Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu cred ca fata e destul de implinita. Si mai cred ca o sa-si tina promisiunea facuta recent si ca am s-o mai vad, mai curand sau mai tarziu, fara recenzii evident.

In alta ordine de idei, multumesc KARLA pentru cuvintele frumoase si o sa te sun maine, sau iti dau un SMS. Mai vreau un dus impreuna :)

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Am impresia ca nu mai stiti de gluma dupa alegerile astea  , vin sarbatorile  au  astia de vanzare si simtul umorului :)

 

Eu cred ca fata e destul de implinita. Si mai cred ca o sa-si tina promisiunea facuta recent si ca am s-o mai vad, mai curand sau mai tarziu, fara recenzii evident.

In alta ordine de idei, multumesc KARLA pentru cuvintele frumoase si o sa te sun maine, sau iti dau un SMS. Mai vreau un dus impreuna :)

Link spre comentariu

Corect rockere! Mea culpa! Am dat dovada de lipsa totala azi. promit sa merg maine in Obor sa-mi iau o provizie noua, ca asta veche e expirata total.

Nu ca m-ar fi pasionat prea tare alegerile, dar uneori dau pur si simplu dovada de lipsa totala in domeniu. Ia-o si tu ca pe o carenta genetica :)

Si mai recunosc ca uneori ma ia valul "mandriei" stupide. Mi-ar placea sa te cunosc odata, cine stie? Am avea cate ceva de impartasit :)

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Cu siguranta ar trebui sa ne intalnim :) Si eu sunt convins ca am avea multe de povestit si de impartasit :)

 

Corect rockere! Mea culpa! Am dat dovada de lipsa totala azi. promit sa merg maine in Obor sa-mi iau o provizie noua, ca asta veche e expirata total.

Nu ca m-ar fi pasionat prea tare alegerile, dar uneori dau pur si simplu dovada de lipsa totala in domeniu. Ia-o si tu ca pe o carenta genetica :)

Si mai recunosc ca uneori ma ia valul "mandriei" stupide. Mi-ar placea sa te cunosc odata, cine stie? Am avea cate ceva de impartasit :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca știu ca sunt destui care i-au dus dorul, va fac un favor. Se pare ca a revenit Karla, am găsit topicul ei pe forumul vecin. Căutați cu nr 0728356334 și veți vedea despre ce e vorba. 

Momentan sunt plecat din tara, dar când revin o sun și îmi programez o vizita sa vad dacă încă mai este la nivelul pe care îl știam și apreciam.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...