Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Tu nu poti dormi de mine ? Ai o fustrare vis-a-vis de mine : )))) . Te inteleg , multi o au .

Nu am nici o frustrare legata de tine...ar insemna sa ma cobor la nivelul tau de zdreanta...ceea ce nu e cazul. Doar tu sti care e rolul tau....sa sugi..si atat.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu am nici o frustrare legata de tine...ar insemna sa ma cobor la nivelul tau de zdreanta...ceea ce nu e cazul. Doar tu sti care e rolul tau....sa sugi..si atat.

Banuiesc .

Nu sunt eu responsabila pentru neputintele si lacunele tale .

Sincer nu stiu daca vei ajunge la nivelul meu de ,, zdreanta ,, Domnule .

Bine zis doar un rol ;) .

La tine creierul si educatia sunt echivalente cu ZERO.

De aceea esti atat de deprimat .

Sa stii ca dragostea si bunatatea ii vindeca pe oameni .

Iar rautatea ii deprima .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Banuiesc .

Nu sunt eu responsabila pentru neputintele si lacunele tale .

Sincer nu stiu daca vei ajunge la nivelul meu de ,, zdreanta ,, Domnule .

Bine zis doar un rol ;) .

La tine creierul si educatia sunt echivalente cu ZERO.

De aceea esti atat de deprimat .

Sa stii ca dragostea si bunatatea ii vindeca pe oameni .

Iar rautatea ii deprima .

 

 

Asa se intampla cand pui o curva la punct. Iti da lectii de moralitate, de creier, de educatie, bun simt etc. Draga ai uitat cu ce te ocupi??? Stim cu toti nivelul tau....nu nai da din coada.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Asa se intampla cand pui o curva la punct. Iti da lectii de moralitate, de creier, de educatie, bun simt etc. Draga ai uitat cu ce te ocupi??? Stim cu toti nivelul tau....nu nai da din coada.

Hai bă, mai taci in pula mea o dată. E curvă, și? Dacă ți-e ciudă pe câți bani face, apucă-te și tu, puneți anunț și spune că o iei in cur pe 100 de euro sau apuca-te și tu și lucrează ceva, și așa tot postezi aiurea pe forum.

 

Ai pus-o tu la punct... sigur, sunt convins că i-ai stricat ziua

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

...chiar nu inteleg nici eu ce draq il tot fute grija pe individul asta MSION ce face antonia, sau raluca, sau oricare ar fi ele...daca vrei sa mergi la ele, mergi, daca nu , NU, si iti vezi de treaba ta...simplu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Banuiesc .

Nu sunt eu responsabila pentru neputintele si lacunele tale .

Sincer nu stiu daca vei ajunge la nivelul meu de ,, zdreanta ,, Domnule .

Bine zis doar un rol ;) .

La tine creierul si educatia sunt echivalente cu ZERO.

De aceea esti atat de deprimat .

Sa stii ca dragostea si bunatatea ii vindeca pe oameni .

Iar rautatea ii deprima .

 

Neputinta? Lacune? Vezi sa nu-ti irosesti tot vocabularul intr-o singura propozitie!

Link spre comentariu
  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Neputinta? Lacune? Vezi sa nu-ti irosesti tot vocabularul intr-o singura propozitie!

Nu cred ca si-a dat seama.....ea vb de dragoste si bunatate...dar in cele de mai sus este exact invers, cu tonul si limbajul aferent. Nici asta nu vede. Cel mai simplu este sa strigi ca se leaga cineva de tine degeaba. Asta e deja ipocrizie....dar unde nu e.....

Link spre comentariu
  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Hai bă, mai taci in pula mea o dată. E curvă, și? Dacă ți-e ciudă pe câți bani face, apucă-te și tu, puneți anunț și spune că o iei in cur pe 100 de euro sau apuca-te și tu și lucrează ceva, și așa tot postezi aiurea pe forum.

