Sari la conținut

casting : caut sponsor!!


randunica

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Eu nu o vreau pe Rândunică de amantă că e hrăpăreață dar mă întreb oare dacă ea m-ar vrea de sponsor.

 

O să o țin pe bere și poezie. Îi fac chifteluțe și-i zic povestiri și bancuri.

Pe Andreuța o legăm de pat să nu i le mănânce. Pe Inna o închidem în balcon să agățe bărbați pe stradă. Pe motan îl învățăm să presteze cunnilingus la prințesă, ca să mă scutească pe mine. Aș avea o concurență prea mare aici cu lingăii. Motanul n-are.

 

După ce terminăm chifteluțele o dezlegăm pe Andreuța și jucăm o sârbă toți trei. Duminica chemăm lăutarii. Eu fac cumpărături, tu conduci mașina ca eu să pot bea.

 

O dată pe lună îl plătesc pe Xoxo să le facă pe fete fericite. Dar dacă plătim pe xoxo, dăm afară menajera. Îi găsim Innei un 'gudurache submisiv' și face ăla gratis. Vineri mergem în club să ne destrăbălăm, ne fac bărbații cinste, noi profităm. Sâmbătă mergem la mall, o dată pe săptămână îți iau o țoală. De luni până joi bem, ne uităm la seriale, suntem fericiți. Miercurea se lasă cu amor. Marți fac mujdei.

 

Când vine bărbatu-to din delegații îi zici că sunt o rudă iar eu îi zic că ai fost fată de casă și te gândești toată ziua la el. Le dăm o acadea la alea mici să nu ne pâre. Le fac cartofi prăjiți cu ou și cașcaval.

 

Îți dai seama ce familie frumoasă am fi, toți? Toți cinci? :) ce viață... Ce deosebit.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu nu o vreau pe Rândunică de amantă că e hrăpăreață dar mă întreb oare dacă ea m-ar vrea de sponsor.

 

O să o țin pe bere și poezie. Îi fac chifteluțe și-i zic povestiri și bancuri.

Pe Andreuța o legăm de pat să nu i le mănânce. Pe Inna o închidem în balcon să agățe bărbați pe stradă. Pe motan îl învățăm să presteze cunnilingus la prințesă, ca să mă scutească pe mine. Aș avea o concurență prea mare aici cu lingăii. Motanul n-are.

 

După ce terminăm chifteluțele o dezlegăm pe Andreuța și jucăm o sârbă toți trei. Duminica chemăm lăutarii. Eu fac cumpărături, tu conduci mașina ca eu să pot bea.

 

O dată pe lună îl plătesc pe Xoxo să le facă pe fete fericite. Dar dacă plătim pe xoxo, dăm afară menajera. Îi găsim Innei un 'gudurache submisiv' și face ăla gratis. Vineri mergem în club să ne destrăbălăm, ne fac bărbații cinste, noi profităm. Sâmbătă mergem la mall, o dată pe săptămână îți iau o țoală. De luni până joi bem, ne uităm la seriale, suntem fericiți. Miercurea se lasă cu amor. Marți fac mujdei.

 

Când vine bărbatu-to din delegații îi zici că sunt o rudă iar eu îi zic că ai fost fată de casă și te gândești toată ziua la el. Le dăm o acadea la alea mici să nu ne pâre. Le fac cartofi prăjiți cu ou și cașcaval.

 

Îți dai seama ce familie frumoasă am fi, toți? Toți cinci? :) ce viață... Ce deosebit.

amantul ideal

exact!

si fara bani te-as tine deoparte, ai simtul umorului incredibil de dezvoltat.

mult mai interesant decat banii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

amantul idealexact!si fara bani te-as tine deoparte, ai simtul umorului incredibil de dezvoltat.mult mai interesant decat banii.

Faci o regretabila confuzie intre a avea simtul umorului si a avea umor.

 

PS Tu nu ai nici una nici alta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Faci o regretabila confuzie intre a avea simtul umorului si a avea umor.

 

PS Tu nu ai nici una nici alta.

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

de unde stii?

ai citit tu in stelute colorate? :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

amantul ideal

exact!

si fara bani te-as tine deoparte, ai simtul umorului incredibil de dezvoltat.

mult mai interesant decat banii.

