Sari la conținut

Cuib semaforului 0753496490


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Locatia se afla pe strada semaforului, ca sa nu specific adresa la un nr mai mic de 10, aproape de semafor, tin sa concretizez asa ca sa nu abate toata lumea de cate ori vede o poza ca pozele sunt diversificate si de multe ori false, eu unul nu am remarcat nici o asemanare intre poze si realitate. In casa sunt trei camere unul dupa altul hall ul servind si ca bucatarie. Sunt trei fete la numar, un dintre ele face sex total celelalte presteaza servicii normale. Ea e cea mai inalta, toate sunt brunete, venite din Buc, pretul fiind 150 nr 250 ora.

Actiunea... Am intrat, camera micuta, dus si mai mic, m-a primit in ceva sporty, si s-a scuzat sa faca si ea dush, am asteptat putin si a revenit in lenjerie, a facut putin oral, cu nu prea mare pofta, si mi-a sugerat sa incepem cu analul, am zis bine, si-a dat cu o crema dar abundent, de era alb tot in jur, mi-a zis ca crema e baza ^-^ N-a fost cine stie ce experienta, putin anal, putin normal, mi-a si atras atentia sa termin in scurt timp, ca nu o sa se fute toata ziua, asa ca abia asteptam sa termin, dar am cerut-o sa ma termina cu mana, zis si facut, finalizat pe sani, a facut o figura urata cu fata, si a si plecat. M-am curatat, m-am imbracat si ma bucuram ca pot sa plec...

Acuma... fiecare sa se decide, stiu ca am fost putin subiectiv, dar asa s-a intamplat, pentru un fast fuck e okish, dar pe acesti bani te simti mult mai bine altundeva

 

Locatie 7

Fata 7

Oral 6

Normal 5

Anal 7

GFE 3

  • Like 3
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Pozele corespund realitati?

 

Sex total...draguta, bruneta, ochii verzi, ofer domnilor placere de vis, oral neprotejat cu finalizare orala sau corporala,masaj si alte fantezii. daca doriti o ora cu mine, contactati-ma, nu veti regreta...pupici!!! 

 

http://www.detoatepentrutoti.ro/sex-total%2A%2A%2A-430524.html

 

Tel. 0753496490

 

Pret: 150 / h

 

 

post-125256-0-21551000-1412357992_thumb.jpg

post-125256-0-02093400-1412357997_thumb.jpg

post-125256-0-62868300-1412358000_thumb.jpg

post-125256-0-94629700-1412358005_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...