Sari la conținut

casting : caut sponsor!!


randunica

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ma intereseaza pe mine sunt serios am simtul umorului si sunt frumos ,cum Vrei sa me cunoastem ?

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Se zvonește ca as avea simțul umorului. Mama mi-a zis ca sunt inteligent. Cica as fi fost la olimpiada intr-a treia. Nevasta-mea se jura ca fac cele mai bune paste, deși, pana sa mă ia pe mine, nu mâncase decât ciorba de urzici și sarmale făcute de ma-sa, deci nu as putea spune la ce sistem de valori se raportează. Baba de vis a vis mă lauda tot timpul ca sunt bine crescut, doar pentru faptul ca sunt singurul din bloc care nu-i face vânt pe scări. A, și pentru ca odata am ajutat-o cu plasa pe scări. Luase doua legături de pătrunjel, și mi-a părut rau de ea :) Deci, după cum vezi, sunt plin de calități. Ce urmăresc cu informațiile ăsta? Nimic, doar mă laud :)

P.S. Toate calitățile mele pălesc în fata principalei caracteristici a personalității mele fascinante - modestia :)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mișto. Dar neoriginala.am mai citit undeva acest text.

Pe bune? Dacă faci și dovada mă înclin și sunt dispus sa fiu bătut cu pietre.

 

Doamna, nu știu cu ce fel de oameni ai avut tu de-a face de-a lungul vieții, dar eu nu sunt unul care poate fi arătat cu degetul. Mai greșesc câteodată, dar știu intotdeauna sa îmi asum.

 

You're wrong 'bout me, sugar!!!

Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

No bine no! No uite ce oferta m-am gândit să-ți fac în timp ce conducem tractorul. Îți zic de tractor, nu de alta, dară să știi că io mi-s tractorist și încă și mai mult oferta tot în jurul lui se învârte. Deci eu îți ofer plimbări cu tractorul, la mine pe picioare și în sula, iar tractorul face restul muncii.... ( scutură de numa numa) Mâncare găsim noi ceva slana cu ceapa, roșii și ceva usturoi. Am și sală de gimnastica cu scule de ultimă oră, cumpărate nu demult, sape, lopeți, greble etc. No, amu avem și bazin de înot, e un iaz la marginea satului. No zi, vrei sa meri cu mine?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

noo

nooooooooooooooooooooooooooo :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mișto. Dar neoriginala.am mai citit undeva acest text.

 

mda, m-ai facut plagiator, si-ai lasat-o asa....pai cine sunt eu, femeie? PONTA? Asta e maxima insulta.... :)

Stii cum e...lanseaza tu, in targ, zvonul ca e fie-mea curva, ca pana sa apuc eu sa explic ca nu am fata, ma priveste toata lumea cu coada ochiului, si ma arata cu degetul. Bine, mi se cam rupe mie de targ, dar totusi....PLAGIATOOOOR?

 

Ramane intre noi - Singurele texte plagiate sunt lucrarea de disertație si aia de licență....dar ce sa fac? dacă asa s-a pomenit... puteam sa fiu eu mai cu moț?   :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Draga privighetoare eu in locul tau as cere dovada de seriozitate materialistica, atunci cand un sponsor se prezinta lol. Eventual daca nu poate altfel sa iti cedeze tractorul. da nah sunt putin sucita eu, mi se trage de la a cocheta cvu dominarea financiara.si cu conceptia generala ca iti faci parte din ce poti individualizat :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Draga privighetoare eu in locul tau as cere dovada de seriozitate materialistica, atunci cand un sponsor se prezinta lol. Eventual daca nu poate altfel sa iti cedeze tractorul. da nah sunt putin sucita eu, mi se trage de la a cocheta cvu dominarea financiara.si cu conceptia generala ca iti faci parte din ce poti individualizat :))

Pă scurt...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hai sictiriescoviciulos !

.. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

si daca omul nu are orange sau vodafone ar trebui sa isi schimbe numarul ca sa te poata apela ? :))) asta a fost buna :)

asta nu e treaba mea, daca ai intrebari pentru Sorina incearca in privat.

Link spre comentariu
  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

Un barbat ca acela descris de tine si-ar cauta o amanta mai frumoasa decat tine si mai putin "sponsorizabila".

 

In plus, banii pe care ar trebui sa ti-i dea tie (din sponsorizari) i-ar pune la "shoseata" , intr-un cont comun de investitii, sau i-ar investi in imobiliare sau mai stiu eu ce!

 

Asta daca nu ar sta in "banca lui" cu nevasta acasa si ar plati 200/h din cand in cand pentru diversitate. 

 

P.S Un barbat ca acela descris de tine probabil are si o consoarta frumoasa, doamna in societate, curva in dormitor..etc!

 

P.S 2 No offence!

 

P.S 3 Daca apare pe aici vreunul im rog sa-mi spuna daca am dreptate sau nu! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Un barbat ca acela descris de tine si-ar cauta o amanta mai frumoasa decat tine si mai putin "sponsorizabila".

 

In plus, banii pe care ar trebui sa ti-i dea tie (din sponsorizari) i-ar pune la "shoseata" , intr-un cont comun de investitii, sau i-ar investi in imobiliare sau mai stiu eu ce!

 

Asta daca nu ar sta in "banca lui" cu nevasta acasa si ar plati 200/h din cand in cand pentru diversitate. 

 

P.S Un barbat ca acela descris de tine probabil are si o consoarta frumoasa, doamna in societate, curva in dormitor..etc!

 

P.S 2 No offence!

 

P.S 3 Daca apare pe aici vreunul im rog sa-mi spuna daca am dreptate sau nu! 

Ne cunoaștem?

Hai sa o facem și apoi poți sa iti spui păreri publice despre mine.

Pana una,alta,nu îmi pune tu mie eticheta aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

Ne cunoaștem?

Hai sa o facem și apoi poți sa iti spui păreri publice despre mine.

Pana una,alta,nu îmi pune tu mie eticheta aiurea.

Credeam ca tonul topicului era unul De gluma! Eu ASA l-am inteles..:)

 

Nu cred ca te-am etichetat in vreun fel. Frumusetea tine De gusturi. Sigur unii ar spune ca esti CEA mai frumoasa..deci nu te ataca :)

 

P.S

Daca eu spuneam ca vreau sa fiu sponsorizat..De una frumoasa ..frumoasa..deshteapta..cu simtul umorului..plina De bani..CE ziceai?

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Credeam ca tonul topicului era unul De gluma! Eu ASA l-am inteles.. :)

 

Nu cred ca te-am etichetat in vreun fel. Frumusetea tine De gusturi. Sigur unii ar spune ca esti CEA mai frumoasa..deci nu te ataca :)

 

P.S

Daca eu spuneam ca vreau sa fiu sponsorizat..De una frumoasa ..frumoasa..deshteapta..cu simtul umorului..plina De bani..CE ziceai?

 

:)

ziceam bafta!

sunt femei pentru toate felurile de barbati

si barbati pentru toate felurile de femei

Link spre comentariu
  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

ziceam bafta!

sunt femei pentru toate felurile de barbati

si barbati pentru toate felurile de femei

OK ok..am citit so eu ce-ati mai facut pe forum. Tensiunile sung mari.

 

Eu stau in banca mea si sunt cuminte!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

OK ok..am citit so eu ce-ati mai facut pe forum. Tensiunile sung mari.

 

Eu stau in banca mea si sunt cuminte!

multumesc!

Link spre comentariu

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Nu inteleg ceva, daca esti maritata, de ce cauti sponsor ? Papagalul ala de acasa ce spune? Du-te nevasta si cauta pe unul cu care sa te futi sa avem si noi ce manca? :) 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...