Sari la conținut

tanara frumoasa 0746559696


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

http://www.oradea.net/anunturi/tanara-frumoasa-doresc-sa-intalnesc-domni-generosi--anunturi-gratuite-501670.html

 

tanara frumoasa , curata si pedanta doresc sa intalnesc domni generosi si foarte discreti cu varsta de peste 35 de ani . nu raspund la numar privat si mesaje sunt disponibila in fiecare zi de la orele : 12-00

 

Varsta 24

Zodia Leu

Inaltime 1.65

Greutate 53

Culoarea ochilor caprui

Culoarea parului brunetapost-98878-0-22273400-1412595705_thumb.jpgpost-98878-0-34472600-1412595723_thumb.jpg

 

Am incercat sa o prind la telefon - fara succes insa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Desi ma asteptam ca fotografiile sa fie false, am sunat si am reusit sa dau de ea. A spus ca nu are locatie, ca ofera sex normal si oral protejate, daca bine am inteles 350 ron ora (nu sunt sigur ca am inteles bine, dar a spus-o pe un ton care nu mi-a facut impresie buna). Am multumit si am zis "larevedere"!!

Link spre comentariu

  • Oras:_
  • Oras:_

Fata cu id-u de mess 'popescuioana' se recomanda blonda, iar fata din acest topic bruneta. Totusi, cautand dupa numarul de telefon gasim:

 

http://www.anunturi.ro/femei-pentru-barbati/oradea/frumoasa-2526588

 

"suntem 2 tinere frumoase ,in cautare de domni generosi si foarte discreti.Contact;0746559696"  (postat in urma cu 34 de zile.) 

Contul  dulcea6  cu care a postat anuntul  pe oradea.net este cam de atunci: Data înscrierii    September 03 2014 18:30:52

 

Deci, posibila legatura intre cele doua fete! Si posibil ca sunt reale si active.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...