Sari la conținut

Cuib ostirii cu nr impar 0720310334 0760436900


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Asa cum am zis intr-un alt post, am sa relatez un alt cuib din acelasi strada, aproape vis-a-vis de celalalt. Probabil ca au mai multe numere de telefon, pozele sunt si ele nenumarate, dar locatia poate fi recunoscuta dupa scarile celebre, care te duca sus in mansarda, cu totul ca locatia e intr-un bloc.

Deci... ma bucur ca am iesit fara sa primesc o palma. Cand am intrat, nici nu puteam sa ma gandesc ca fata m-a primit in lenjerie si cu parul umed si fugea in fata sa se aranjeze, cum intru, in fata 4 fete cocosesc pe o canapea, toate de etnie, frumos am cerut scuze, la care fata a inceput sa urle, de ce au totii, de nu raman, si asa mai departe. Pot sa subliniez ca pozele sunt reale la randul lor, dar realitatea te cam loveste. Dupa ce am plecat am mai fost sunat, de ce nu am ramas si la ce ma astaptam, inceracam sa zic asa, mai politicos, ca sunteti de etnie draga, la care ma intreaba: de care etnie?

Deci cam atat... Preturile 150 de roni finalizarea, 250 de roni ora.

post-15977-0-13805700-1412349019_thumb.jpg

post-15977-0-59935800-1412349022_thumb.jpg

post-15977-0-63344500-1412349025_thumb.jpg

post-15977-0-79878200-1412349028_thumb.jpg

post-15977-0-91980400-1412349031_thumb.jpg

post-15977-0-24738100-1412349035_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Cu primele trei poze e clar, e o fata  de etnie,dar in urmatoarele trei poze nu prea pare de etnie fata,mai ales ultima poza infatiseaza o persoana atragatoare.

Link spre comentariu

Cu primele trei poze e clar, e o fata  de etnie,dar in urmatoarele trei poze nu prea pare de etnie fata,mai ales ultima poza infatiseaza o persoana atragatoare.

Eu merg pe mana lui palosugros, omul are reputatie, am fost dupa el si s-a cam adeverit totul in alte cazuri, indiferent ca a zis de bine sau de rau.E adevarat ca nu e neagra ultima tipa, dar nu trebuie sa fie colorata ca sa fie de etnie. Sunt si rommi blonzi. Unele persoane de etnie sunt chiar mai cumsecade decat romani get-beget, sa nu inteleaga cineva ca facem discriminari bazate pe etnii. Vorbim doar de profesionalism, bun-simt si valori autentice  :bravo

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost si eu in acest cuib si pot sa confirm spusele lui Palosulgros, erau 3 fete dar una parca arata mai ok, am ales-o si am mers sus intr o camera in care de-a dreptul putea de iti venea sa vomiti, am rugat-o sa deschida geamul si s-a conformat dupa care a inceput un oral prost facut si fara chef, cred ca fata era drogata in acel moment, apoi a urmat un normal de 10 min. cu nimic mai bun decat oralul la care surpriza, fata o scoate si o baga in fund, desi nu cerusem anal.

Nici nu apuc sa ma "bucur" de fundul ei ca bate matroana in usa - "hai gata ca ti a venit clientul"... WTF!!! imii zic, continui inca vreo 5 min si bate iar, nici nu mi mai venea sa termin...

Pana la urma am finalizat cu gandul la o bunaciune care o cunosc si basta :D

M am imbracat rapid, l am infasat pe soldat intr un servetel si dus am fost, nici n am mai trecut pe la baie de frica sa nu raman blocat pe acolo sau sa ma trezesc cu vreun malac dupa usa, desi pe scari in jos m-am petrecut cu unul, cred ca era "contorul" :D

TOTAL DE EVITAT! eu unul nu mai calc pe acolo ever si nici prin zona. Din cate cred aceeasi grupare are cam 3-4 cuiburi cu cate 3-4 fete toate prin acea zona si toate au anunturile cu poze false in 80% din cazuri.

Cu stima!

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...