: 100 lei / fin


 


Recomand!


  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Salutare,

Reintors la Alexandra după ceva timp observ ca este aceeași persoana de la prima întâlnire ceea ce nu a putut decât sa ma bucure.

 

Stat nitel de vorba, intrat la dus împreună și purces în camera de acțiune :-)

Oral executat binișor cu tente de DP unde m-am abținut sa nu termin, pus caciulita si trecut la doggy style :P

Pompat bine în ea, timp în care ea gemea destul de frumos și tind sa cred ca și genuine, fapt care m-a dus la o explozie placuta :P

 

Intrat la dus, imbracat, fumat o tigara la un pahar de suc și de vorba și plecat.

 

O sa mai revin și a 3-a oara.

Notele :

Oral :9(iarăși bine executat)

Normal :9

Anal:nu face, dar mi-aș dori sa facă într-o zi

Gfe:9 (ai ce vorbi cu ea și o simți ca o prietena bună)

 

Halat :100/final deoarece ma grăbeam nu am stat la o ora.

 

Cu stima,

 

Apo

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Prima postare in  2 ani si aia gresita :) sau prea directa :)

 

 

Ana faci?

 

 

Esti tu sigur ca stie sa faca ceea ce ii ceri :) Dupa cum scrie .....  :)

 

Si tu de unde o cunosti pe Ana :) Si ce anume face sau nu face aceasta Ana :)

 

 

 

 

Citeste inainte de a pune o intrebare. NU face.  :slap2 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am punctat si eu zilele astea.Fata draguta,cam la 1,73,subtirica,craci lungi si frumosi,sani mari la care inca se mai observa cicatricile de la implanturi.

Locatia stiuta,impartita cu Iulia.E tarziu si nu am sa descriu in amanunt actiunea,ca sunt obosit.Face un oral bun,cu CIM iar la normal se implica destul de mult,geme,da contre,nu face figuri la pozitii.E o fata comunicativa,vesela,stie sa se faca placuta si are un corp frumos.

Note

Locatie-8

Fata-8

Igiena-10

Oral-8+

Normal-8

GFE-9

Halat-150/h,eu zic ca bine investiti.

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare

 

Am fost si eu la Alexandra, sunat, programat repede. Am ajuns in zona, m-a ghidat spre locatie, usor de ajuns. Mi-a deschis Alexandra, arata bine, mie mi-a placut, carne tare, silicoane misto. Am vorbit putin, e deschisa, prietenoasa. I-am lasat 100 lei pentru o finalizare, mi-a dat un prosop si am mers la dus.

Am revenit in camera, am inceput sa ne mangaiem, apoi a trecut la oral neprotejat bun, atentie la zonele adiacente. Am pus prezervativul si am trecut la normal in diverse pozitii pana am finalizat. Am mers la dus si am plecat.

 

Note:

 

Locatie- 9 ( are de toate, prosop curat, geluri de dus, papuci)

Fata - 9,5 ( mie mi-a placut, silicoane, carne tare, igiena impecabila)

Oral - 9 ( bun, atentie la zonele adiacente)

Normal - 9 ( schimbat mai multe pozitii, ea deasupra, misiinar, capra)

GFE - 9

Halat - 100 ron/ fin

 

Recomand, de revenit.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Eh acum cred ca fata a strâns destule recenzii pozitive ca sa ajungă la Top.

Repet doar pentru ea acum: Sa iti menții serviciile fata de noi și alte persoane ca și pana acum și sa nu ti se urce la cap fiindca asa cum te urcam putem sa te și coborâm de acolo ;)

 

Felicitari Alexandra :-*

 

Te pup

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai sa ne traiti!

 

N-am mai scris nimic de ceva vreme buna vad. Lipsa de timp si mai ales plictiseala. Ma cam plictisisem de scris. Incep sa imi dau seama ca e interesant sa stai pe forum uneori, dar la un moment dat ti se mai ia. Momentan mi-a trecut,nu stiu pentru cata vreme.

Partea neschimbata e ca la fete am continuat sa merg si in luna (si ceva) trecuta de la ultima vizita pe aici. Nici nu stiam cu ce sa incep, ca ar fi cam multe recenzii de scris (vreo 10 noutati, fara a socoti niste reveniri despre care nu mai scriu nimic ca si asa ajunge), asa ca am luat la rand lista de la testate si prima care mi-a sarit in ochi a fost Alexandra, titulara topicului. Sincer pe unele nu le gasesc momentan pe forum, dar cand le voi gasi voi scrie.

 

Sa revin la Alexandra, a voastra, a noastra, a cui ii da un telefon si se oboseste sa mearga pana acolo, adica pe langa Zeppter.

Obisnuitele preliminarii, telefon, voce placuta, intalnire stabilita.