Hmmm....incep sa devin geloasa. :D

zau de nu l-as lua acasa vreo cateva zilea

acum cat sunt singurica :laugh2 :laugh2

Pai si eu....as bea o cafea cu el :D

hmm,as putea crede ca aici vorbesc doua gospodine ne..satisfacute,la coada la branza,cu ochii pe ala care pune in punga.da' am văzut numele site-ului pe care suntem si m-am linistit. :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

hmm,as putea crede ca aici vorbesc doua gospodine ne..satisfacute,la coada la branza,cu ochii pe ala care pune in punga.da' am văzut numele site-ului pe care suntem si m-am linistit. :))

ssssst

ca am dat-o pe bere

nu ne place branza :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

legat de quoturile la postarea mea.........pr0st sa fii sa sponsorisezi o bagaboanta sa se futa din cand in cand cu tine( la asta ma refeream cand am zis cand am spus ca e improbabil sa fie si SPONSOR si INTELIGENT )  . DAAAAAAA STIU MAJORITATEA SUNTETI CURVARI, VA SIMTITI OFENSATI POATE.

 

Totusi cred ca threadul e facut la caterinca si nu prea.......la cati pr0sti sunt. Un barbat inteligent nu are nevoie sa sponsoriseze o parasuta pt sex......ca se duce odata la curv3 sa faca ce nu poate face cu nevasta acasa e alta treaba.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

legat de quoturile la postarea mea.........pr0st sa fii sa sponsorisezi o bagaboanta sa se futa din cand in cand cu tine( la asta ma refeream cand am zis cand am spus ca e improbabil sa fie si SPONSOR si INTELIGENT )  . DAAAAAAA STIU MAJORITATEA SUNTETI CURVARI, VA SIMTITI OFENSATI POATE.

 

Totusi cred ca threadul e facut la caterinca si nu prea.......la cati pr0sti sunt. Un barbat inteligent nu are nevoie sa sponsoriseze o parasuta pt sex......ca se duce odata la curv3 sa faca ce nu poate face cu nevasta acasa e alta treaba.

:laugh2 :laugh2 :laugh2

ce limbaj dom'le! :slap2 :slap2 :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

legat de quoturile la postarea mea.........pr0st sa fii sa sponsorisezi o bagaboanta sa se futa din cand in cand cu tine( la asta ma refeream cand am zis cand am spus ca e improbabil sa fie si SPONSOR si INTELIGENT )  . DAAAAAAA STIU MAJORITATEA SUNTETI CURVARI, VA SIMTITI OFENSATI POATE.

 

Totusi cred ca threadul e facut la caterinca si nu prea.......la cati pr0sti sunt. Un barbat inteligent nu are nevoie sa sponsoriseze o parasuta pt sex......ca se duce odata la curv3 sa faca ce nu poate face cu nevasta acasa e alta treaba.

Sa mori 2!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pr0st sa fii sa sponsorisezi o bagaboanta sa se futa din cand in cand cu tine( la asta ma refeream cand am zis cand am spus ca e improbabil sa fie si SPONSOR si INTELIGENT )  . DAAAAAAA STIU MAJORITATEA SUNTETI CURVARI, VA SIMTITI OFENSATI POATE.

 

Totusi cred ca threadul e facut la caterinca si nu prea.......la cati pr0sti sunt. Un barbat inteligent nu are nevoie sa sponsoriseze o parasuta pt sex......ca se duce odata la curv3 sa faca ce nu poate face cu nevasta acasa e alta treaba. avand in vedere ca laba este mult mai accesibila si este ... MOCA 

 

=))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

legat de quoturile la postarea mea.........pr0st sa fii sa sponsorisezi o bagaboanta sa se futa din cand in cand cu tine( la asta ma refeream cand am zis cand am spus ca e improbabil sa fie si SPONSOR si INTELIGENT )  . DAAAAAAA STIU MAJORITATEA SUNTETI CURVARI, VA SIMTITI OFENSATI POATE.

 

Totusi cred ca threadul e facut la caterinca si nu prea.......la cati pr0sti sunt. Un barbat inteligent nu are nevoie sa sponsoriseze o parasuta pt sex......ca se duce odata la curv3 sa faca ce nu poate face cu nevasta acasa e alta treaba.

 

Realist, bravo! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am scris cu "0,3"  deoarece aveam impresia ca forumul cenzureaza anumite cuvinte cum ar fi prost curve etc.,..............dar probabil de la prea multi $$ storsi de la cei fara "noroc" in dragoste, unele curve dobandesc tendinta de a se crede  adevarate doamne :P

 

 

raman la parerea ca prea multe pizde si prea multi prosti :(

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...