Sari la conținut

Elena - 0758459397, 0760335011 (Bd. A. I. Cuza)


Vizitator Taz

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare tuturor!

Asa cum am promis atasez rezutatatul exudatului faringian care confirma absenta oricarei boli cu transmitere. Tin sa precizez ca de acum inainte orice discutie fara dovezi clare se considera OFF TOPIC , si rog pe aceasta cale ca moderatorul sa ia masurile necesare.

Foarte bine ai procedat....felicitari......

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Imi cer scuze ca intervin, dar aceste analize prezentate nu reprezinta mare lucru. doar un exudat faringian, asta nu tine loc de analize pentru boli cu transmitere sexuala. Poate confirma cineva de pe forum, dintre cei care ti-au vazut analizele de bts.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mai...nu prea ma bag de obicei...da va intreb si eu asa pe voi... " ce doriti mai pana la urma ?? " ..Nu va obliga nimeni sa vad duceti la aceasta dameza...Pana acum nu s-a sesizat nimeni...oricum...simptomele apar dupa 4 zile chiar dupa 2 saptamani chiar... 

 

P.M : Mai orientativa si in alta parte... dameza  daca sustine ca nu are nici o bts si are analizele la zi ..nu a crapat nimeni de la oralul sau extraordinar.. :D .... gasiti pe altele ..Pe  curand !!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Din nou pe la craiova saptamana trecuta am vizitat-o pe elena. Programare rapida prin tel, ajuns usor la locatie, o garsoniera modesta dar curata. Am stat ceva timp la taclale pana sa inceapa actiunea, o conversatie placuta de altfel.

 

Dupa dusurile de rigoare actiunea a inceput cu un oral foarte foarte bun, unul din cele mai bune de care am avut parte, deep foarte bun, daca mai aveam mai lua fara prob, lins pe 00 si nu numai, umed si fara mana a sustinut ritmul impus de mine fara nici o prob.

Am continuat cu normal destul de ok pe la spate, poz in care am incercat si anal , iar fin a venit dupa o noua repriza dementiala de oral, o fin orala.

 

Doamna nu mai este la prima tinerete si asta se vede pe corpul ei, dar compenseaza prin acel oal foarte bun.

 

Note

 

Locatie 7 modesta

Atitudine 9 pro client

Aspect 6

Oral 9.5 foarte bun

Normal 8 ok

Anal 8.5 mentine orice ritm

 

Am platit 100 ron pe o fin cu de toate.

Oralul o recomanda.

 

Spor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...