M-a primit imbracata cu un fel de body negru in care se ghiceau sanii mari si rotunzi si da, siloconati. Dar frumosi. Figura placuta care mi-a atins coarda amintirilor. Am avut un feeling ca mai fusesm la ea in urma cu cativa ani, 3-4, insa am trecut peste. Am zis: sa vedem! Si am vazut altceva!

Dar sa nu anticipez. M-a introdus in dormitor, am primit prosop curat si un pahar cu apa la cererea mea (ea imi oferise suc) si dupa dusurile de rigoare, eu primul,ea dupa, am revenit in dormitor.

Alexandra arata foarte bine, mai ales pentru iubitorii de fete slim cu sani mari. Figura placuta, talie, picioare lungi, sani mari frumosi cu sfarcuri erectibile, glezna subtire. Prietenoasa si calda. Ne-am intins pe pat si ne-am luat la mangaiat. Totusi in cap imi staruia o anumita amintire, nici macar nu eram inca sigur daca este despre ea, insa ..............

Mi-am zis, hai sa fiu un amant de o ora (40 de min sau cate vor fi). Am mangaiat-o, am avut grija sa fiu tandru cu sanii ei ca deh, uneori silicoanele au si inconveniente, trebuie tratate mai finut. Eram excitat inainte sa ajung la pasarica. Frumoasa, curata si foarte sensibila. Dupa ce i-am dat ceva tarcoale m-am infruptat si din ea. La un moment dat poate chiar prea pofticios, ca am auzit rugamintea ei: mai usor te rog! Asta mi-a placut! Insemna ca e acolo si vrea sa se bucure de placerea care ii poate fi oferita. Si m-am pliat pe miscarile ei si pe tresaririle ei. Si dupa cateva minute m-a rasplatit cu un orgasm de toata frumusetea :)

M-am ridicat, mi-am pus un prezervativ si am trecut la treburi mai serioase. M-am simtit excelent, mi-a fost chiar destul de greu sa nu imi dau drumul in primele 5-10 minute. Mai ales ca la un moment dat a inceput sa imi alinte "ousoarele" cu una dintre maini. Asta a fost si veriga care mi-a confirmat amintirile, a inchis cercul. Insa ce diferenta fata de acum cativa ani! Ma saruta pe gat, ma mangaia, superb. Sexul a fost o incantare, pasarica uda, stramta dar doritoare, Am avut un orgasm lung si buuun!

 

Prezent si amintiri

Dupa ce am fost absolut sigur ca memoria nu ma inseala, satisfactia a fost poate si mai mare. De ce? Pentru ca experienta anterioara (3-4 ani in urma) fusese una nu foarte reusita. Sa ma explic: Alexandra, pe atunci nu mai stiu ce nume de scena avea, era o femeie frumoasa ca si acum, insa probabil tocmai isi facuse de curand operatia de siliconare. Foarte reusita dealtfel! O prezenta foarte sexy, insa rece. Si un pic grabita. Mangaierea "ousoarelor" pe atunci era strict pragmatica, pentru o mai rapida descarcare a clientului. Imi aduc aminte chiar ca la un moment dat se cam plictisise si m-a intrebat daca nu termin ca ... ceva. Am plecat atunci cu impresia ca am fost la o femeie frumoasa dar care "o face" doar pentru bani. Nici o implicare. Se intampla uneori ca o investitie sa isi ceara repede amortizarea (ma refer la silicoane), posibil asta sa fi fost explicatia atitudinii de atunci, sau pur si simplu sa o fi prins eu intr-o pasa proasta, ca se intampla de multe ori.

 

Pe cand acum, Alexandra de mai deunazi nu avea nici o legatura cu aceea femeie. Implicata, tandra, placuta si fara graba. Am si acum in cap amintirea pasaricii ei ude, curate si sensibile.

Am ramas lat in pat cu ea in brate. Am intrebat-o daca putem fuma o tigara. A zis da fara ezitare. Ne-am mutat in camera cealalta, cu colega ei Iulia, o alta prezenta placuta. Imi pare ca undeva, candva am mai vazut-o., dar nu-s sigur.

Am fumat, am vorbit, ne-am simtit confortabil. Am plecat cu regretul ca nu puteam sa mai stau o ora (my fault).

BRAVO Alexandra!

 

Notele mele:

Locatia: 9 (apartament 2 camere, curat peste tot, baie ok, prosop curat, etc)

Fata: 9 - 9,5 (draguta, slim, picioare frumoase, sani mari frumosi)

Oral: doar eu, data viitoare si ea :)

Normal: 9,5

GFE: 9,5 - 10

150 lei/h

 

Daca asta nu e o imtamplare (si promit sa revin) e clar de TOP

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...