Sari la conținut

acatari, gaiesti


Postări Recomandate

Cred ca este vorba de zona vizavi de hotel Vector. Au preturile de 50 ron in masina. Si 200 ron + pensiune 1 ora, mie mi se pare scump.

Ultima vreme au mai aparut pe traseu Acatari - Gaiesti si alte dameze in parcarile de pe sosea. Am vazut si in parcarea dupa Gaiesti la urcarea spre Balauseri. Dar din pacate putine dintre ele merita atentia.

Spor la .....

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

bai, dar astea nu sunt cu boli? :)) cum imi pot da seama?

Exista prezervativ... Acolo vizavi de hotel Vector, am avut doua experiente. Oral...

Una, dupa o negociere, sa suit in masina si m-a ghidat pe un drum de camp in spate sus pe deal in spate la hotelul amintit. I-am dat 30 ROn. Mi-a pus prezervativul si deja sugea, freca si cu mana. Dar era bine. Era o fata tanara, bruneta. I-am intrebat la final, ca daca dadeam 50 ron ala ce servici mai continea, zicea zambind ca atat... eventual facea combinat putin suge, si te termini normal vine peste tine...

 

Alta fata, tot asa.. negociere.. 40 Ron cred.. Era o fata inalta, nu era grasa dar era bine facuta cu picioare frumoase lungi, fund ferm, tanara, buze carnoase, mari. Nu era tiganca. Era vreme ploioasa era liniste acolo in parcare, si ne am dus numai in fundul parcari, langa lanul de cucuruz.. I-am dat bani, zicea ca in ziua aia a avut numai 2 ture.. Bani putin.. Si.. s-a si aplecat dupa ce mi-a pus prezervativul. Sa pus in miscare cu tot corpul se misca.. Toata masina se misca, se legana :) Mi sa si dus concentratia.. un pic. a durat putin mai mult pana m-a finalizat. Sa si oprit odata sa intrebe daca e bine ce face. Ziceam ca da e bine. Si era bine.. Alt trofeu de prostituata... :)

 

Mersi, pt. citit

Link spre comentariu
  • Oras:k
  • Oras:k

Exista prezervativ... Acolo vizavi de hotel Vector, am avut doua experiente. Oral...

Una, dupa o negociere, sa suit in masina si m-a ghidat pe un drum de camp in spate sus pe deal in spate la hotelul amintit. I-am dat 30 ROn. Mi-a pus prezervativul si deja sugea, freca si cu mana. Dar era bine. Era o fata tanara, bruneta. I-am intrebat la final, ca daca dadeam 50 ron ala ce servici mai continea, zicea zambind ca atat... eventual facea combinat putin suge, si te termini normal vine peste tine...

 

Alta fata, tot asa.. negociere.. 40 Ron cred.. Era o fata inalta, nu era grasa dar era bine facuta cu picioare frumoase lungi, fund ferm, tanara, buze carnoase, mari. Nu era tiganca. Era vreme ploioasa era liniste acolo in parcare, si ne am dus numai in fundul parcari, langa lanul de cucuruz.. I-am dat bani, zicea ca in ziua aia a avut numai 2 ture.. Bani putin.. Si.. s-a si aplecat dupa ce mi-a pus prezervativul. Sa pus in miscare cu tot corpul se misca.. Toata masina se misca, se legana :) Mi sa si dus concentratia.. un pic. a durat putin mai mult pana m-a finalizat. Sa si oprit odata sa intrebe daca e bine ce face. Ziceam ca da e bine. Si era bine.. Alt trofeu de prostituata... :)

 

Mersi, pt. citit

 

 

amazing story :))))) mai ales a doua:P) gj

Link spre comentariu

  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

 

 

apare una din domnisoarele de la gaiesti vizavi de de hotel vector. e si o mica discutie cu ea.

filmare nu imi apartine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...