Ai pus-o tu la punct... sigur, sunt convins că i-ai stricat ziua

 

Mare atentie cu vorbele. Eu nu te-am jignit si nu iti permit sa vb asa. Nu ma cunosti, nu sti ce lucrez, nu am baut amandoi. ...asa ca taci din gura. E un forum liber. Nu iti dau tie explicatii. Cred ca am fost destul de elegant pentru tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Chiar eram curios cati ii iau apararea.....m-am convins. Fara cuvinte.

"Fără cuvinte"... am răspuns doua persoane, iar eu nici măcar nu i-am luat apărarea, doar mi-am spus părerea in legatură cu criticile tale continue și absurde. Dacă două persoane la tine inseama "fără cuvinte"... nici n-am ce să zic aici

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Mare atentie cu vorbele. Eu nu te-am jignit si nu iti permit sa vb asa. Nu ma cunosti, nu sti ce lucrez, nu am baut amandoi. ...asa ca taci din gura. E un forum liber. Nu iti dau tie explicatii. Cred ca am fost destul de elegant pentru tine.

Aha, dar din ce văd, tu ai voie să jignești pe alții

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Comportament tipic al barbatului roman. Eu nu inteleg atitudinea unora, si cateodata chiar imi iau din timpul pretios si stau si incerc sa inteleg. Adica, imi fac cont pe un forum de genul asta ( stii de la inceput ca e forum unde se cumpara / vinde sex ). Apoi o faci pe una si pe alta curva, zdreanta, etc, adica jignesti gratuit, sunt cuvinte urate pentru orice femeie, chiar daca se vinde pe bani. Apoi, cand iti spune unu' barbateste sa te duci in pula lui, se umfla orezu' in tine ca te-a jignit.

 

Mi se pare de-a dreptu' dezgustator sa injuri si sa vorbesti in halu' asta cu si despre o femeie, chiar si despre una care se vinde pe bani. Probabil msion o injura si pe ma-sa sau pe nevasta-sa. Trezeste-te dracului la realitate si fii barbat in adevaratul sens al cuvantului nu copil.

 

Si ca o paranteza, cei mai tari sunt aia care vaneaza greselile gramaticale pe un forum cu si despre sex. Aia sunt de-a dreptul mondiali. Am strecurat una ( sau poate doua ? ) greseli, sunt curios cine le va scoate in evidenta :)

 

Hai noroc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Neputinta? Lacune? Vezi sa nu-ti irosesti tot vocabularul intr-o singura propozitie!

Te bagi ca musca-n ... cãcat .

Dar , na ,,toti,, astea din spatele unui cont de pe forum vrem sa fim cineva : ))) .

Care mai de care sa iasa in evidenta . Ma intreb in evindenta...cu-i ?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu cred ca si-a dat seama.....ea vb de dragoste si bunatate...dar in cele de mai sus este exact invers, cu tonul si limbajul aferent. Nici asta nu vede. Cel mai simplu este sa strigi ca se leaga cineva de tine degeaba. Asta e deja ipocrizie....dar unde nu e.....

Tu esti un fel de Albert : ))) ai al 9-lea simt ca si pisica . Ma intreb ... Vezi ? Sau auzi TONUL intr-o propozitie ?

Vorbea ipocritul despre ipocrizie .

Hotul striga HOTUL .

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Mare atentie cu vorbele. Eu nu te-am jignit si nu iti permit sa vb asa. Nu ma cunosti, nu sti ce lucrez, nu am baut amandoi. ...asa ca taci din gura. E un forum liber. Nu iti dau tie explicatii. Cred ca am fost destul de elegant pentru tine.

Mai taie din ele dã-le dracu mã geniu gentil si educat .

Cã nici noi doi n'am baut impreunã ... ca sã fiu la nivelul tãu obscen , nici n'am supt aceiasi pl : )))) .

Scuza-ma .... of la naiba , cum era ?

Ton si limbaj aferent .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...