Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! Am inteles la ce fata din salon v-ati referit cand ati precizat “Sibiu” si de asemenea am discutat cu domnisoara pt a evita si alte situatii neplacute. Imi cer scuze din nou pt experienta neplacuta de care ati avut parte! O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! Imi pare rau ca aveti parerea aceasta despre noi si tin ca precizez ca prosoapele sunt schimbate recent , iar pretul este 170. Nu sunt ceruti bani de catre fete . Sunt 6 fete in salon, trei pe tura de zi si trei pe tura de seara. Daca doriti sa ne vizitati, va asteptam cu drag! O zi minunata si masaje cat mai bune!

nu inteleg de ce va incapatanati in minciuna pana la urma...

la un moment dat am mers si am platit 200 si fata mi-a mai cerut inca 200 (!!) promitandu-mi ca "voi fi f multumit".

Eram cu un prieten, am discutat cu el dupa si exact acelasi tratament l-a primit si el, cu banii suplimentari ceruti de la inceput.

 

La sfarsit ni s-a dat sa completam chiar si un mic formular de feedback, fetele insa ne-au rugat sa nu mentionam ca au cerut bani...

 

Am renuntat sa mai mergem la saloanele nirvana din acest motiv, fetele cerand tot timpul bani, si apoi facand pe suparatele daca refuzi, experienta nu poate fi decat dezamagitoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara stimate domn “ justgigolo” ! Ne pare rau ca ati avut o experienta “dezamagitoare”. Ne-ar ajuta foarte mult sa stiu cand ati fost la noi in locatie( avem o singura locatie desi dumneavoastra ati mentionat “saloanele nirvana” ) si ce domnisoara spuneti ca v-a cerut bani spunand ca veti fi foarte multumit. Ceea ce dumneavostra afirmati sunt lucruri grave si nu putem lua masuri daca nu avem informatiile necesare desi dumneavoastra ati mentionat de un “mic formular” ceea ce noi niciodata nu oferim clientilor la sfarsit. O seara placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu inteleg de ce va incapatanati in minciuna pana la urma...

la un moment dat am mers si am platit 200 si fata mi-a mai cerut inca 200 (!!) promitandu-mi ca "voi fi f multumit".

Eram cu un prieten, am discutat cu el dupa si exact acelasi tratament l-a primit si el, cu banii suplimentari ceruti de la inceput.

 

La sfarsit ni s-a dat sa completam chiar si un mic formular de feedback, fetele insa ne-au rugat sa nu mentionam ca au cerut bani...

 

Am renuntat sa mai mergem la saloanele nirvana din acest motiv, fetele cerand tot timpul bani, si apoi facand pe suparatele daca refuzi, experienta nu poate fi decat dezamagitoare.

 

 

eu nu cred ca erai la Nirvana. cu siguranta, e vorba de alt salon.  am tot fost pe acolo si niciodata nu mi s-a dat un formular de feedback si nici nu am vazut asa ceva in receptie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara ! Va inteleg perfect nemultumirea si daca doriti, bineinteles sa ne oferiti ocazia de a ne revansa pentru experienta neplacuta de care ati avut parte la noi in salon.Imi cer scuze si speram sa indreptam situatia fata de dumneavoastra. O seara placuta !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara stimate domn “ justgigolo” ! Ne pare rau ca ati avut o experienta “dezamagitoare”. Ne-ar ajuta foarte mult sa stiu cand ati fost la noi in locatie( avem o singura locatie desi dumneavoastra ati mentionat “saloanele nirvana” ) si ce domnisoara spuneti ca v-a cerut bani spunand ca veti fi foarte multumit. Ceea ce dumneavostra afirmati sunt lucruri grave si nu putem lua masuri daca nu avem informatiile necesare desi dumneavoastra ati mentionat de un “mic formular” ceea ce noi niciodata nu oferim clientilor la sfarsit. O seara placuta!

daca aveti o singura locatie, e intr-adevar posibil sa fac eu o confuzie. imi cer scuze daca e asa. 

  • Like 1
Link spre comentariu

De ceva timp de fiecare data cand caut un masaj de relaxare apelez cu incredere la salonul Nirvana. Niciodata de fiecare data cand am mers la acest salon nu m-i sa intamplat sa mi se ceara bani pt servicii extra si credeti-ma ca am intrat in pasaj cu toate fetele iar despre acel formular de feedback nici macar nu am auzit sa se pomeneasca ca idee cred ca faci o confuzie amice pt cunoscatori chOr recomand acest salon merita din plin . Relaxare in cel mai rasfatat mod

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am făcut o vizită la Nirvana, am ales-o pe NICOLE pentru un masaj erotic. Prețul plătit pentru masajul erotic a fost 170 lei.


    M-am programat telefonic, am ajuns la ora stabilită. Camera de masaj era ok aranjată, întuneric aproape beznă în cameră, prosop mare întins pe pat, papuci de unică folosință -disponibili. Baia era curată, primisem un prosop mare.


    Nicole este o fată drăguță, înaltă, carnea tare pe ea, nu e fata slim, dar mie pe ansamblu îmi place de ea cum arată. În rest, aș spune că are mult tupeu, cred că dacă se duce cineva nervos la ea, poate să iasă scandal mare :)


    Durată masaj și dușuri: 56 min. 


 


>Salon :  8


>Masaj de relaxare :   8     


>Masaj erotic :            8,5 (Știe câteva trucuri, mi-a plăcut)


>GFE :                         


>Permisivitate :           7      


>Atitudine :                 7  (nu îmi place să fiu grăbit, nu ar trebui să fie clientul afectat de faptul că nu se organizează fetele cum ar fi normal cu programările)(fata e comunicativă)


 


          Partea rea la salon e că fetele acceptă programări din oră în oră, astfel că se pierde și din timpul clientului care pleacă și din timpul următorului, așa că maseuza încearcă să convingă clientul să renunțe la cât mai multe minute din ora de masaj plătită.


 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...