Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Ne cerem scuze pentru intarziere. Programul nostru este de luni pana sambata de la 12:00 pana la 04:00 dimineata, duminica inchis. Lucram la actualizarea site-ului legat de program cat si a galeriei foto . Vom reveni cu linkul site-ului actualizat . O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello!

 

Incep si eu cu prima recenzie.

 

Azi noapte, dupa o lunga zi de munca m-am gandit ca nu mi-ar strica un masaj. Ceasul era 11 si ceva cand am inceput sa caut sa vad pe unde m-as putea relaxa. Asa am dat de Nirvana Massage. Am sunat, o domnisoara de acolo a raspuns aproape instant, mi-au confirmat ca au liber la 12:30 (noaptea!) si asa a ramas. 

 

Locatia - pe Bd. Eroii Sanitari, super usor de ajuns, am gasit si loc de parcare aproape. Nu cred ca mai are rost sa dau alte detalii, sunt deja cunoscute. In casa respectiva sunt mai multe fete.

Detalii despre intalnirea efectiva: de masaj s-a ocupat Alexandra. Vreau sa incep prin a spune ca are un corp fenomenal, exact cum imi place mie, imi pare rau ca nu am mai apucat sa ii si spun asta direct. Camera amenajata foarte placut pentru aceasta activitate, muzica chill pe fundal, lumanari aprinse. Alexandra mi-a oferit un prosop si papuci din aia albi de hotel ca sa ma pot duce la dus. Baia e utilata cu toate cele necesare. Apa calda vine din centrala, trebuie sa ii dati drumul dinainte sa intrati ca sa apuce sa se incalzeasca. Am facut dus, m-am intors in camera, a venit si Alexandra si m-a invitat sa ma intind pe pat. M-a intrebat cu ce vreau sa-mi faca masaj (crema sau ulei), am ales uleiul si s-a apucat de treaba. Trebuie sa mentionez ca in casa e puuuuutin frigut (dar sunt si friguros de fel) si ea si-a cerut scuze pentru mainile reci (care nu m-au deranjat in mod deosebit). A inceput un masaj sanatos, puternic asa cum imi place. Vazand-o micuta si plapanda ma asteptam mai mult la mangaieri dar fata asta chiar are ceva forta in maini. De masaj nu stiu ce altceva sa spun, m-a relaxat cu adevarat (lucru de care aveam mare nevoie). A inceput de sus de la gat, a continuat cu spatele si a mers incet-incet pana la talpi unde i-am spus ca ma gadil si sa nu continue. Apoi mi-a spus sa ma intorc, s-a dat cu mult ulei si a inceput sa se frece de mine, avand in acelasi timp si grija de jucarie. Priviri perverse aruncate din cand in cand, usoare gemete care m-au ajutat sa ma excit (desi eram destul de obosit). Spre final a inceput masarea jucariei cu mana + san dar dupa ceva vreme vazand ca nu prea da roade, a luat-o sanatos in mana si a reusit sa ma termine (ceea ce se intampla destul de greu mai ales cu o persoana noua; in plus am o circumcizie la activ si sunt destul de desensibilizat in zona).

 

Pe parcursul masajului am mai schimbat si 2-3 vorbe, am vorbit de toate pentru toti si a fost suficient cat sa nu ma scoata din starea de relaxare. Ce as mai avea de precizat, mi s-a parut putin crispata si a avut momente cu miscari destul de mecanice dar sper ca lucrurile se vor schimba in timp, per-total am plecat multumit de acolo. 

 

La final am facut din nou dus, m-am intors in camera sa ma imbrac, timp in care am mai schimbat 2-3 vorbe, si-a cerut scuze ca a uitat sa ma intrebe daca vreau ceva de baut la inceput. Ce am mai observat ca si-a cerut scuze de mai multe ori (ca ma mai atinge cu unghiile, ca are mainile reci etc.; lucru care nu ma deranja si i-am spus ca e ok, nu trebuie sa-si ceara scuze pentru orice chestiuta). M-a pupat, ne-am luat la revedere si aia a fost. 

 

Concluzia: voi mai trece pe acolo pentru Alexandra si sper ca daca vom petrece mai multe astfel de ore impreuna nu va mai fi la fel de crispata. 

 

Programul de lucru: este disponibil pe site, nu stiu la cat incep activitatea dar stiu ca stau pana la 4.
Note: 

8 spre 9 pentru masaj si finalizare

7 GFE (din cauza crisparii dar e oarecum de inteles la persoane noi, zic eu)

9 pentru locatie (10 daca era ceva mai cald inauntru) 

 

Tarifare - 150 de lei cu tot cu reducerea de 10% pentru membrii forumului. Am optat pentru masaj nud o ora care in mod normal e 170 de lei. 

 

Craciun fericit tuturor! :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...