Sari la conținut

Gang bang 50 ron?


bdsmihai

Postări Recomandate

Salut baieti am gasit urmatorul anunt pe sit`ul bistritaservicii :

 

"ma numesc Karina am 21 de ani si caut baieti pt placeri intime . adica as dori ffoarte mult sa fiu fututa de 8 barbati . care sunt sinceri si seriosi .. pt cheltuielile mele vreau 50 de lei de la fiecare.. vreau sa fiu spermata peste tott. dar tot odata trebuie sa aveti si locatie pt ca eu nu am.. va rog sa ma sunati cand sunteti cel putin 5 si aveti locatie.."

 

Facem o gasca de 5 si o chemam? Eu am locatie in weekend daca vreti

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

http://www.ziarmm.ro/anunturi/masaj_71743.html

 

 
  Adaugat in: Matrimoniale, Doamne Domnisoare   Cod anunt: 71743   Locatie: Bistrita Nasaud   Pret: 80 RON   Telefon: 0755768509   Data anunt: Marti , 19 August 2014   -     Descriere anunt:  
buna ofer masaj erotic la domiciliul tau sau la hotel

 

 

Descriere anunt:  
bruneta frumoasa si foarte atragatoare ofer masaj erotic domnilor generosi. 0755768509
Link spre comentariu

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Salut baieti am gasit urmatorul anunt pe sit`ul bistritaservicii :

 

"ma numesc Karina am 21 de ani si caut baieti pt placeri intime . adica as dori ffoarte mult sa fiu fututa de 8 barbati . care sunt sinceri si seriosi .. pt cheltuielile mele vreau 50 de lei de la fiecare.. vreau sa fiu spermata peste tott. dar tot odata trebuie sa aveti si locatie pt ca eu nu am.. va rog sa ma sunati cand sunteti cel putin 5 si aveti locatie.."

 

Facem o gasca de 5 si o chemam? Eu am locatie in weekend daca vreti

 

ma bag si eu

sa nu fie  capcana ,  aveti grija , cereti telefon  numar  si  sa o intalneasca unu  si apoi sa vina  si  aialalti sa o vada

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...